آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

کویل در فلزیاب PI قسمت اول

اتيلا

کاربر
2009-04-30
15
15
با عرض سلام لطفا در مورد كويل 1*1 و ماينر 4 توضيحات بيشتري بديد و در مورد سلف 3امپر و6 ميكرو هانري توضيح بيشتري بدهيد با تشكر از شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

mee

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-12-10
245
1,616
sari
اهم دقیق

سلام به همه دوستان عزیز
کمی از خودم گم <:blow: در پورژه های نیروگاهی کار میکنم و از نظر وقت در مزیقه هستم به همین علت دیر می یام در سایت و کمتر مطلب اپلود می کنم این را گفتم که منو ببخشید .
در چند صفحه قبل از شیب واتاژ کویل صحبت شد. دوستان گرامی شیب واتاژ (( زمان دشارژ کویل )) کاملا رابطه مستقیم با اهم کویل و مقاومت موازی با ان دارد بطوری که هرچه اهم کویل کمتر باشد شیب دشارژ سریعتر و در مقاومت کمتر دشارژ شده و هرچه اهم کویل بیشتر دشارژ در کویل دیرترو در مقاومت بیشتر دشارژ شده .
البته مطلب باا یک تیتر وده و اگر بخواهیم وارد حاشیه بشویم که داستانها دارد .....

با ارزوی موفقیت mohammad

ariubarzan_m

کاربر
2009-04-18
51
51
سلام اندازه کویل در فلزیابها چه تاثیری در برد و کیفیت اونها داره مثلا تو یک فلزیاب هم کویل 1*1 میشه استفاده کرد و هم کویل 28 سانتیمتر

mee

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-12-10
245
1,616
sari
سلام دوست عزیز
هرچه ابعاد کویل بزرگتر باشدقدرت میدان مغناطیسی بالاتر میرود به دلیل انتشار بیشتر میدان مغناطیسی و افزایش شار مغناطیسی دستگاه به اجسام کوچک حساس نمی شود ولی در کویل کوچک برد به همان اندازه می باشد با این تفاوت که وسعت و پهنا و یا همان پهنای باند مغناطیسی کوچکتر است و منطقعه کوچکی مورد در سطح کاوش قرار می گیرد در نتیجه از عمق کاوش در کناره های لوپ کاسته می شود
البته دوست گرامی من به صورت کلی گفتم این داستان برای پیدا کرد قطر مناسب کویل برای دستگاه سر درازا دارد بازهم بطور کلی این قطر رابطه مستقیم (( به ترتیب )) جریان عبوری از کویل ، توان اکتیو کویل و طبقه تقویت قدرت یا همان راه انداز کویل ، نوع فرکانس ، و امپدانس خروجی دستگاه دارد
با ارزوی موفقیت mohammad

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
با سلام و تشکر

آقا محمد عمق کاوش کویل 28cm با 1*1 یکی است ؟؟

• Like

fery

کاربر
2006-11-16
237
1,063
iran
fery11.blogfa.com
سلام ایمان جان

با سلام خدمت دوستان زحمت کش و عزیز و همچنین ایمان جان.

ایمان جان در کلیه فلزیابهای پالسی pi از 2 نمونه کویل استفاده میشود
که این هم شامل ماینر میشود که گفته شده که با کویل 28 سانتیمتری 280 و با کویل 1 در 1 320 سانتیمتر را مورد ردیابی و کاوش قرار میدهد.

من محصول جدید شرکت را به خاطر نارازی بودن ایمان جان از ماینر این محصول را برای ایشان ارسال میکنم.

موفق باشی ایمان جان

biman

Banned
2008-09-25
120
162
Iran
با سلام و تشکر از داداش گلم فرهاد جان

بنده اعتراف می کنم که بعد از چند ماه کار کردن با ماینر متوجه شدم که واقعا فلزیابی قوی هستش وهیچ وقت تصور نمیکردم که بتوانم همچین دستگاه قوی داشته باشم و این را مدیون داداش گلم اقا فرهاد هستم که واقعا بنده و همه کاربران را صادقانه راهنمایی می کردند و تجربیات و اطلاعات خود را در اختیار همه قرار می دهند.

موفقیت ایشان و دیگر دوستان را از خداوند خواستارم

با تشکر...

آخرین ویرایش:

mahdi

Banned
2006-10-21
47
121
باسلام
امشب من سلف رو برای ماینر 4 محاسبه کردم
طبق دستوری که در مورد ساخت کویل گفته شده بود من سلف رو ساختم واین سلف 6میلی هانری شد وکل ولتاژالقایی این سلف در مدار 460 ولت بود پس من نمیدوم چرا دوستان با این سلف میگن... برای من جای شک هست
ولی باز هم بگم من به این مدار ایمان دارم ولی نه با این وضعیت
تقریبا کار من بعد از 3 ماه رو به اتمامه ولی فکر میکم با باز به 3 ماه کار دیگه نیاز داشته باشه
حتما نتیجه رو براتون میگم
موفق باشید امیر

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
من ماینر 4 رو مونتاژکردم کار نمیکنه صفحه نمایشگر تبلیغات میکنه ولی در خروجی 3120 نه فرکانس ونه ولتاژ لازم دیده میشود مگا8 را دوبار عوض کردم ولی نتیجه نگرفتم ترانزیستور خروجی خاموش است سیمپیچ دقیق نیست ایا ممکن است با تعویض ان کار کند؟

• Like
بالا