آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کویل در فلزیاب PI قسمت اول

mahdi

Banned
2006-10-21
47
121
فردا تمام قطعات ماینر 4 من تکمیل میشه میدونم بیشتر مزاحمتون میشم
امیدوارم تجربه شیرینی در کنار شما داشته باشم
روی همتون حساب میکنم
قربون همگی امیر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

mahdi

Banned
2006-10-21
47
121
سلام دوستان
من درحال ساخت ماینر 4 هستم
برنامه رو که روی ای سی (atmega 32وatmega8) میرزم وقتی مقایسه (verity) میکنم پیغام خطا (error) میده
من از پروگرمر 3000u super proوtnm 1000 plusاستفاده کردم
ومتوجه شدم که روشن نشدن lcd به همین دلیل بوده
قبلا از کمکتون تشکر میکنم
راستی گول این 3000uرو نخورید یکسال ونیم میشه من از اون استفاده میکنم خیلی ایراد داره خواستید بخرید از نمونه های ژاپنی بگیرید من که خیلی به دردسر افتادم
دوست شما امیر

آخرین ویرایش:
  • Like

mahdi

Banned
2006-10-21
47
121
با سلام
با تعویض lcdوروشن شدنش یه کم پیشرفت کردم ولی صدای ویز به مدت30 ثانیه میاد وبعد قطع میشه البته led کانکتور 4بعد از 20ثانیه روشن میشه
اما lcdفقط تعدادی مربع رو نمایش میده که گاهی یکی از از اونا چشمک میزنه مدار در کل با ولتاژ 24ولت 370میلی امپر جریان کشی داره وبعد از قطع صدای ویز در کویل به 60 میلی امپر تبدیل میشه احساس میکنم مشکل در میکرو باید باشه چون باتعویض میکرو به مدت 5 ثانیه از کویل صدای ویز شنیده میشد وبعد قطع میشد
البته در زمان مونتاژ من اشتباهی کردم که پایه comکانورتر رو به ولتاژ24 وصل نکردم واونو به گراند وصل کردم البته هیچ کدوم از میکرو ها یا بقیه ای سی ها صدمه ندید چون وقتی اونو تست کردم جواب داد
کویل من 3 اهمی وکابل ارتباطی حدود 2.5متر کواکسیال است وکانورتور ها minmax
من از یک منبع تغذیه 2آمپری استفاده میکنم نه از باتری
ایا خرابی ای سی ها (به جز میکرو ها )باعث بالا نیا مدن برنامه حتی در حالت دمو میتواند باشد
البته من بیپر(bepeer)را هنوز وصل نکرده ام
از کمک وراهنماییتون ممنونم
دوست شما امیر

• Like

mahdi

Banned
2006-10-21
47
121
باسلام
امشب ماینر 4 من هم راه افتاد میدونم بیشتر مزاحمتون میشم مخصوصا شما اقا محمد برای سیم پیچ
ولی باز هم مشکل دارم صفحه کلید درست کار نمیکنه و فقط کلیدهای 1-4-7وstopکار میکنن وبقیه هیچی
از تمامی دوستان تشکر میکنم
دوست شما امیر

آخرین ویرایش:

bahaar

کاربر
2009-03-31
76
180
43
خرم آباد
دوست عزیز آقا امیر برای تغذیه دستگاه حتما از باطری استفاده کن چون منبع تغذیه نویز زیادی تولید میکنه که توی کار دستگاه ایجاد اختلال میکنه
آرزومند توفیق برای شما Bahaar

dorrtaj

کاربر
2008-02-03
32
37
دوستان لطفا درساختن کویل 50 به من کمک کنید.
ازچه نوع سیمی بهتره استفاده کنم لاکی یاافشان؟با چه نمره ای؟
اگرشکل بذارید ممنونم

bahaar

کاربر
2009-03-31
76
180
43
خرم آباد
راستی امیر جان لطف کنید و برای احترام به قوانین سایت و جلوگیری از بی نظمی و پراکنده کی مطالب فقط سوالات مربوط به کویل رو در این تاپیک مطرح کنید و مابقی رو در تاپیکهای مربوط به خودشون مطرح کنید .
هرکجا که باشه ما در خدمتتون هستیم

• Like
بالا