آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مطرح کردن سوالات و مشکلات مادربرد ۞ قسمت دوم ۞

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m2d

کاربر
2009-05-13
43
26
سلام دوستان عزیز لطف میکنید ماروهم راهنمایی کنید دیباگرمن چراغ ریست روشن میمونه ومین هیچ بوقی نمیزنه وبالا نمیاد

mahdi8492

کاربر
2009-02-05
23
58
با سلام خدمت اساتيد محترم
يه مادر برد آوردند براي تعمير رم اشتباهي گذاشتن داخلش حالا بوق رم ميزنه main.jpg

ديود كنار 20 پين عوض كردم سوخته بود ولي بازم بوق رم ميزنه

لطفا راهنمايي كنيد

آخرین ویرایش:

saeed6800

کاربر
2011-06-15
5
3
سلام . من یه مین giga 848 دارم(سوکت 478) سه تا رم 512 بهش وصل کردم ولی فقط 1 گیگ میخونه.تک تک اسلتا رو هم تست کردم سالمه ولی وقتی یه رم تو اسلت دوم و یکی تو سومی میندازم انگار اسلت دوم ، سومی رو از مدار خارج میکنه و فقط 512 نشون میده(اینم فقط مربوط به اسلت دمه ، چون وقتی رم ها تو اسلت های اول و سوم هست یا اول و دوم 1 گیگ بالا میاد)...تمام رمها هم سالمه...لطف کنید راهنمایی کنید..راستی وقتی 3 تا رم رو جا میزنم با نرم افزار cpuid)cpu-z) برای مدتی 1.5 گیگ نشون میده و بعد همون 1 گیگ رو نشون میده ولی کلاً تو ویندوز 1 گیگ بیشتر نشون نمیده...با تنظیمات بایوس هم خیلی ور رفتم ولی نتیجه نداد.

2.jpg

fuj6dkynai8i9doanb7i.jpg

hvfd8hmfw8efbjmj86qh.jpg

nqxucgsyqko1p2zpj8kv.jpg

f7v8465a22x572m9gj.jpg

fuo1ce4shjm27sksfxpf.jpg

yozgttnxpoxj2u631vad.jpg

آخرین ویرایش:

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام یک مادربرد فکر کنم 390 قدیمی است که مشتری اورده برای تعمیر الان فن سی پس سوش کار نمیکنه نکته: روی پایه اول و دوم ولتاژی نیست ولی روی پایه سوم 10 ولت ولتازهست میخواستم ببینم چه بکنم اگر میشه از جایی ولتاژ برای گردش فن بگیرم که سی پی یو رو خنک کنه از کجاست ممنون

Black-black

کاربر
2009-11-17
1
0
سلام عزیزان
بنده از قدیم یه مادربرد gigabyte k8vt800 داشتم مشکلش اینه که میاد بالا ولی اصلا تصویر نمیده .نظر شما به چی میره؟

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام :دوست عزيز لطف بفرماييد بايوستونو كلين نصفه كنيد بعدش بياييد و در همين حالت ولت رم رو بگيرد 1 اگه ولت 1.8الي 2 داشتي كه 90%نداريد و حدس من رو چيپ جنوبيته 2 در همون حالت اگه سيس بالا امد زود خاموشش كن و بايوستو كامل كن و كريستالتو در بيار و بعد روشن كن در اين روش بر حسب تجربه شخصي انشاالله مشكلت حل و در غير اين صورت چيپ جنوبيته موفق باشيد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا