آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مطرح کردن سوالات و مشکلات مادربرد ۞ قسمت دوم ۞

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sabz1

کاربر vip
vip
کاربر
2009-08-31
149
166
من هم مشکل مشابه داشتم کلر سیموس کن و cd ویندوز هم عوض کن ببین مشکل حل میشه.از سالم بودن سیدی رام هم باید زیاد قدیمی نباشه از اون زغالی ها.موفق باشی

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
بله دوست گلم منظورم همون E MACHINE بود حالا بایوسشو از کجا پیدا کنم دوست عزیزمون گفت مشکل از سی پی یو هست ولی من سی پی یو رو هم عوض کردم مشکل همچنان پا بر جاست
با عرض سلام
لطفا در صورت امکان عکسی از آن ارسال نمایید و یا مدل و شماره ای که بر روی برد است اعلام کنید.

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
با عرض سلام
لطفا در صورت امکان عکسی از آن ارسال نمایید و یا مدل و شماره ای که بر روی برد است اعلام کنید.

سلام دوستان چشم الان گوشی بدرد بخور ندارم عکس بگیرم ولی آقا مهدی لطف کرد سایتشو گذاشت رفتم از من مدل می خواست. جالب اینه که رو این برد هیچ اسمی به غیر از درج
e machine روی چیپ شمالی حالا عکس می فرستم . دوستمون گفت سی دی رامو عوض کن من تمام قطعاتو عوض کردم . از راهنمایی هاتون تشکر میکنم

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
با عرض سلام و احترام
عکس ارسالی شما دیدم من مادربرد مشابه شما را داشتم و با توجه به مدل FR31 آیا سوکت سی پی یو 370 است یعنی پنتیوم 3 است ؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
با عرض سلام
فلش مادر برد FR31 شماره آی سی PMC29F002T
این فایل را توسط پروگرامر به روی آی سی بریزید

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
واقعا ممنون از زحمتتون دستت درد نکنه فقط من پروگرمر ندارم میشه از طریقه دیگه اپ کرد اگه راهی هست بگید ممنون

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,031
اصفهان
با عرض سلام و ادب
راه دیگر آپدیت بایوس این است که از طریق ویندوز و یا محیط داس برنامه آپدیت را اجرا و آی سی را پروگرام نمایید و لازمه اینکار بالا آمدن مادربرد است ویا توسط مادربرد مشابه که سالم باشد میتوان اینکار را انجام داد و در غیر این صورت فایلی را که ارسال کردم به دوستانی که یروگرامر دارند داده تا زحمت پرگرام کردن آی سی را بکشند.
با اگر ابهامی در عرایض بنده است ، دستور فرمایید تا در خدمت باشم.
موفق باشید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا