آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مطرح کردن سوالات و مشکلات مادربرد ۞ قسمت دوم ۞

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

armmman1

کاربر
2008-05-31
4
0
با سلام خدمت دوستان عزیز
یک مادر برد ASRock مدلp4i45d+ هست با سوکت 487 و مشکلش اینه که از هر 10 -15 بار خاموش روشن کردن , یکبار روشن نمیشه و بطور کل بیشتر وقتها راحت کا می کند و مشکل ندارد اما بعضی وقتها بهیچوجه روشن نمیشه ، مشکل پاور نیست (عوض کردم) خازنها و بقیه قطعات هم عیب ظاهری ندارند در ضمن وقتهایی که روشن میشه بدون هیچ مشکلی ساعتها کار می کنه ، ممنون میشم اگه کسی من رو در این زمینه راهنمایی کنه

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
باسلام:دوست عزيز سيستمتو خاموش كن باطريه بكاپو در بيار و بمدت 8 ساعت كاري بهش نداشته باش اين مشكل بر اثر اينه كه شما در حينه اپديتت صد در صد يه مشكلي داشتي و ميتونه كه از در خواست وقفه هات اي ار كيو باشه و راهه دومت اينه كه بري تو تنظيماته بايوست و بصورت منوالي تنظيم حرارته مين و سي پي يوتو تنظيم كني چنانچه حل نشد بفرما تا راهكارايه ديكرو بگم موفق باشيد

armmman1

کاربر
2008-05-31
4
0
با تشکر از زحمات حضرتعالی اما من دقیق متوجه نشدم کدوم پست جواب منه

artimes

کاربر
2010-12-17
9
13
dashtane karte debuger kafi nist,mohem ine ke osooli yad begiri,2 chiz mohemme,yeki inke kasi ke be shoma amoozesh mideh kharej az keshvar doreh dideh ya na,2 inke tajrobeye tadrisesh ziad bashe.ageh khasti man yeki az bachehaye sherkate avajang ro mishnasam ke kheyli ghadareh,manam oonja daram amoozesh mibinam,linkesham ine www.partocom.com

mse1445

کاربر
2008-04-05
1
0
مین از لحاظ خازن ها مشکلی ندارد ولی صفحه بایس بالا نمیاد قبلا هم هر از گاهی بالا میومد بعد از آپدیت بایوس دیگه بالا نیومد مشکل از چی میتونه باشه ؟ پاور تست شد گرافیک هم چند تایی قرار دادم تصویر نداشتم البته بوق ابتدایی بایوس هم ندارم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا