آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مطرح کردن سوالات و مشکلات مادربرد ۞ قسمت دوم ۞

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام یک مادربرد فکر کنم 390 قدیمی است که مشتری اورده برای تعمیر الان فن سی پس یوش کار نمیکنه فن سالمه و پاورم تعویض کردم ،چون هر فنی میزنم کار نمیکنه نکته: روی پایه اول و دوم سوکت فن ولتاژی نیست ولی روی پایه سوم 10 ولت ولتازهست راستی یک نکنه عجیب اینه که سیستم بدون فن قشنگ میاد بالا کارم می کنه من دیشب 5 دقیقه بدون فن گذاشتم کار کرد و خودم سیستمو خاموش کردم و سی پی یو زیاد داغ نکرده بود ولی ترسیدم سی پس یو بسوزه خاموش کردم حالا میخواستم ببینم چه بکنم اگر میشه از جایی برق برای گردش فن بگیرم که سی پی یو رو خنک کنه از کدوم قسمته ایا میشه از پاور گرفت و این که من خودم یه تعمیر کار هستم ولی این طوریشو ندیده بوده ممنون میشم اگه زود جواب بدید چون مشتری چند ساعت دیگه می خواد بیاد ببره

آخرین ویرایش:

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
ممنون که کسی جواب نداد خودم مشکلو حل کردم سیم زردو به سیم قرمز فن و سیم سیاه پاورو به سیم سیاه فن زدم درست شد یادش بخیر قدیما زودتر جواب می دادن دوستان

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
بابا اینجا چرا اینطوری شده یکی رسیدگس کنه خیلی سوت و کور شده اقای بیتا کجاست اقای ali m g و ..... کجا هستند الان 10 روزه من سوال پرسیدم و کسی جواب نداد و خودم مشکلو برطرف کردم یه کاری بکنید این تایپیک منسوخ و از کار افتاده نشه ممنون

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
دوست عزيزم كار خوبي كرديد از اين روش استفاده كرديد .علت اينكه چرا فن شما از كار افتاده دليلش خروجي CPUبراي فن قطع شده اگر نقشه CPUرا داشته باشيد مسر جمپر خروجي را پيدا كنيد كه كار پر دردسري هست ميتونيد جمپر كنيد ومشگل نيز بر طرف ميشود .الان اين روش اگر از Power مستقيم دريافت كرده باشيد خوبه ولي از مدار ايجاد مشگل خواهد كرد
سپاس

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
امیدوارم دوستان سریع مشکلمو بر طرف کنن من یه مادربرد mashin دارم که تو نصب ویندوز در تایم 34 صفحه ابی میده و بایوسشم ponex .هاردو عوض کردم رمو عوض کردم گرافیکو عوض کردم و در اخر فکر خودم به بایوس رفت و از اونجایی که روی مادربرد چیز خاصی ننوشته بود و فقط روی پل شمالیش نوشته بود machin یا یه همچین چیزی می خواستم ببینم همچین مادر بردی با این اسم داریم اگر داری بایوسشو از کجا پیدا کنم تا اپدیتش کنم ممنون. اونیکی سوالم که 2 هفته طول کشید تا عزیزان پاسخ بدن امیدوارم این یکی به سر نوشته اونیکی دچار نشه

آخرین ویرایش:

arash_l

کاربر
2010-08-22
3
1
راهی هست که صدا یا گرافیک کامپیوتر بدون سی دی نصب بشه گفتن راهی هست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا