آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل در يخچال اسنوا مدل SNOWA RBN810CD

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,462
تهران
www.123parse.com
با سلام یخچال ارور H را نشان می دهد و قرمز می زند وقتی یخچال را از برق می کشیم و با سشوار قسمت انتهایی فریزر را آب می کنیم برای چند روز مشکل برطرف می شود چندوقت پیش هیتر که کف انتهایی فریزر بود را تعویض کردم اما الان دوباره به این مشکل بر خوردم آیا امکان دارد وسیله باشد غیر از هیتر که وظیفه آّب کردن یخ های پشت فریزر را داشته باشد

little angel

کاربر
2014-08-14
3
1
سلام من از سه سال پیش که یحچال فریزر اسنوا را گرفتم هیچ مشکلی باهاش نداشتم از دیشب درست سرد نمیکنه و اب تو فریزر هم یخ نمیزنه.فنش کار میکنه. یادم رفته چطوری باید قفل کودک را باز کنمو درجشو تنظیم کنم میشه راهنماییم کنید

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام من از سه سال پیش که یحچال فریزر اسنوا را گرفتم هیچ مشکلی باهاش نداشتم از دیشب درست سرد نمیکنه و اب تو فریزر هم یخ نمیزنه.فنش کار میکنه. یادم رفته چطوری باید قفل کودک را باز کنمو درجشو تنظیم کنم میشه راهنماییم کنید

مشکل از درجه نیستش
کشو های فریزر رو خارج کن و صفحه روبرو رو باز کن
اگه پشت صفحه یخ بسته احتمال خرابی (المنت و ترموفیوز ) هستش
اگر هم یخ نداشت بدون که واسه گاز دستگاه هستش ( نشانه کمبود گاز در این مدل دستگاه ها یخ زدن مواد غذایی در قسمت یخچال هستش)

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام یخچال ارور H را نشان می دهد و قرمز می زند وقتی یخچال را از برق می کشیم و با سشوار قسمت انتهایی فریزر را آب می کنیم برای چند روز مشکل برطرف می شود چندوقت پیش هیتر که کف انتهایی فریزر بود را تعویض کردم اما الان دوباره به این مشکل بر خوردم آیا امکان دارد وسیله باشد غیر از هیتر که وظیفه آّب کردن یخ های پشت فریزر را داشته باشد

اروری که گفتید مربوط به گرم بودن فضای فریزر یا یخچال هستش ( اگر ارور سمت یخچال باشه ، یخچال گرمه و اگر فریزر باشه که مشخصه)
شما میفرمایید هیتر کف فریزر رو عوض کردید ! خیلی کم پیش میاد که هیتر کف فریزر بسوزه معمولا ترموفیوز قطع میکنه ، ترموفیوز رو چک کن
به المنت لوله ای فریزر برق مستقیم بده ببین گرم میشه؟

amin_vox2006

کاربر
2014-10-02
1
1
از راهنماییهاتون ممنونم. ما مشکل F5 دارییم.
از نمایندگی هم اومدن اما نتونستن درست کنن. داستانی داریم.

nakhoda.

کاربر
2013-06-12
2
1
با سلام
دوستان اگر کسی میدونه لطفا کمک کنه
یخچال مدل RBN810 CD دو روزه ارور F9 میده، میدونم که مربوط به هیتر فریزره، از روی بورد هم چک کردم جریان نمی کشه.
ممنون میشم بگید ترموفیوز دقیقا کجاست و راه دسترسی به اون رو برام بگید..؟؟
ممنونم..

nakhoda.

کاربر
2013-06-12
2
1
با سلام
دوستان اگر کسی میدونه لطفا کمک کنه
یخچال مدل RBN810 CD دو روزه ارور F9 میده، میدونم که مربوط به هیتر فریزره، از روی بورد هم چک کردم جریان نمی کشه.
ممنون میشم بگید ترموفیوز دقیقا کجاست و راه دسترسی به اون رو برام بگید..؟؟
ممنونم..

پیدا کردم..������

آخرین ویرایش:
بالا