آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در يخچال اسنوا مدل SNOWA RBN810CD

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
باسلام دوست گرمی سنسور اواپراتوریخچال 90 درصد خرابه اکثرا این خطای دیده شده باتعویض سنسور برطرف میشه

alivalizade

کاربر
2015-06-09
1
1
سلام
تعویض پدال آبسردکن
پدال آبسردکن اسنوا 810 شکسته . یدکی شو گرفتم ولی نمیدونم چطور تعویضش کنم
از کجا بازش کنم ، میترسم بشکنه پیچ هم نداره
ممنون میشم راهنمایی منین

Eli464

کاربر
2015-09-19
1
0
سلام یخچال فریزر من خطای h1 fa رو میده مشکلش چیه؟

pouya7810

کاربر
2010-12-11
1
0
با سلام.من یخچال فریزر اسنوا دارم.هیچ آلارمی نداره.فقط آب داخل قسمت جا میوه ای جمع میشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام.من یخچال فریزر اسنوا دارم.هیچ آلارمی نداره.فقط آب داخل قسمت جا میوه ای جمع میشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر

احتمالا المنت فویلی قسمت یخچال خرابه یا از نوع دنباله دار نیست
با تعویض المنت مشکل حل میشه
البته موارد بالا در صورت عدم گرفتگی مجرای درین و سزبالا بودن یخچال ( جهت تست سزبالا بودن دستگاه بعد از باز کردن درب یخچال ، درب را رها کنید ، درب باید به سمت یخچال برود و بسته شود)

salamisz

کاربر
2015-11-09
2
1
سلام. من یخچال فریزر پایین مدل b240 دارم. حدود یک ماهه یخچال هرچند روز یکبار خاموش میشه به مدت چند روز و اینکه کی روشن بشه با خداست. از نمایندگی هم اومدن بردش مشکلی نداشت. اما نتونستن بفهمن چشه.
همه ی سنسورهاش چک شده. سنسور محیطی و اواوپراتور سالمه. همه ی رله های برد چک شده و سالمه. ترموفیوز سالمه. ولتاژ 12 و 5 برد سالمه.
گسی می دونه چشه ؟؟

mehrdadk

کاربر vip
کاربر
2006-10-31
82
564
با سلام یخچال فریزر اسنوا مدل 810 اوایل داخل محفظه یخچال یخ میبست باتعویض ترمو فیوز مشکل حل شد اما یه ایراد جدید پیدا شده بعد از شش هفت ساعت کار کردن ارور میده قرمز hi بعد عکس زنگوله پایین صفحه میافته بعد از چند ساعت به برق میزنیم شروع به کار کردن میکنه در ضمن بردو سنسور ان نیز تعویز گردید خواهشمندم راهنمایی فرمایید و یه برد سالم رو دستمان مانده از دوستان کسی نیاز داشت اطلاع بده با تشکر

erag

کاربر
2016-04-06
1
1
سلام
دستگاه من ارور f1 میده و چراغ سرویس روشن شد, که وقتی قسمت عقب یخچال رو تمیز کردم چراغ سرویس خاموش شد، الان یخچالش خوب کار میکنه ولی فریزرش نه، لطفاً راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟ فن فریزر و فن موتور هم سالمه

آخرین ویرایش:

1403mahyas

کاربر
2016-05-03
1
1
سلام.ىکى به داد ما برسه.الان حدود ىکساله ىخچال و فرىزرم ارور h1 ميده.نمايندگى هم نفهمىد جرىانش چىه.برفک زداىش اىنقدر طول مىکشه تا شروع مىکنه به ارور دادن و داخل ىخچال گرم مىشه.بعد از چند دقىقه کمپرستور و فن ها شروع مىکنن به کار.خستم کرده کسى مىدونه چشه؟

بالا