آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در يخچال اسنوا مدل SNOWA RBN810CD

rezaoptic

کاربر
2014-11-09
1
2
سلام
یکی از آشنایان یک دستگا یخچال RBN810 خریدن و چون این یخچال رو هم کارکرده خریدن از نمایندگی نیومدن نصبش کنن دیگه یه راس از انبار اوردن بعد از 24 ساعت زدن به برق الان نه فریزر نه یخچال خنک نمیکنه فقط روی نمایشگرش ساعت رو زده و وقتی درب فریزر رو باز میکنی لامپش روشن میشه اما نه فن یخچال کار میکنه نه فریزرش . دکمه هاش هم انگار کار نمیکنن فکر کنم قفل کودکش رو روشن کرده باشن میشه بگین قفلش چطور باز میشه؟ و اگه کسی میتونه دفترچه راهنماش رو برام بزاره اینجا .
با تشکر

هادی موسی

کاربر
2014-11-10
1
0
سلام من یخچال 810 دارم چند روز الارم f1 میداد طرف فریزر. و دمای یخچال و فریز کم نمی شد از برق کشیدم . بعد سرویس کار امد ترمو فیوز یکسره کرد بعد الارم f1 قطع شد الان طرف یخچال الارم H1 میدهد .دمای نه یخچال نه فریز کم نمی شود

سرما تکنیک

کاربر
2014-11-01
3
6
ارور f1 به معنی عدم سرد شدن اپراتور فریزر و مربوط به نشط گاز یا خرابی موتور است و ربطی به ترمو فیوز ندارد

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
ارور f1 به معنی عدم سرد شدن اپراتور فریزر و مربوط به نشط گاز یا خرابی موتور است و ربطی به ترمو فیوز ندارد

F1 عدم سرد شدن اواپراتور( كمبودونشتي گاز و نهايتا" برد مشكل دارد)

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
باسلام خدمت اساتیدگرامی که عدم کارکردفن یاضعیف کارکردن فن بین کندانسور و کمپرسور که درپشت یخچال قراردارد باعث نشان دادن ارورF1دریخچال فریزرهای کمبی و همچنین ساید بای سایدهامیگرددچون عدم کارکردویاضعیف کارکردن ان باعث می شود که گازدرکندانسور خنک نگرددوسیکل تبریدبه درستی عمل نکرده ودرنتیجه اواپراتورسرد نمیشود وسنسور اعلام بروزعیب درسیستم را می دهد

keyvan a

کاربر
2013-01-23
151
449
کردستان
باسلام h1تاکنون بعنوان ارورمشاهده نگردیده شمابرسی بفرمایدبیبینیدمربوط به تنظیمات زمان نیستش

roubic

کاربر
2009-03-04
1
1
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید
یخجال فریز ما اسنوا مدل 810 میباشد. مدام آلارم HI میدهد. فریزر درست است ولی محفظه یخچال گرم.
پشت دریچه های یخچال برفک داریم
نماینده اومد گفت از المنت یحچال هست. عوض کرد رفت ولی درست نشد
یکی دیگه اومد گفت از برد میباشد و باید تعویض شود و هزینه بالایی را درخواست کرده که به نظرم مظمئن هم نبود
از دوستان آیا کسی تعمیرات برد این یخچال رو آشنا هست؟
چه کار کنیم یخچال درست شه؟ برد را با ریسک و هزینه تعویض کنیم؟
ممنون

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید
یخجال فریز ما اسنوا مدل 810 میباشد. مدام آلارم HI میدهد. فریزر درست است ولی محفظه یخچال گرم.
پشت دریچه های یخچال برفک داریم
نماینده اومد گفت از المنت یحچال هست. عوض کرد رفت ولی درست نشد
یکی دیگه اومد گفت از برد میباشد و باید تعویض شود و هزینه بالایی را درخواست کرده که به نظرم مظمئن هم نبود
از دوستان آیا کسی تعمیرات برد این یخچال رو آشنا هست؟
چه کار کنیم یخچال درست شه؟ برد را با ریسک و هزینه تعویض کنیم؟
ممنون

دوست عزیز شما ابتدا باید ببینید که سنسور اواپراتور و ترموفیوز و المنت فویلی و لوله ای قسمت یخچال سالمه و اگر سالم بود اونوقت بری سر وقت برد.
برد این دستگاه قبلا گرون بود ولی الان قیمتش مناسب شده .
به لینک امضاء من یه سری بزن یا اینجا کلیک کن

موفق باشی

بالا