آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل در يخچال اسنوا مدل SNOWA RBN810CD

اقلیما

کاربر
2013-08-28
1
2
سلام یخچال فریزر اسنوا دارم و 5 ساله که کار میکنه اما از پارسال یه سره تعمیر گاهه اوایل قسمت فریزر پر از برفک میشد و گرم میشد اما خالا قسمت یخچال این مشگل پیدا کرده و عینه بخاریه بردیمش تعمیرگاه گفتن درستش کردیم ولی بعد از ئو هفته همون مشکل ایجاد شد و ارور f1میده چراغ صفحه قرمز میشه و علامت سرویس در خال چشمک زدنه لطفا کمک کنید...راهنمایی کنید تا بدونیم عیب اصلیش چیه؟؟؟؟؟؟؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام یخچال فریزر اسنوا دارم و 5 ساله که کار میکنه اما از پارسال یه سره تعمیر گاهه اوایل قسمت فریزر پر از برفک میشد و گرم میشد اما خالا قسمت یخچال این مشگل پیدا کرده و عینه بخاریه بردیمش تعمیرگاه گفتن درستش کردیم ولی بعد از ئو هفته همون مشکل ایجاد شد و ارور f1میده چراغ صفحه قرمز میشه و علامت سرویس در خال چشمک زدنه لطفا کمک کنید...راهنمایی کنید تا بدونیم عیب اصلیش چیه؟؟؟؟؟؟؟

F1 عدم سرد شدن اواپراتور( كمبودونشتي گاز و نهايتا" برد مشكل دارد)

الان فریزر درست شده و فقط یخچال این مورد رو داره ؟
آیا در حال حاضر در قسمت فریزر سرما داری و فن قسمت فریزر از روی صفحه نمایش وقتی به دمای مورد نظر رسید خاموش میشه ؟
اگر اینطور کار میکنه پس باید توی قسمت یخچال هم سرما داشته باشی
اگر نه که اولین احتمال روی گاز دستگاه هستش
فن کندانسر رو چک کن ببین کار میکنه ؟
چون این یخچال فریزر ها اواپراتور اول یخچال هستش چنین امکانی نیست که فریزر سرمای کامل رو بیاره و یخچال گرم باشه

e_amiri

کاربر
2013-09-05
1
1
سلام
یک دستگاه یخچال فیزر اسنوا مدلSNOWA RBN810CD دارم. در ابتدا ارور F9 میداد. با تعمیرات شرکت تماس گرفتم. تعمیر کار یک عدد فیوز هیتر فریزر عوض کرد و مدت 48 ساعت دستگاه بدون ارور کار کرد. دوباره همین ارور را می دهد. با تعمیر کار تماس گرفتم می گوید که باید برد عوض شود. به حرف تعمیر کار اعتماد ندارم و بنظرم قطعه ای که عوض کرد یک قطعه دست دوم بود. نظر شما چیست؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام
یک دستگاه یخچال فیزر اسنوا مدلSNOWA RBN810CD دارم. در ابتدا ارور F9 میداد. با تعمیرات شرکت تماس گرفتم. تعمیر کار یک عدد فیوز هیتر فریزر عوض کرد و مدت 48 ساعت دستگاه بدون ارور کار کرد. دوباره همین ارور را می دهد. با تعمیر کار تماس گرفتم می گوید که باید برد عوض شود. به حرف تعمیر کار اعتماد ندارم و بنظرم قطعه ای که عوض کرد یک قطعه دست دوم بود. نظر شما چیست؟

F9 خرابی هیتر فریزر

این اررور مربوط به هیتر فریزر هستش که چندین عامل توی این اررور دخیله
از ابتدا باید دستگاه رو به حالت دیفراست دستی ببری "برای این کار باید یک بار دوشاخه رو از پریز خارج کنی و پس از حداقل 30 ثانیه به برق وصل کنی که در این حالت چراغ سبز چشمک میزند"
سپس از روی سیم هیتر فریزر که به برد میاد آمپر بگیری ببینی که آیا آمپر میکشه یا نه
اگر نه که ترموفیوز یا هیتر قسمت فریزر خرابه
اگر آره ابتدا سیم سنسور اواپراتور فریزر که در انتهای اواپراتور پایین سمت چپ به اواپراتور وصله رو عوض کنید
اگر در هرصورت جواب نگرفتید باید برد رو تعویض کنید.

mostafanet

کاربر
2008-04-11
3
4
سلام خسته نباشید .
مدل یخچال فریزر منSNOWA RBN810 CD/SL هست .
مشکلی که من باهاش دارم اینه که ارور FA میده . حدود 1 سال پیش شروع شد . به نمایندگی مراجعه کردن هم برد عوض کردن هم ترمو فیوز هم هیتر یخچال ولی مشکل حل نشد . بعد گفتن باید گاز گیری بشه . خلاصه بعد از 3 ماه دویدن و هزینه دادن مشکل حل شد . البته نمیدوم تاثیر گاز گیری بود یا نه !!!
الان بعد از 9 ماه دوباره ارور FA میده . نمیدونم چیکار کنم . نمیتونم دوباره 3 ماه دوندگی و اینهمه هزینه کنم . خواهشا راهنماییم کنید .
قاب جلوی یخچال رو که باز میکنم تمام اپراتور یخ زده انگار برفک زدایی نمیشه .
با اینکه تمام قطعات عوض شده بود باز هم یخ میزد .
نظر شما چیه ؟؟

belgacom

کاربر
2012-01-04
120
260
ایران
دوست عزیز یخچال شما گاز ندارد.با شارژ گاز مشکلتون حتما حل خواهد شد با تشکر

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام خسته نباشید .
مشکلی که من باهاش دارم اینه که ارور FA میده . حدود 1 سال پیش شروع شد . به نمایندگی مراجعه کردن هم برد عوض کردن هم ترمو فیوز هم هیتر یخچال ولی مشکل حل نشد . بعد گفتن باید گاز گیری بشه . خلاصه بعد از 3 ماه دویدن و هزینه دادن مشکل حل شد . البته نمیدوم تاثیر گاز گیری بود یا نه !!!
الان بعد از 9 ماه دوباره ارور FA میده . نمیدونم چیکار کنم . نمیتونم دوباره 3 ماه دوندگی و اینهمه هزینه کنم . خواهشا راهنماییم کنید .
نظر شما چیه ؟؟
دوست عزیز OWEIS جواب کاملی داده به اون مطلب مراجعه کنید

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام خسته نباشید .
نظر شما چیه ؟؟

سرمای داخل فریزر اگه تامین هستش احتمال خرابی سیستم دیفراست یعنی شما باید المنت ترموفیوز و سنسور دیفراست رو چک کنی
اگر هم که داخل فریزر سرما نداری یا کمه مشکل گاز داری

maryam958

کاربر
2014-05-08
3
0
سلام من هم یک یحچال ساید اسنوا دارم الان حدود یک ماه است که یک هفته کار میکند و بعد دیگر خنک نمی کند. هر چه که در فریزر هست آب می شود. باید ان را خاموش کنم و بعد یک ربع تا نیم ساعت روشن کنم دوباره خوب کار می کند نمیدانم علتش چیست اگه شما هم فهمیدید لطفا اطلاع بدهید
ممنون

بالا