آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در يخچال اسنوا مدل SNOWA RBN810CD

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام بنده یکعدد دستگاه یخچال اسنوا مدل RBN810CD/TW دارم که فریزر کار نمی کرد و دمای آن +2 بود و بعد شد +8 و کمتر نمیشد. دمای یخچال هم بالا بود 7-8 .یخچال فریزر ارور F1 را نشون می داد از نمایندگی هم اومدن جواب درستی نمی دن مشکل برفک هم نداشت.یخچال همینجوری مونده
قبل اینکه این مشکل پیش بیاد به نظرم یخچال خیلی کار می کرد و وقت خاموش شدن صدای بلند و بدی می داد

می خواستم بدونم دوستمون چیکار کردن از نمایندگی امیدی میره. کار میکنن؟

یک کلید دوپین بین دو درب یخچال و فریزر هستش

درب فریزر رو باز کن و کلید رو نگهدار ببین فن داخل فریزر کار میکنه؟

اگه کار نکرد یا برد دستگاهتون ایراد داره یا موتور فن فریزر سوخته.

ولی اگه اینا همشون درست باشه باید بری سمت کمپرسور احتمال اینکه از کمپرس افتاده باشه هست

احتمال کمبود گاز خیلی کمه چون اواپراتور اول اواپراتور یخچال هستش.

شما توی کدوم شهر هستین؟

dynastywario

کاربر
2010-09-02
1
1
منم دیروز یه ست یخچال و فریزر کوئین اسنوا گرفتم

نمایندگی اومد نصب کرد و رفت گفت سه ساعت توش هیچی نزارین بعد خنک شدن بزارین

بعد سه یاعت یخچالش قشنگ خنک شد ولی فریزر توش گرمه گرم بود انگار نه انگار که کار میکنه بعد 5 ساعت ارور f1 داد منم از برق کشیدمش

مشکلش چیه ؟

mehrusef

کاربر
2008-07-12
11
8
سلام لطفا اگر امکانش هست در مورد نحوه کارکرد سنسور در محفظه فریزر و اواپراتور فریزر توضیحی بدهید.... متشکرم

آخرین ویرایش:

s.tahmasebi

کاربر
2012-11-10
14
37
محصول RBN810يك محصول كمبي مي باشد كه داراي سنسور ديفراست در دو اواپراتور مي باشد f1 زماني نمايش داده مي شود كه دماي اواپراتور ها در زمان كاركرد كمپرسور تا يك ساعت زير 4- نيايد پس ايراد f1در زمان مشكل سيكل تبريد نمايش داده مي شود كه به نظر مي رسد محصول شما با توجه به رسيدن دماي محفظه فريزر به 9 نشتي گاز دارد لذا نياز به نشت يابي و شارژ گاز مجدد دارد

MACH1

کاربر
2013-02-04
9
12
سلام
یخچال فریزر 810 کمبی اسنوا چند روزیه آب زیر جای میوه جمع میشه
الان توجه کردم فن قسمت یخچال کار نمیکنه در یخچال رو باز کردم شاسی کلید رو فشار دادم فن کار نکرد و در نشانگر هم فن یخچال کار نمیکنه
عصری ارور H1 میداد همراه با آلارم (صدای بوق)و رنگ نشانگر قرمز شده بود

s.tahmasebi

کاربر
2012-11-10
14
37
با سلام با توجه به سابقه قبلي اين نوع محصولات ،يخچال فريزر شما داراي نشتي گاز است

s.tahmasebi

کاربر
2012-11-10
14
37
حتي كارخانه هم برنامه برد را ندارد برد محصول از خارج كشور تأمين ميشه و شركت سازنده فقط تغييرات درخواستي اسنوا را روي آن تغيير مي دهد

MACH1

کاربر
2013-02-04
9
12
سلام
یخچال فریزر 810 کمبی اسنوا چند روزیه آب زیر جای میوه جمع میشه
الان توجه کردم فن قسمت یخچال کار نمیکنه در یخچال رو باز کردم شاسی کلید رو فشار دادم فن کار نکرد و در نشانگر هم فن یخچال کار نمیکنه
عصری ارور H1 میداد همراه با آلارم (صدای بوق)و رنگ نشانگر قرمز شده بود
دیشب یه ساعتی از برق خارج کردم بعد به برق زدن حدود 10 دقیقه طول کشید تا راه بیافته و اول کمپرسور وبعد هر دوفن شروع به کار کردند کارکرد هر دو درسته ودمای فریزر تا -19 و یخچال +4 میره درحالت اکونومیک
فقط این هفته گذشته دوبار جمع شدن آب زیر جای میوه داشتیم دلیل این اگه بسته شدن لوله تخلیه آب هستش این لوله رو از کجا باس مفتول نرم بهش بندام تا باز بشه (پشته یخچاله؟؟)

آخرین ویرایش:

s.tahmasebi

کاربر
2012-11-10
14
37
با خارج كردن از برق برد ريست شده و مجدداً راه اندازي شده كه خوشبختانه نشان مي دهد برد سالم است ولي مشكل جمع شدن آب زير جا ميوه اي مربوط به هيتر آبريز است يا اينكه هيتر قسمت يخچال كلاً وارد مدار نمي شود كه معمولاً مربوط به ترموفيوز مي باشد با چك كردن ترموفيوز به روش زير از سالم بودن آن مطمئن شويد
: دو سر ترموفيوز با بازر مولتي متر اگر سالم باشد صدا مي دهد

بالا