آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نکته مهم درتعمیر برد لباسشویی

sahand4

کاربر
2011-05-25
21
24
این خطا مربوط به قطع شدن ارتباط بین تاخو وبرداست احتمال خرابی تاخو هم وجوددارد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

vahid jamali

کاربر
2014-10-05
2
1
سلام من یه ماشین وانت پیکان دارم امروز ار هواکش دود میزنه و ماشین بد کار میکنه. ممنون

• Like

+mpc

کاربر
2011-05-03
1
1
سلام به تمامی استاتید
نقشه ماشین لباسشویی lg WD-8988 را میخواستم لطفا راهنمایی کنید از کجا دانلود کنم
عیب روش نشدن دستگاه، عیب روتین فوق فکر میکنید از کجاست
سپاسگزارم

• Like

2028

کاربر
2012-01-02
126
363
باسلام خدمت دوستان :مشکل درماشین لباسشویی bauknechtمدلwa5065مواد شوینده را داخل نمیبرد یعنی آب فقط به قسمت مواد شوینده مایع میریزد وبه قسمت مواد شوینده تاید آب نمی آید تا مواد شوینده تاید را به داخل ببرددوستان اگر اطلاعاتی دارند راهنمایی فرمایند با تشکر

• Like

jandow

کاربر
2015-02-27
10
41
تهران
باسلام خدمت دوستان :مشکل درماشین لباسشویی bauknechtمدلwa5065مواد شوینده را داخل نمیبرد یعنی آب فقط به قسمت مواد شوینده مایع میریزد وبه قسمت مواد شوینده تاید آب نمی آید تا مواد شوینده تاید را به داخل ببرددوستان اگر اطلاعاتی دارند راهنمایی فرمایند با تشکر

سلام.
شیر برقی رو چک کن احتمالا شیر برقی دستگاه شما دوقلو هست و یکی از اونها سوخته. اگرهم دوقلو نبود و یکی از اونها سوخته بود که چه بهتر چون دیگه لازم نیست هزینه کنی و شیر دوقلو بگیری
باتشکر

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
1.احتمالا شیر برقی خراب است که در پشت لباسشویی شیر ورودی به آن خورده است
2.احتمالا آب پخش کن روی جا پودری خراب شده است و آب از یک طرف ریزش دارد
لطفا وقتی عیب را پیدا کردین جواب درست را بیان کنید تا زحمات دوستان به هدر نرود

EKBATANE

کاربر
2014-04-28
3
8
با درود واحترام
خطاي متداول SE درلباسشوييهاي تسمه دار باموتر براشلس اينورتري مربوط به تاخوي ته موتور ميباشد
وباتوجه به نوع موتور اين مدل ازلباسشوييها مكانيزم تاخونيز متفاوت ميباشد.(درتاخوي اين مدلها ازسنسوراثرهال استفاده شده است)
باجايگزيني تاخو نو ياتعميرآن ايرادبرطرف ميشود
همكارشما - نمايندگي الجي
حاضربه همكاري وكمك درحدتوانم به سايت ويادوستان همكارميباشم

2028

کاربر
2012-01-02
126
363
باسلام اشکال از بریدن سیمی بود که جهت شیر آب را به صورت مکانیکی تعییر میداد ممنون از کمک دوستان

behzas85

کاربر
2012-12-18
8
12
مشهد
سلام یک ماشین لباسشویی 7 کیلو ایندوزید مدل w125 دارم فقط شیر برقی اول روشن شدن چند ثانیه میاد تو مدار دیگه هیچ کاری نمیکنه احتما ایپرام داره یانه فایل ایپرامشو از کجا باید گیر بیارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

damehr1352

کاربر
2019-07-12
12
7
سلام

من کنترلر زیمنس ماشین لباس شویی بوشرو تعمییر کردم ولی برای پروگرام کردن به مشکل خوردم اگر ممکنه برنامه ای سی ایپرامش برای دانلود بذارین ممنون میشم
باتشکر از زحمات شما

بالا