آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نکته مهم درتعمیر برد لباسشویی

aligholami44

کاربر
2012-08-25
61
86
دوست عزیز پروگرامر ها و فایل پروگرام مدل های لباسشوئی رو باید از کجا گیر بیاریم .اگر راهنمایی کنی واقعا خیلی ممنون میشم برادر

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
با سلام
لباسشویی من پاکشوما مدل 80130F هست که در حال کارش یکدفعه شستشوی آن قطع شد و پس از چند ثانیه تمام چراغهای بالای کلیدهای قفل کودک و دما بصورت چشمک زن روشن میشود ./ با تشکر

من هم این مشکل را دارم لطفا راهنمایی کنید

kh.a

کاربر
2010-09-18
355
1,316
دوست گرامی فایل ها که باید از یک نمونه سالم برداری - به مرور آرشیوت کامل میشه - مگه اینکه بخوای یه آرشیو از این فایل ها رو بخری وگرنه که دوستان می ذاشتن برای دانلود - البته باید بهشون حق داد - کلی زخمت داره فایل رو از سیستم سالم در آوردن - پروگرامر هم که می تونی tnm بگیری البته مدل ای سی رو می تونی از خودشون بپرسی بهت میگن که کدوم مدل اون آی سی ها رو ساپورت میکنه . tnmelectronics.com

mohsen1359

کاربر
2009-06-16
18
57
یادمه دوران تحصیل رفتیم بازدید از نیروگاه نکا سر مهندس مکانیک که راهنمامون بود میگفت از زمان ساخت نیروگاه اینجاس گفت زمانیکه آلمانیها اینجارو ساختن زمان راه اندازی و نگهداری اولیه تو سایت میگشتن و هر کس چیز جدیدی یاد میگرفت بیسم میزد تا بقیه بیان و اون علمو یاد بگیرن اما ما ایرانیا اگه یچیز بدونیم نمیخوایم کس دیگه بدونه ببینین الان آلمانها و سایر کشورای پیشرفته کجان ما کجاییم؟متاسفانه اینجا چیز های مهمه رو نمیزارن چیزایی رو میگن که تقریبا همه میدونن مثلا هیچکس طریقه پروگرام کردن وچگونگی دسترسی به برنامه هاشو نمیگه همش جواب سر بالا میدنیکی نیست بگو آخه مسلمون!اگه بلدی و نمی خوای بگی چرا میای اینجا و جواب نمیدی؟

mohsen1359

کاربر
2009-06-16
18
57
یادمه دوران تحصیل رفتیم بازدید از نیروگاه نکا سر مهندس مکانیک که راهنمامون بود میگفت از زمان ساخت نیروگاه اینجاس گفت زمانیکه آلمانیها اینجارو ساختن زمان راه اندازی و نگهداری اولیه تو سایت میگشتن و هر کس چیز جدیدی یاد میگرفت بیسیم میزد تا بقیه بیان و اون علمو یاد بگیرن اما ما ایرانیا اگه یچیز بدونیم نمیخوایم کس دیگه بدونه ببینین الان آلمانها و سایر کشورای پیشرفته کجان ما کجاییم؟متاسفانه اینجا چیز های مهمه رو نمیزارن چیزایی رو میگن که تقریبا همه میدونن مثلا هیچکس طریقه پروگرام کردن وچگونگی دسترسی به برنامه های ماشین لباسشویی رو نمیگه همش جواب سر بالا میدن یکی نیست بگه آخه مسلمون!اگه بلدی و نمی خوای بگی چرا میای اینجا و جواب نمیدی؟

kianezhad

کاربر
2010-07-10
76
189
سلام دوست عزیز
مشکل در لباس شویی ال جی مدل LG,7KG,WD-10164T
به اینصورت که بعد از شست و شوی رخت ... خشک کن دستگاه کار نمی کنه... ( در صورتی که قبلا به طور خودکار این مسئله اوکی بود ) ... به نظر بنده مشکل نرم افزاری بوده و از ایپرام می باشد ...اگه لطف کنید فایل ایپرام این مدل لباس شویی را قرار بدید خیلی ممنون میشم ... )
با تشکر

rodbast90

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-21
545
1,970
babolsar
بنام خدا
سلام وخسته نباشید
البته میتونه از تایمر ویا موتور نیز باشد
بیشتر موتور میتونه باشه
در دور آرام کار میکنه ولی در دور زیاد کار نمیکنه ویا با بار نمیتونه.
اصلا بدون لباس تست بگیر ببین دور بالا کار میکنه
وبعد موتور را آزاد کن وتست بگیر
اگر ایراد داشته باشد مشخص میشود .
موفق باشید.

kpakrah

کاربر
2012-07-28
1
0
با سلام و خسته نباشید من دفترچه راهنمای لباسشویی پاکشوما 80130F رو لازم دارم از کجا گیرش بیارم ؟

بالا