آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نکته مهم درتعمیر برد لباسشویی

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با عرض سلام

نکته مهمی دوستان در رابطه با عکس برد لباسشویی که در چند مارک از اینگونه دستگاه ها استفاده شده این است که عیب متداول ، خرابی نرم افزار میباشد که با پروگرام کردن عیب برطرف میشود ، عیوبی چون عدم آب گیری ، قطع شدن دور بالا در خشک کن و ........

پیوست‌ها

• 201.8 کیلوبایت بازدیدها: 1,840
  • 193.3 کیلوبایت بازدیدها: 1,979

jacob

کاربر
2006-12-01
42
107
با سلام
ماشین لباشویی کن وود 7 کیلویی گاهی در شستشویی سریع دور خشک کن کار نمی کنند . البته مدل دقیق را تا شب قرار می دهم ایراد از نرم افزار هست با تشکر

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با سلام
ماشین لباشویی کن وود 7 کیلویی گاهی در شستشویی سریع دور خشک کن کار نمی کنند . البته مدل دقیق را تا شب قرار می دهم ایراد از نرم افزار هست با تشکر
با عرض سلام
عزیزم من در بیشتر مواقع از مدل دستگاه هایی که برای تعمیر می آوردند ، بی خبرم و فقط برد را تعمیر و تحویل میدهم
اگر برد شما مشابه عکس فوق باشد ، جواب مثبت است و در غیر اینصورت ، لطف کنید و عکسی از برد ارسال کنید تا راهنمایی تان کنم

پارسیان

کاربر
2009-08-04
1
8
پارسیان
با عرض سلام : لباسشویی ویرپول مدل 11994 مشکلش این است کلید پاور که میزنیم چراغها روشن میشود و به محض زدن استارت کل چراغها خاموش می شود و تا مجدد از برق نکشیم و نزنیم هیچ عکس العملی از خود نشان نمی دهد . لطفا راهنمایی کنید /.
متشکرم

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,707
40,626
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام همشهری عزیز اقای پارسیان
فکر کنم از همین لباسشویی های ویرپول قرمز باشه که باید تغییراتی در بردش بدی که دیگه این مشکل ایجاد نشه
مشکل اصلی به هم خوردن برنامه ای سی ایپرام هست ولی بعد از تعمیر یه مدت که کار کرد دوباره این مشکل ایجاد میشه و یه اصلاحیه داره که باید انجام بدید که مشکل کاملا حل بشه
شماره ای هم که پیام خصوصی کرده بودید خاموش بود فردا بهتون تماس میگییرم و راهنمایی میکنم و یا اگر وقت کردید یه سر بیایید پیش من

aaa_zarea

کاربر
2012-11-10
3
10
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
با تشکر از شما به خاطر این سایت مفید و زیبای شما
ببخشید من یک ماشین لباسشویی ال جی 7 کیلویی دارم که به تازگی خطای SE می دهد پشت درب لباسشویی را باز کردم که به محضی که روشن می شود به محضی که موتور می خواهد شروع به چرخش کند این خطارو می دهد . حتی به محضی که پاور زده می شود و با دست تسمه موتور را می چرخونم همین خطارو می دهد .
دوستان عزیز خواهشمند است در صورت امکان اینجانب را راهنمایی نمایید .
با تشکر

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,246
شیراز
با عرض سلام

نکته مهمی دوستان در رابطه با عکس برد لباسشویی که در چند مارک از اینگونه دستگاه ها استفاده شده این است که عیب متداول ، خرابی نرم افزار میباشد که با پروگرام کردن عیب برطرف میشود ، عیوبی چون عدم آب گیری ، قطع شدن دور بالا در خشک کن و ........

با سلام اقایfarah676
چطوری این بورد و ای سی را پروگرام میکنید؟
ممنون از جوابتان

بالا