آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نکته مهم درتعمیر برد لباسشویی

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,051
اصفهان
با سلام اقایfarah676
چطوری این بورد و ای سی را پروگرام میکنید؟
ممنون از جوابتان
با عرض سلام
عزیزم شما میتوانید از پروگرامر هایی که آی سی های میکروکنترل (خانواده موتورلا) را پشتیبانی کند ، برای این منظور استفاده کنید

fkh52000

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-11-13
881
5,246
شیراز
با عرض سلام
عزیزم شما میتوانید از پروگرامر هایی که آی سی های میکروکنترل (خانواده موتورلا) را پشتیبانی کند ، برای این منظور استفاده کنید

ممنون از جوابتان
ایا tnm2000 این کار را میکند یا tnm5000 ?
من مدتی است که بوردهای لباسشویی و یخچال فریزر و پکیج تعمیر
میکنم چه پروگرامری بگیرم که جوابگوی کار باشد ؟ ممنون

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,051
اصفهان
من مدتی است که بوردهای لباسشویی و یخچال فریزر و پکیج تعمیر
میکنم چه پروگرامری بگیرم که جوابگوی کار باشد ؟ ممنون
با عرض سلام
عزیزم جناب زارع کاملترین رنج پروگرامر را دارند و اگر هم موجود نبود میتوانید به ایشان اعلام تا برای شما تهیه کنند
برای کامل بودن تجهیزات باید جیب پر پول داشته باشید تا از جوابگوی تمام تعمیرات باشید

sina84

کاربر
2010-09-07
1
5
با سلام
لباسشویی من پاکشوما مدل 80130F هست که در حال کارش یکدفعه شستشوی آن قطع شد و پس از چند ثانیه تمام چراغهای بالای کلیدهای قفل کودک و دما بصورت چشمک زن روشن میشود .برد آنرا باز کردم و بررسی ظاهری کردم و با اهم متر شیرهای برقی آب را تست کردم و سالم بودند میکروسوییچ های برد را سال گذشته بعلت عمل نکردن تعویض کردهام و الآن مشکلی ظاهرا ندارد .لطفا راهنماییم کنید ./ با تشکر

sami2

کاربر
2013-01-08
55
181
سلام
من یک برد لباسشویی وست پوینت دارم که به احتمال زیاد پروگرامش مشکل پیدا کرده،میخواستم ببینم شما برد وست پوینت هم تعمیر میکنید؟
اگه آره ،چجوری میتونم باهاتون تماس بگیرم ، فقط جسارتاً اگه میشه یه خورده زودتر جوابمو بدید تا به مشتری جواب بدم!

sami2

کاربر
2013-01-08
55
181
سلام
من یک برد ماشین لباسشویی وست پوینت دارم که به احتمال زیاد پروگرامش مشکل داره،اگه شما برد وست پوینت هم تعمیر میکنید لطفاً بگید چجوری باهاتون تماس بگیرم!
مشتری منتظر جواب منه جسارتاً اگه زحمت نمیشه یه کم زودتر جوابمو بدید

بالا