آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نقشه و مدارات امپليفايرهاي صوتي {پرقدرت }

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ask

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
2009-01-28
265
1,075
کردستان
در خواست نقشه

دوستان بنده یک دستگاه آمپلی فایر جاسکو مدل ta-5000 دارم که قسمت آمپلی فایر آن از بین رفته و متلاشی شده است از دوستان عزیز تقاضا دارم اکر کسی نقشه داخلی این دستگاه رادارد عنایت فرموده و ارسال نمائید با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

Mohamad26

کاربر
2008-09-22
17
34
سلام
خسته نباشيد
من رشته درسيم الكترونيكه و توي اين رشته هم عاشق آمپ ها هستم.
ولي متاسفاده هر مداري شروع به ساخت ميكنم و تصميم ميگيرم بسازم يا قطعاتش نيست و يا كار نميده و يا اون كاري كه من فكر ميكردم نميده.
تازگي ها يه پرايد خريدم و دوست دارم خودم يه سيستم واسش بسازم.
خواهشن كمكم كنيد.
يه چيز امتحان شده و خفن بهم معرفي كنيد.
چيزي كه كاراييش بهتون ثابت شده و من ميتونم همه لوازمش رو پيدا كرده و بسازمش.
منتظر راهنماييهاتون هستم
با تشكر
يا علي

ask

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
2009-01-28
265
1,075
کردستان
نقشه ساب آمپلی فایر harman sub-ts7

دوستان نقشه وراهنمای سرویس ساب آمپلی فایر هارمان را ارسال می نمایم باشد مورد پسند دوستان قرار گیرد

پیوست‌ها

mo_381

کاربر
2009-10-01
1
0
سلام دوستان من نقشه یه تفویت کننده می خوام که فرکانس 30کیلو تا 100کیلو رو برام تقویت کنه حد اقل 20وات ارزون هم باشه خیلی هم ضروری نیاز دارم کسی میتونه کمکم کنه؟hellpp plz دوستان اگه واسشون امکان داره نقشه که پیدا شد یک پیامک میدید که بیام اینجا؟ 09376729158

amirooo

کاربر
2009-11-05
18
31
یه آمپلی فایر واسه کامپیوتر می خوام ولی اینایی که الان هستن فقط یه خروجی دارن و صدای ساب و باند جدا نیست اگه کسی میدونه لطفا کمکم کنه

i.a.s

کاربر
2008-10-12
64
53
باسلام خدمت دوستان محترم در قسمت امپي فاير
ببخشيد كه وقتان را ميگيرم اما من مي خواستم يه آمپي فاير بسازم.كه اين آمپي بتونه يه ساپ ودوتا خربزه ايي را بكشه.وبه هركي مراجعه كردهام گفتند كه براي اين كار حداقل به يه آمپي با قدرت 1000وات لازم هست؟درضمن من اين آمپي را براي نصب روي اتومبيل سواري مي خواستم.خواهش ميكنم به اين كنجكاو جواب بديد.

باتشكر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mhdkrm

i.a.s

کاربر
2008-10-12
64
53
سلام خدمت دوستان
ببينم كسي نمي خواد من رو راهنمايي كنه تا به هدفم برسم.
خواهش ميكنم من را راهنمايي كنيد.اگرسوال من جاي ابهامي داره بگيد تا جواب بدم.

با تشكر از همه ي دوستان

armin110

کاربر
2008-11-13
1
2
با سلام و خسته نباشید سوالی داشتم ، هنگام بحث در مورد توان آمپلیفایر های موجود مثلا 2500 وات ، آیا توان واقعا 2500 وات میباشد؟ یعنی اندازه ی 2 اتو یا بیشتر مصرف برق دارد؟
و سوال دیگر این که فرق آمپلیفایر هایی که قرار دادید با هم چیست؟ (از نظر صدا و کیفیت )
با تشکر فراوان از زحمات شما.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا