آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نقشه و مدارات امپليفايرهاي صوتي {پرقدرت }

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,829
با سلام
دوستان گرامیarmin110 و amirooo وi.a.s و mo_381
سوالات خود درباره آمپلی فایر ها را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید تا اساتید بررسی نمایند
با تشکر

mostafait

کاربر
2007-06-06
22
9
نوشته اصلی توسط Mostafait
با سلام.

رفیق هم اکنون من میخوام این آمپلی رو درست کنم گشتم توی نت بهتر از این پیدا نکردم!

آی سی این مدل هم پیدا میشه!

خلاصه اگه میشه و زحمتی نیست این آمپلی رو آنالیز کنید و ب من بگید که در کل چه قطعاتی باید بگیرم!

از اونجایی که میرم توی فروشگاه الکترونیک و به صاحب مغازه سلام میدم رو بگید تا تهش که چیا باید بگیرم!

با تشکر!

منبع تغذیه این رو هم بگید!

http://circuitdiagram.net/80w-audio-amplifier-based-on-tda7295.html
با سلام.

رفیق هم اکنون من میخوام این آمپلی رو درست کنم گشتم توی نت بهتر از این پیدا نکردم!

خلاصه اگه میشه و زحمتی نیست این آمپلی رو آنالیز کنید و ب من بگید که در کل چه قطعاتی باید بگیرم!

از اونجایی که میرم توی فروشگاه الکترونیک و به صاحب مغازه سلام میدم رو بگید تا تهش که چیا باید بگیرم!

با تشکر!

پیوست‌ها

• 45 کیلوبایت بازدیدها: 998
آخرین ویرایش توسط مدیر:

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
با سلام خدمت استاد رجبی
استاد مدار یک آمپلی فایراستریو می خوام با وات 10 تا 15 که ولتاژ کاری اون 12 ولت باشه اگه وات اون بیشتر شد هم بهتر فقط ولتاژ کاری اون 12 باشه
با تشکر از شما استاد عزیز

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,553
با سلام خدمت استاد رجبی
استاد مدار یک آمپلی فایراستریو می خوام با وات 10 تا 15 که ولتاژ کاری اون 12 ولت باشه اگه وات اون بیشتر شد هم بهتر فقط ولتاژ کاری اون 12 باشه
با تشکر از شما استاد عزیز
سلام:
ميتونيد از اي سي مشهور tda2003 استفاده كنيد {ديتاشيت به همراه نقشه و pcb در همين تاپيك اپلود شده است .
10W+Audio+Amplifiers+Circuit.jpg

در صورت نياز به حالت استريو از ايسي tda2005 بهره بگيريد .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,553
با سلام.
با تشکر!
با سلام.
سلام :
رفيق جان ic فوق يك امپلي فاير با كيفيت {در صورت رعايت و تهيه قطعات مرغوب } ترجيحا براي خودروهاي شخصي طراحي گرديده و با ولتاژ دوبل +40/0/-40 ولت يعني 80 ولت دي سي {40ولتي باسر وسط } كار ميكند ولي خروجي ان شديدا به ولتاژ تغذيه و ورودي ان وابسته ميباشد ساير جزييات نقشه كامل و pcb و نحوه مونتاژ و ليست قطعات بكار رفته در فايل ضميمه ارايه ميگردد در صورت مونتاژ صحيح مدار جالبي خواهد بود .
براي تهيه منبع تغذيه هم ميتونيد از مدارات اپلود شده با مشخصات خروجي + - 35 ولت با ورودي 12 ولت ماشين و همچنين 220 ولت موجود در همين تاپيك استفاده كنيد .
اينم لينك ديتا شيت ان : http://www.alldatasheet.com/datasheet-pdf/pdf/25105/STMICROELECTRONICS/TDA7295.html
دانلود كنيد.
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 169.9 کیلوبایت بازدیدها: 139

jooly

کاربر
2009-05-16
125
141
با سلام
من یک امپلی فایر با ای سی stk4392ساختم
اگر بخوام این امپلی فایر رو برای ساب وفر یا بمب باکس تعبیه کنم با ید چه کار کنم که شیشه خانه های مردم رو بشکنه قلبت به تپش بیفته
ایا این ای سی از tda7295قدر تش بیشتر یا نه
با تشکر

gggreen

کاربر vip
کاربر
2007-05-13
17
35
لطفا مدار آمپلیفایر برای گیتار هم بگذارید

AB88

کاربر
2010-10-21
54
196
سلام دوستان اين اولين پست منه
لطف كنيد يك آمپليفاير ماسفت با كيفيت 40 تا 50 وات با pcb قرار بديد

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,553
سلام دوستان اين اولين پست منه
لطف كنيد يك آمپليفاير ماسفت با كيفيت 40 تا 50 وات با pcb قرار بديد
سلام :
دوست عزيز به انجمن خودتون خوش امديد #$v686
نقشه هاي متعددي در همين بخش و تاپيك نقشه ها ...... موجود هستند يكي انتخاب و مونتاژ كنيد مشكلي پيش امد پيام بزاريد در خدمتيم .
موفق باشيد .

dj_sadegh

کاربر
2010-11-08
1
0
سلاماز شما میخوام که یک مدار تبدیل ساب را ارائه کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا