آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشگل پارتیشن در هارد اکسترنال 1000 گیگ سیگیت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
Untitled.jpg

بنده اومدم درایو های 195 گیگی رو تیک زدم و کاری با درایو کامل 935 گیگی و ntfs نداشتم و تیکش نزدم چون وقتی تیک میزدم ارور میداد . وقتی 5 تا درایو رو تیک زدم دیدم 2 تا از درایوها که تو عکس مشخصه درایو k و o اطلاعاتش پاک شده و درصد استفادش صفر هست .
الان اومدم رو درایو k و apply زدم و داره عملیاتی رو که تو عکس مشخصه انجام میده و نمیدونم چی می خواد بشه

پیوست‌ها

mohssen

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-02-27
1,492
6,611
forum.paezaan.com
عاقبت خوشی پیش بینی نمیکنم :d
قبلا یکی از همکارا گفته بود در اینجور موارد یه ایمیج فول از هارد مشکل دار بگیرید و رو اون ایمیج کار کنید

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
سلام داداش

چیکار کردی امروز رفته بودم خرید برای مغازه عصر نبودم
مشکل حل نشده هنوز؟؟

ناقولا هک میکنی با کالی و بک ترک کار میکنی؟ شایدم داری رو امنیت شبکه کار میکنی کدومشه؟
یه زمانی منم کار میکردم.

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام داداش

چیکار کردی امروز رفته بودم خرید برای مغازه عصر نبودم
مشکل حل نشده هنوز؟؟

ناقولا هک میکنی با کالی و بک ترک کار میکنی؟ شایدم داری رو امنیت شبکه کار میکنی کدومشه؟
یه زمانی منم کار میکردم.

مشگل من اینه که تو هر 5 پارتیشن اطلاعات هست و پارتیشن ریکاوری ویزارد هم کردم ولی خب اتفاق خاصی نیوفتاد و همونطوری بود حتی بهم نگفت اطلاعاتو جایی ذخیره کنم و الان دوباره 5 تا پارتیشن نشون میده که همچنان میگه منو فرمت کنید. بنده نمیدونم چطوری این 5 تا درایو 1 درایو کنم و اطلاعاتم پاک نشه

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
واقعیت من تو این هارد فیلم های سری دارم ، سری از این بابت که امنیتی هست نه ،سری از بابت اموزش هایی که دادم و فیلمبرداری کردم و چند وقت دیگه می خوام بفروش برسونم همه این اموزش ها هم در مورد هک و امنیت و امنیت شبکه هست یعنی هک را اموزش دادم و در مقابل امنیتش هم اموزش دادم و می ترسم اون مرکزی که می خوام بدم ریکاوری سو استفاده کنه و فیلم هارو برداره و پخش کنه اخه برای این فیلما خیلی زحمت کشیدم و فکر نکنم نمونش تو ایران باشه الان یک کمک اساسی می خوام که بتونم اطلاعاتو از هارد بردارم البته من این فیلمارو جای دیگه ذخیره دارم و از بابت فیلم مشگل ندارم و اطلاعات دیگر هارد در حال حاضر برام مهم هست

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
سلام با برنامه های hiren boot کار کردی؟؟
برنامه های خوبی داره برای بازیابی اطلاعات هارد
ورژن 15 فکر کنم بهترین نرم افزار ها رو تو خودش داره
در ضمن بابت اطلاعات هارد بعید میدونم اطلاعاتتو کسی بر داره چون اگه خودشون اینقدر حجم داشتن که اطلاعات بردارن که دیگه سنگ رو سنگ بند نبود
فردا چندتاشو بهت معرفی میکنم که خیلی عالی هستن

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام با برنامه های hiren boot کار کردی؟؟
برنامه های خوبی داره برای بازیابی اطلاعات هارد
ورژن 15 فکر کنم بهترین نرم افزار ها رو تو خودش داره
در ضمن بابت اطلاعات هارد بعید میدونم اطلاعاتتو کسی بر داره چون اگه خودشون اینقدر حجم داشتن که اطلاعات بردارن که دیگه سنگ رو سنگ بند نبود
فردا چندتاشو بهت معرفی میکنم که خیلی عالی هستن

سلام ممنون از لطفت منتظر هستم همچنین از AMD.POWER هم ممنونم که تلاشش رو کرد ایشالا که با این برنامه بشه کاری کرد

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
نظرتون چیه هر 5 تا درایو رو فرمت بعد ریکاوری کنم اگه یه برنامه قوی که بتونه 1000 گیگ اطلاعاتو با کمترین درصد اشتباه بازیابی کنه معرفی کنید چون انقد ریکاوری پارتیشن زدم با اون برنامه و جواب نگرفتم خسته شدم ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا