آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشگل پارتیشن در هارد اکسترنال 1000 گیگ سیگیت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
Untitled.jpg

گذاشتم پارتیشن ریکاوری کرد بعد یه گزینه اومد اوکی کردم الان فکر کنم بدبخت شدم و کل اطلاعاتم delete شد و 750 گیگ خالی نشون می ده

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
گفتم باید فول اسکن رو میزدید . حالت کوئیک فایده نداره . قبلا از هر کاری سوال کنید بعد گزینه رو تایید کنید .

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
با سلام بعد از چند وقت بنده امروز تونستم هاردو وصل کنم و با برنامه پارتیشن ریکاوری کنم . مشگلی که هست اینه که با یک لپ تاپ قوی که برای دوستم هست این کارو کردم و الان روی 50 درصد هست و دوستم یه مشگلی براش پیش اومده و می خواد بره شهرستان و لپ تاپو می خواد الان میخوام ببینم اگه قطع کنم مشگلی برای هارد پیش میاد یا نه ؟؟این نکته رو هم بگم که از ساعت 12 ظهر گذاشتم و الان بعد گذشت 6 ساعت تازه روی 46 درصد هست

سوال بعدی اینه که الان که به 5 پارتیشن تبدیل شده بعد پارتیشن ریکاوری چه اتفاقی میوفته برای هارد ایا 5 درایو میشه 1 درایو ؟؟

atlas98

کاربر
2009-08-14
336
527
شهر گل و بلبل
با سلام آقا فرزاد گل

اگر در حالت اسکن اطلاعات هست خیر مشکلی پیش نمیاد ولی اگه در حالت ریکاوری اطلاعات هست چرا مقداری از اطلاعات خراب میشه
در ضمن سوالی که برای من پیش اومده و شما ذکر نکردی اگه الان داری ریکاوری میکنی توی همان هارد داری اطلاعات رو ریکاوری میکنی یا نه ؟
یا تو یه هارد دیگه ذخیره میکنی.
چون رایت مجدد روی اطلاعات قبلی بخصوص الان که امکان کنسل شدنش وجود داره کار اشتباهی هست.
ولی کلا اطلاعات روی اطلاعات بیاد باعث خراب شدن یکسری از اطلاعات میشه

اگر خیلی به اطلاعات نیاز داری میتونی بدی بزارن زیر دستگاه تمام اطلاعاتتو برات مثل روز اول برمیگردونن

انشاالله که مشکلت حل بشه

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
با سلام آقا فرزاد گل

اگر در حالت اسکن اطلاعات هست خیر مشکلی پیش نمیاد ولی اگه در حالت ریکاوری اطلاعات هست چرا مقداری از اطلاعات خراب میشه
در ضمن سوالی که برای من پیش اومده و شما ذکر نکردی اگه الان داری ریکاوری میکنی توی همان هارد داری اطلاعات رو ریکاوری میکنی یا نه ؟
یا تو یه هارد دیگه ذخیره میکنی.
چون رایت مجدد روی اطلاعات قبلی بخصوص الان که امکان کنسل شدنش وجود داره کار اشتباهی هست.
ولی کلا اطلاعات روی اطلاعات بیاد باعث خراب شدن یکسری از اطلاعات میشه

اگر خیلی به اطلاعات نیاز داری میتونی بدی بزارن زیر دستگاه تمام اطلاعاتتو برات مثل روز اول برمیگردونن

انشاالله که مشکلت حل بشه

با سلام و تشکر فعلا که داره اسکن میکنه و بعد اسکن باید سیو کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا