آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل نخواندن سی دی و دی وی دی توسط دی وی دی رام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
دوست عزیزمون جناب jfrras ایرادهایی را که ممکنه باعث این مشکل بشه را کامل توضیح فرمودند
با اجازه این دوست بزرگوار
بهتره کلا ساختمان فیزیکی dvd rw را یبار کاملا چک کنی اتصالات و کابلها و حرکت لنز (درشون بیار دوباره جاشون بزار)
و اپتیک را نیز تمیزش کن

آخرین ویرایش:

hatamhatam

کاربر
2012-06-15
1
2
سلام به همه
يه مدت بود dvd rom لپ تابم هيچي رو نمي خوند طبق گفته دوست عزيز majid_tech عمل كردم و فقط با پنبه پاكش كردم. درست شد. وظيفه دونستم تشكر كنم.
خيلي خيلي ممنون.:wink::wink::wink::):):bs_iloveyou:

sadra66

کاربر
2012-03-17
2
4
سلام دوست عزیز.مشکل سر پتانسیومترهای لنز هست ببین پتانسیومتر تنظیم داره یا نه خبرم کن

h_a_s

کاربر
2012-08-02
1
0
سلام
من مشکلم اینه که هر چی جدیدا با لب تابم رایت میکنم (دی وی دی) رو لب تابم خودش نمیتونه باز کنه ولی جا دیگه امتحان میکنم همون دی وی دی رایت شده رو می خونه
به نظرتون مشکل چیه؟
در ضمن من دی وی دی هایی که قبلا رایت کردم یا دی وی دی هایی که توسط لب تابم رایت نشده رو تست کردم همه رو میخونه ولی الان یک هفتست که هر چی رایت میکنه رو نمیخونه
به نظرتون مشکل چیه؟

deadrising21

کاربر
2012-08-22
4
3
با سلام خدمت اساتید
من یک دی وی دی رام ال جی دارم که سی دی رو میخوانه اما دی وی دی نمیخوانه به نظر خودم اشکال ار اوپتیکشه اگه کسی میت.نه راهنماییم کنه که از کجا میتونم اوپتیک درایو رو گیر بیارم هزینه مهم نیست

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
بچه ها یه سوال داشتم ایا میشه اپتیک رو هم تعمیر کرد؟؟؟ من 20 تا پلکستور دارم همشونم وقتی با PLEXUTILITY چک میکنم همه چی ok میشه اما لنز رو FAIL میزنه.. بازشون کردم همشون نور قرمز رو میدن؟؟ حالا سوالم اینه که اپتیک ایراد داره ؟؟؟ ایا میشه تعمیر کرد اپتیک رو ؟؟ همه چیزشون ok هست موتور اسپندل و موتور اپتیک و فلت و .......

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام معمولا اپتیک رو تعویض می کنند قابل تعمیر نیست

ahmad_golest

کاربر
2012-10-18
54
69

ببخشید می شه سوال کنم اشکال این که سیستم با سی دی رام بوت نمی شه چیه ، ایراد می تونه از کدوم قسمت سی دی رام باشه که بوت نمی کنه

shoeib35

کاربر
2012-12-18
1
0
سلام دوستان سیدی رام من هم مشکل داره

من تقریبا تمامی نوشته های دوستان رو خوندم و رو سیدی رام هم امتحان کردم و دیدم که

لیزر نور قرمز رنگ میزنه و هنگامی که سیدی رو هم داخلش قرار دادم میچرخید و لیزرش هم کار میکرد منتهی یه مشکل داشت

موتور اسلندر موقع قرار دادن سیدی ابتدا کمی حرکت میکنه در حدود یک سانت اما بعد ثابت باقی میمونه و یه بار هم تا آخر رفت و بعدا حدودا متوقف شد و یه بار هم تا آخر رفت و سرعتش کم شد و دوباره

برگشت و دوباره سرعت گرفت

حالا ااز دوستان میخوام راهنماییم کنند خودم فکر میکنم ریل اسلندر خشکه و با دست هم راحت حرکت نمیکرد و نیاز به روان کاری داره اما نمیدونم باید با چی روان کاریش کنم

و اکه مشکل چیز دیگه ای هم هست لطفا بگید

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا