آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل در اسپیلت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

aminakooo

کاربر
2010-07-29
6
19
با عرض سلام خدمت اساتید:من یک کولر دوتیکه هیتاچی 24000 دارم که وقتی رویه درجه های 20 به بالا میزارمش از پنل جلو ذرات یخ پرتاب میکنه ولی وقتی روی درجه 16 هست دیگه پرتاب نمیکنه البته اینم بگم از لحاظ سرما هیج مشکلی نداره فقط خواستم بدونم علت پرتاب یخ چیه چون ذرات یخ وقتی به پروانه یونیت داخلی می خوره صدای ناجوری ایجاد میکنه.
با تشکر.

tepsh10

کاربر
2010-05-29
2
3
با عرض سلام:خطای e4در کولر جیبسون24000 یعنی چه مشکلش اینه بعد ازیک ربع خاموش میشود

bb2

کاربر
2008-11-10
2
5
كولر اسپيلت ال جي ما هنگام روشن شدن فقط 10 دقيقه خنك مي كند و بعد فقط فن كار ميكند و كمپرسور خاموش مي

ایراد میتونه از چند جا باشه 1- شیر اکسپانشن(ترموستات) خراب یا برق درست بهش نمیرسه2-سیم پیچ کمپرسور نیم سوز باشه 3-مدار فرمان که از سنسور دمای پنل داخلی فرمان میگیره خراب باشه

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
کمپرسور کولر اسپلیت ما وارد مدار میشه ولی پس از حدود 1 دقیقه خاموش میشه دوباره بعد از 3 دقیقه روشن میشه و باز هم سریع خاموش میشه ممکنه راهنمایی کنید؟

سلام

دمای اتاق چند درجه هستش؟

اگه خنک هستش خوب امری طبیعی هستش که وقتی کولر دمای اتاق رو روی اون رنجش سنس میکنه خاموش میشه و بالا تر از اون دما بیاد روشن بشه.

اگه دمای اتاق رو پایین نیاورده و خاموش و روشن میشه اولین چیزی که هستش ابتدا به کمپرسور برق مستقیم بده ببین مجدد این مشکل رو داره ؟ اگه داشت خازن رو چک کنید و اگه خوب کار کرد از کنترل کننده سیستمتونه باید ابتدا برد رو چک کنی.

اگه بتونی یه برد از یه دستگاه مشابه گیر بیاری و روش چک کنی خیلی خوبه.

موفق باشی

aminakooo

کاربر
2010-07-29
6
19
با عرض سلام خدمت اساتید:من یک کولر دوتیکه هیتاچی 24000 دارم که وقتی رویه درجه های 20 به بالا میزارمش از پنل جلو ذرات یخ پرتاب میکنه ولی وقتی روی درجه 16 هست دیگه پرتاب نمیکنه البته اینم بگم از لحاظ سرما هیج مشکلی نداره فقط خواستم بدونم علت پرتاب یخ چیه چون ذرات یخ وقتی به پروانه یونیت داخلی می خوره صدای ناجوری ایجاد میکنه.
با تشکر.
امروز متوجه شدم مشکل کولر پرتاب یخ نبوده .بلکه مشکل از بدنه پنل داخلی بوده که روی دیوار نصب شده. وقتی کولر از حالت on به حالت off میرود در اثر سرد وگرم شدنه پشت پنل داخلی که به دیوار چسبیده این صدا ایجاد میشود که برای حل این مشکل چند تیکه ضربه گیر بین پنل داخلی ودیوار گذاشتم وتا حد زیادی صدا کم شد .
از دوستان تقاضا دارم اگه اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند .

abdanan11

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2010-03-27
293
808
آبدانان
با سلام خدمت اساتید محترم من یک دستگاه کولر گازی دو کاره هیتاچی دارم وقتی از قسمت گرمای آن استفاده میکنم البته روی درجه 29 به بالا بعد از حدود 20 دقیقه ارور 8 میزند لطفا راهنمایی کنید با تشکر abdanan11

M_REZAEE31

کاربر
2008-11-19
51
132
gilan
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده اسپلیت دو کاره بکو را دارم بعد از تغییر مکان توسط سرویس کار قدرت باد و سرما به 60 درصد کاهش پیدا کرد
لطفا مرا راهنمایی فرمایید

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده اسپلیت دو کاره بکو را دارم بعد از تغییر مکان توسط سرویس کار قدرت باد و سرما به 60 درصد کاهش پیدا کرد
لطفا مرا راهنمایی فرمایید

سلام

دوست عزيز دلايل مختلفي وجود داره و لي اين چيزي كه شما گفتيد ، احتمالا شار

khoshkel

کاربر
2007-08-29
20
36
سلام
کولر دو تیکه ال جی 12000 داریم.
قلا خوب گرم میکرد ولی الان اصلا گرما نداره.
نا گفته نماند که الان که گرمایش ندارد ولی سرمایش فوقالعاده دارد.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا