آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در اسپیلت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
کولر رو که تازه سرویس کردم. دو تا تعمیرکار دیدنش گفتن مشکل از بالانس بلووره.

دادن قیمت توی انجمن ممنوعه
ولی بلور خالی قیمت چندانی نداره دستمزدها بالاست
موفق باشید

h-a

کاربر
2008-05-11
4
4
[FONT=&quot]با سلام خواهش میکنم جواب سریع دهید من کولر0 3000[/FONT] rtc [FONT=&quot]دارم بعد از رفتن برق خواستم روشن کنم بعد از 3 دقیقه که باید روی موتور برود چراغ پاور روشن وخاموش میشود 6 بار خاموش روشن میشود بعد که برسی شد سیم دستور فاز نمیشود کمک فوری لازم دارم تمنا میکنم کسیکه اطلاع خوب دار راهنمای کند با تشکر[/FONT]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

alireza50

کاربر
2010-01-04
2
5
تهران
دوست عزیز مربوط به سنسور پنل داخلی میباشد . البته به احتمال قوی با تعویض سنسور مشکل برطرف میشود . علیرضا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام خواهش میکنم جواب سریع دهید من کولر0 3000 rtc دارم بعد از رفتن برق خواستم روشن کنم بعد از 3 دقیقه که باید روی موتور برود چراغ پاور روشن وخاموش میشود 6 بار خاموش روشن میشود بعد که برسی شد سیم دستور فاز نمیشود کمک فوری لازم دارم تمنا میکنم کسیکه اطلاع خوب دار راهنمای کند با تشکر

معمولا کولرهای آر تی سی با کنتاکتور فرمان میگیرند
کنتاکتور رو چک کنید " با یک دوسو روی کنتاکت فشار دهید ببینید کمپرسور روشن می شود؟"
اگر روشن شد احتمال خرابی برد و احتمال خرابی رله بالاست
اگر روشن نشد خازن رو چک کنید

abas_65

کاربر vip
کاربر
2011-04-20
134
116
پاسخ : مشکل در اسپیلت 38 هزار الجی

سلام کولر 38 هزار الجی من ظهر ها تریپ می کند اول فهمیدم موقه تریپ کردن اول امپر ان افزایش می یابد وبعد اوور لود میکند . و خاموش میشود خازن راعوض کردم درست نشد و دوستاتن گفتند گاز ان رات کم کن ولی هر چی گاز ان را کم می کنم فشار ان افزایش می یابد یعنی فشار ان 70 است ان را به 60 می رسانم دوباره فشار افزایش می یابد و به 75 میرسد این افزایش فشار مشکل از کجاست

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
دوستان چرا همه سوالات در یک تاپیک پرسیده میشه؟؟

باید برای هر مشکل یک تاپیک مستقل باز بشه و در عنوان تاپیک مدل دقیق اسپلیت یا کولر ذکر بشه و در ضمن عنوان مشخص کننده نوع مشکل نیز باشد
تاپیک بسته شده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا