آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل در اسپیلت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام
دوستان لطف کنید بنده رو راهنمایی کنید
مایه کولر گازی اجنرال رو به تازگی نصب کردیم ، یونیت خارجی بروی دیوار تراس نصب شده به این شکل که نیمی از یونیت خارجی بر روی دیوار تراس هست و نیمی دیگر با پایه مهر شده و پیچ و مهره شده ...
الان مشکل اینه که وقتی کولر روشن میشه صدای زیادی تولید میکنه و لرزش زیادی داره به نحوی که وقتی یکمی به کولر از بالا یا بقل فشار میاریم صدا کمتر میشه اگر امکان داره بنده رو راهنمایی کنید چگونه مشکل را حل کنم.

سلام

همانطور که خودتون فرمودید ایراد از محل استقرار یونیت بیرونی می باشد.
دستگاه باید تراز باشد و زیر پایه ها لرزه گیر لاستیکی نصب شود

موفق باشید

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با عرض سلام به دوستان
یه کولر گازی 12000 ال جی دارم.مالک مغازه میگه که کولر رو 5 سال پیش نصب کرده و 3 ماه کار کرده و بعدش دیگه مغازه رو بسته بوده .من امثال تازه اومدم تو این مغازه.من بدون اینکه سرویسش کنم روشنش کردم.اوایل تابستون کولر خوب بود و خوب خنک می کرد.تا اینکه یه بار خازن فنش سوخت و یه بار خازن کمپرسورش .وقتی که خازن کمپرسورش سوخت تعمیرکاری که می خواست خازنشو عوض کنه سره شاگردش داد می زد که تو که می بینی خرابه چرا کولرو روشن گذاشتی.من که اون موقع نمی فهمیدم داره چی میگه.
بعدش دیگه کولر یه مدتی (مثلا 1 ساعت)خوب کار می کرد بعد اورلود میشد.یه 1 ساعت که کولرو خاموشش می کردم تا کمپرسورش خنک میشد دوباره کار می کرد باز یه مدت که کار می کرد بعد باز باد معمولی میزد(فکر کنم کمپرسور خاموش میشه یعنی اورلود میشد)
با یه تعمیر کار جدید(اقای مولایی)صحبت کردم گفت فکر کنم کمپرسور نیم سوز شده برو قسمت بیرونیه کولر رو بشور و یه سایه بون واسه کولرت بزار شاید بهتر بشه ولی باید باهاش بسازی تا کمرسورت کاملا بسوزه بعد عوضش کن
منم واسه تیکه بیرونیه کولر سایه بون گذاشتم و شستمش.راست می گفت بهتر شد یعنی مدت زمان بیشتری خوب کار می کرد ولی بازم اورلود میشد
تابستونو با این وضعیت ساختم باهاش
حالا که زمستونه و می خوام مغازه رو باهاش گرم کنم
یه 10 دقیقه خوب گرم میکنه بعدش می ره رو حالت ریفراست مد(یخ زدایی یعنی پنکه تیکه داخلی دیگه نمی چرخه ضمنا به کنتور برقم که نگاه می کنم برقی مصرف نمی کنه یعنی فکر می کنم کمپرسور خاموش میشه)یه 3 دقیقه اینجوری می مونه بعدش باز یه 10 دقیقه خوب گرم میکنه بعدش یازمی ره رو دیفراست مد.
ضمنا اگه دماشو هر چی بالاتر بزارم دیرتر میره رو دیفراست مد
یعنی اگه رو 24 درچه تنظیمشکنم 10 دقیقه یه بار می ره رو دیفراست مد
ولی اگه رو 28 بزارم اصلا نمی ره رو دیفراست مد((البته فکر کنم این با دمای بیرون ربط داره یعنی اگه بیرون بیشتر از این سرد باشه رو 28 هم که بزارمش شاید بازم بره رو ریفراست مد))
ضمنا مگر نه اینگه اگر واقعا کولر نیاز به دیفراست داشته باشه بعد از دیفراست باید از تیکه بیرونیه کولر اب بیاد بیرون؟؟ ولی ماله من نمی یاد
تو اینترنت که گشتم و از نوشته های دوستان راهنمایی گرفنم به نظرم رسید که باید اورلود کمپرسور خراب باشه و میشه تعویضش کرد بدون اینکه کمپرسور رو عوض کرد
ولی تعمیر کارم میگه باید کمپرسور رو عوض کرد
ضمنا این روهم بگم که تیکه بیرونیه کولر بعد از ظهر تابسونا تو افتاب مستقیم و زمستونا چه صبح چه بعد اظهر تو سایه هست
و مشکلی که تو تابستون با کولر داشتم فقط تو بعداظهر ها که کولر تو افتاب بود خودشو نشون می داد
و مشکلی که تو زمستون با کولر دارم چه صبح چه بعداظهر خوشو نشون میده
ببخشد اگه سرتونو درد اوردم
ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام
در زمان روشن بودن کولر روی سرمایش چک کنید آیا کمپرسور و فن کندانسر با هم روشن و خاموش می شود ، اگر نه که خازن فن رو عوض کنید و اگر سالم بود
با تعویض خازن کمپرسور با شماره بالاتر مشکلتون حل میشه
اگر نشد که باید کمپرسور رو عوض کنی
موفق باشید

roovigital

کاربر
2012-01-07
6
3
سلام

همانطور که خودتون فرمودید ایراد از محل استقرار یونیت بیرونی می باشد.
دستگاه باید تراز باشد و زیر پایه ها لرزه گیر لاستیکی نصب شود
موفق باشید
ممنون از توجه شما
جای کولر رو که نمیتونستیم تغییر بدیم از لحاظ تراز بودن کنترل کردیم ، از پایه های لاستیکی هم استفاده کردیم کمی هم بدنه رو دستکاری کردیم مشکل تا حد زیادی مرتفع شد.
اما همچنان صدای کارکرد یونیت خارجی به شکل مبهم و بالرزش کمتر به داخل منتقل میشه ، با اینکه دربها از نوع یو پی وی سی هستند.
قبل ازاین کولر جای دیگری نصب بوده نمیدونم اونجا چطور عمل میکرد آیا میتونه موقع حمل و نقل به بدنه فشار اومده باشه و کمی اونو از حالت نرمال خارج کرده باشه و باعث ایجاد سرو صدا در بدنه شده باشه؟
آیا صدای دستگاه های اوجنرال در مقایسه با سایر دستگاه ها بیشتره؟ چون به نظر میرسه قسمتی از صدای فعلی صدای کمپرسور هست (صدای میتسوبیشی رو با همین ظرفیت شنیدم باورم نمیشد که کولر روشن باشه؟؟!!)

ببخشید اینقد سوال میکنم بدجوری رو اعصابه این قضیه...

آخرین ویرایش:

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
ممنون از توجه شما
جای کولر رو که نمیتونستیم تغییر بدیم از لحاظ تراز بودن کنترل کردیم ، از پایه های لاستیکی هم استفاده کردیم کمی هم بدنه رو دستکاری کردیم مشکل تا حد زیادی مرتفع شد.
اما همچنان صدای کارکرد یونیت خارجی به شکل مبهم و بالرزش کمتر به داخل منتقل میشه ، با اینکه دربها از نوع یو پی وی سی هستند.
قبل ازاین کولر جای دیگری نصب بوده نمیدونم اونجا چطور عمل میکرد آیا میتونه موقع حمل و نقل به بدنه فشار اومده باشه و کمی اونو از حالت نرمال خارج کرده باشه و باعث ایجاد سرو صدا در بدنه شده باشه؟
آیا صدای دستگاه های اوجنرال در مقایسه با سایر دستگاه ها بیشتره؟ چون به نظر میرسه قسمتی از صدای فعلی صدای کمپرسور هست (صدای میتسوبیشی رو با همین ظرفیت شنیدم باورم نمیشد که کولر روشن باشه؟؟!!)

ببخشید اینقد سوال میکنم بدجوری رو اعصابه این قضیه...

مشکل از محل استقرار دستگاه هستش
موفق باشید

roovigital

کاربر
2012-01-07
6
3
سلام مجدد

لطفا بنده رو راهنمایی کنید آیا در فضایی که در عکس زیر مشاهده میکنید ، امکان نصب دو دستگاه کولر 12000 هست یا خیر

بیشتر منظورم اینه که آیا خروجی برای فن دستگاه به سمت هوای آزاد کافیه یا نه ؟
سمت چپ عکس هم از ارتفاع 1.80 بازه.
کل فضا هم تقریبا 1.20 در 1.5 هست
ممنون از شما
fa1nwv455yh8vbr1gjx.jpg

آخرین ویرایش:

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام مجدد

لطفا بنده رو راهنمایی کنید آیا در فضایی که در عکس زیر مشاهده میکنید ، امکان نصب دو دستگاه کولر 12000 هست یا خیر

بیشتر منظورم اینه که آیا خروجی برای فن دستگاه به سمت هوای آزاد کافیه یا نه ؟
سمت چپ عکس هم از ارتفاع 1.80 بازه.
کل فضا هم تقریبا 1.20 در 1.5 هست
ممنون از شما

اگه بتونی طوری دستگاه رو نصب کنی که هوای خروجی از کندانسر به سمت بیرون باشه و به دریچه بچسبه ایرادی نداره

amirpopo

کاربر
2012-06-19
23
8
سلاک من 1 اسبیلت 30000 جنرال دارم سال قبل خریدمش و امسال میزنم روی بخاریش بعداز یک دقیقه فن کندانسور بیرونی خاموش میشه و بعداز چند دقیقه کندانسور یخ میزنه وگرمای ان کم شده یا ایتکه بیغام E8 میده . سنسور کندانسور بیرونی روهم عوض کردم نشد .سیم برق فن رو باموتور یکی کردم بعدا 5 دقیقه موتور خاموش میشه وبنل کارمیکنه وبیغام E8 میده لطفا راهنمایی کنید .مر30

سلام دوست عزیز درستش همینه - بعد از ۱ دقیقه یا بشتر فن خاموش میشه تا دمای کندانسر تو استانه یخ زدګی باشه اګر یسره فن روشن بمونه کمبرسور امبر کشیده و اورلود خواهد کرد بس دستکاریش نکنید.

Uenhenest04

Banned
2013-02-08
3
0
michael ko

• Match Flop Women's Leather Clog has the 'relief it is easy to put on inside your feet' trade mark. Burn the excess calories inside your physique while you perform your each day activities with this Fit Flop clog. They've the unique Microwobbleboard technology in the middle sole.
You could make your eyes look rounder and larger by generating eyeliner above your pupil thicker. Extend the eyeliner beyond the outdoors corner of one's eye using a slight flick to create your eyes look longer. For mascara,http://www.tnorthfaceonlinestore.com, apply lengthinging mascara to all of your lashes and volumizing mascara for your outer corners,http://www.cheapmkhandbagsoutlet.com 1751, do this on each best and bottom lashes,http://www.tnorthfaceonlinestore.com.
I'm also extremely skeptical that such a modest variation in an audio signal might be detectable by human beings let alone even accurately rendered or rendered at all by an audio method. When I've heard some claim that frequencies as much as 100KHz can have valuable audible sub-harmonics vital for accurately reproducing a live functionality, an argument about some thing inside the GHz variety seems fairly pointless. Even the top of your very best crossovers in speakers introduce substantially, significantly a great deal more phase distortion than this effect possibly could..
Papoy Papoy. A Tv show in Brazil asked who'd be the richest--him or Batman's alter ego Bruce Wayne,http://www.cheapmichaelkorsbags2u.com. She is at the moment signed to the Wondaland Arts Society and Undesirable Boy/Atlantic Records,http://www.burberrybagsstore2013.com. Denim is becoming put to use on handbags in different techniques with alternate fabrications for spring 2011. Designers for example Gucci and Christian Louboutin have trimmed their denim handbags with medium tan leather,http://www.cheapmkhandbagsoutlet.com. Christian Loubouin has also added rocker chic studs towards the edges of his denim shoulder bag for spring,http://www.louisvuittonoutlet2013store.com,michael kors handbags 2092.
You can also appear attractive with pants, rather than wearing any other outfits. One can find various forms of club clothing offered around the Internet. In truth, you can find these fashionable outfits at fairly inexpensive rates,michael kors handbags. That way,michael kors handbags, you realize exactly where every little thing is," she says. In my case,north face sale, this meant the white jeans, coats, and blouses got grouped with each other,4413, the navy jackets and pants, the 5 gray dresses and sweaters,north face sale. And so on.
Recipes would be the currency by which generations of ladies define and distinguish themselves from other households. These sometimes-secret formulas, handed down from mother to daughter, are inscriptions of endearment, the personal stamp encrypted in every single dish like DNA. For my husband's loved ones,burberry bags outlet, it is the rutabaga recipe at Thanksgiving as well as the corn and oysters stuffing.
We talked about my coming to South Korea to film an interview with him for a series we were generating,michael kors sale. Today I couldn't be a lot more sorry that we did not make it in time. Mainly because his can be a story considerably extra dramatic than the majority of what comes out of Hollywood.

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,547
64,724
گلستان
اسپيلت ميديا 16000 پس از روشن كردن بعد از 5تا 10 دقيقه بعد error ميده لطفا راهنمايي كنيد

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
اسپيلت ميديا 16000 پس از روشن كردن بعد از 5تا 10 دقيقه بعد error ميده لطفا راهنمايي كنيد

اررورش چیه ؟
معمولا اررور ها و توضیحاتش توی دفترچه نوشته
توی چه حالتی داری استفاده میکنی ؟
سرمایش یا گرمایش؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: m-j
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا