آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در اسپیلت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام اسپیلت 12000پاناسونیک فن بلور کار نمیکنه موتور و فن بیرونی روشن هست ایا می تواند مشکل از خازن فن بلور باشد مراحل چک کردن فن بلور بگویید ممنون می شوم

سلام
معمولا خازن بلور یونیت داخلی روی برد هستش
از روی برد باید چک بشه

آخرین ویرایش:

marzeihj

کاربر
2013-05-26
1
0
كولر ما همش فنش كار مي كنه و اصلن خنك نمي كنه مشكل از چيه؟؟ مي شه از گاز كولر باشه؟؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
كولر ما همش فنش كار مي كنه و اصلن خنك نمي كنه مشكل از چيه؟؟ مي شه از گاز كولر باشه؟؟

ورود شما رو به سایت تعمیرکاران خوش آمد میگم

مدل و برند دستگاه رو ذکر میکردید بهتر بود

آیا کمپرسور توی مدار میاد؟
فن بیرونی روشن میش ؟
اگر کمپرسور و فن تو مدار نمیاد باید خازنشونو چک کنی.
اگر کمپرسور و فن روشن میشه ایراد از گاز هستش
ابتدا نشتی رو برطرف کنید و بعد از وکیوم شارژ گاز کنید

موفق باشید

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,542
64,715
گلستان
سلام

شما ابتدا آمپر دستگاه رو در زمان خاموش شدن چک کنید و توجه کنید که آیا کمپرسور و فن کندانسر با هم از مدار خارج میشن یا اینکه اول یکی از این دو
اگر در زمان خاموش شدن دستگاه با آمپر مجازی که روی دستگاه نوشته خاموش کرد ، ایراد از برد میتونه باشه
ولی اگر در زمان خاموش شدن با آمپر بالا خاموش شد یکی از خازن های کمپرسور یا فن کندانسر خرابه که با تعویض خازن مشکل حل میشه
اگر اول فن از مدار خارج شد خازن فن رو در هر صورت عوض کن
تمامی موارد بالا درصورتی امکان داره که کندانسر دستگاه تمیز باشه
سلام دوست عزيز سپاس از همكاريتون جهت اطلاع دوستان عرض ميكنم خطاي فوق با تخليه و شستشو ي لوله و تزريق گاز درست شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: oweis

roovigital

کاربر
2012-01-07
6
3
سلام مجدد ، کولر اسپیلت 12000 تراست ، هنگام کار یونیت داخلی بر اثر انبساط و انقباظ ، تق و تق میکنه خیلی زیاد آیا راهی وجود داره برای حل این مشکل؟؟

reza1153

کاربر
2013-05-30
3
0
با سلام و خسته نباشید. من یه کولر 27 هزار ال جی مدل گلد دارم امروز وقتی روشنش کردم متوجه شدم باد کولر خنک نیست و فن بیرونی اش کار نمی کنه با دست یه مقدار فن رو چرخوندم شروع کرد به چرخیدن با سرعت پائین. در ضمن بعد از چند دقیقه هم کمپرسور کولر از کار می افته؟ به نظر دوستان علتش چیه و هزینه تعمیرش حدودن چقدر میشه؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام و خسته نباشید. من یه کولر 27 هزار ال جی مدل گلد دارم امروز وقتی روشنش کردم متوجه شدم باد کولر خنک نیست و فن بیرونی اش کار نمی کنه با دست یه مقدار فن رو چرخوندم شروع کرد به چرخیدن با سرعت پائین. در ضمن بعد از چند دقیقه هم کمپرسور کولر از کار می افته؟ به نظر دوستان علتش چیه و هزینه تعمیرش حدودن چقدر میشه؟

خازن فن کندانسر رو عوض کن مشکل حل میشه

reza1153

کاربر
2013-05-30
3
0
ممنون از راه حلتون. اینکار رو کردم و درست شد. کولر یه مشکل دیگه هم داره بلور یونیت داخلی اون بالانس نیست و موقع چرخیدن در دور بالا خیلی صدا میده خواستم ببینم هزینه تعویض و یا تعمیرش چقدره؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
ممنون از راه حلتون. اینکار رو کردم و درست شد. کولر یه مشکل دیگه هم داره بلور یونیت داخلی اون بالانس نیست و موقع چرخیدن در دور بالا خیلی صدا میده خواستم ببینم هزینه تعویض و یا تعمیرش چقدره؟

آیا از بالانس نبودن بلوور اطمینان دارید؟
بعضا مشاهده شده که بدلیل جرم گرفتن بلوور صدای بد از آن شنیده میشود که با تمیز کزدن بلوور مشکل حل میشود

reza1153

کاربر
2013-05-30
3
0
کولر رو که تازه سرویس کردم. دو تا تعمیرکار دیدنش گفتن مشکل از بالانس بلووره.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا