آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات (نرم افزاری) کامپیوتر را اینجا مطرح نمائید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

microbit

کاربر
2009-05-07
63
308
گیلان
www.azadshop.net
پاسخ : نصب نشدن دانلود منيجر

بادرودخدمت دوستان واساتيد // دانلود منيجر چند روزي بود كه پيام ميداد كه زمان نرم افزار رو به پايان است و براي خريد آن اقدام نماييد كه بعد ازناكارآمدي اين برنامه آنرا ريموو كردم و آخرين نسخه آنرا از همين سايت دانلود كردم . كه بازم اجرا نشد وپيام ميده اين نسخه جعلي است. لطفا راهنمايي بفرماييد. متشكرم

سلام دوست عزیز
1. بعد از remove کردن نسخه قبلی حتماً سیستم رو یکبار ریست کنین
2. نسخه فعلی این برنامه 6.11 هستش چک کنید ببینید آخرین نسخه همین رو دارید یا نه
3. در هنگام کرک کردن حتماً از اینترنت قطع باشید
4. بعد از اعمال کرک و یا درج شماره سریال به هیچعنوان به برنامه اجازه بروز رسانی یا اضافه کردن فایل زبان رو ندهید

موفق باشید

گلبرگ

کاربر
2012-06-03
1
0
سلام
من یک لپ تاپ دل دارم 3 -4 ماهی میشه خریدم ولی از دیروز وقتی دکمه پاور رو میزنم اصلا روشن نمیشه بعد چند بوق ممتد میزنه و تنها راه اینه که از همون دکمه پاور خاموشش کنم !
اصلا به هیچ وجه صفحه بالا نمیاد

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
باطری رو دربیار و مستقیما با شارژر روشن کن ولتاژ شارژر را هم با ولتمتر چک کن
احتمالا با تغییر جای رم و تست رم مشکلت حل بشه ایراد سخت افزاریه و با جابجایی قطعات و تمیز کردن و سرویس مشکل حل میشه

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
پاسخ : نصب نشدن دانلود منيجر

سلام دوست عزیز
1. بعد از remove کردن نسخه قبلی حتماً سیستم رو یکبار ریست کنین
2. نسخه فعلی این برنامه 6.11 هستش چک کنید ببینید آخرین نسخه همین رو دارید یا نه
3. در هنگام کرک کردن حتماً از اینترنت قطع باشید
4. بعد از اعمال کرک و یا درج شماره سریال به هیچعنوان به برنامه اجازه بروز رسانی یا اضافه کردن فایل زبان رو ندهید

موفق باشید

سلام اقا نسخه کرک شده در سایتهای مختلف هست ولی یک راهی که خودم میرم اینه که نسخه کرک شده را دانلود و نسخه قبلی رو پاک میکنم از add remove و سپس از طریق رجیستری هم پاک میکنم تا اثراتش نمونه بعدش دوباره برنامرو نصب میکنم

hamed_hp

کاربر
2012-04-09
15
91
شیراز
با سلام دوستان
یه سیستم با ویندوز xp دارم که بعد از نصب برنامه ها و بازیها یه deep freez روش نصب کردم که تا یه مدت پیش خوب کار می کرد.
ولی یه چند روزه که کلا مخفی شده و اصلا خبری ازش نیست ولی کار میکنه.
در ضمن از طریق safe mode هم رفتم کاری از پیش نرفت

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
شنیده بودم گاهی قاطی میکنه و پاک کردنش برای یک کاربر معمولی غیر ممکن میشه. این روش رو تست کنید:

روش اول. شیفت رو بگیرید روی آیکون برنامه در taskbar دبل کلیک کنید. وقتی باز شد یوزر و پسوورد ادمین رو بدید گزینه Boot thawed رو بزنید و بعد از ری استرات کامپیوتر فایل Setup برنامه رو اجرا کنید و روی unistall کلیک کنید.
که اگر آیکون برنامه از تاسک بار پریده باشه احتمالا برنامه به مشکل بر خورده و دیگه حذف کردنش سخت میشه
روش دوم:
(البته نسخه نرم افزار شما رو نمیدونم ولی بستگه به نسخه هم داره روشهای مختلف) ؛ میتوانید از نرم افزار آنتی اون استفاده کنید:

[hide]http://www.4shared.com/rar/-S1HzI1J/AntiDeepfreezeStandar.html[/hide]

hamed_hp

کاربر
2012-04-09
15
91
شیراز
شنیده بودم گاهی قاطی میکنه و پاک کردنش برای یک کاربر معمولی غیر ممکن میشه. این روش رو تست کنید:

روش اول. شیفت رو بگیرید روی آیکون برنامه در taskbar دبل کلیک کنید. وقتی باز شد یوزر و پسوورد ادمین رو بدید گزینه Boot thawed رو بزنید و بعد از ری استرات کامپیوتر فایل Setup برنامه رو اجرا کنید و روی unistall کلیک کنید.
که اگر آیکون برنامه از تاسک بار پریده باشه احتمالا برنامه به مشکل بر خورده و دیگه حذف کردنش سخت میشه
روش دوم:
(البته نسخه نرم افزار شما رو نمیدونم ولی بستگه به نسخه هم داره روشهای مختلف) ؛ میتوانید از نرم افزار آنتی اون استفاده کنید:

hidden content may not be quoted
با تشکر از آقای نکوهی
مشکل اساسی اینه که deep freeze ناپدید شده نه در task bar هست نه تو درایورها و کنترل پنل .
مشکل اینه که چطوری پیداش کنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdi1359
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا