آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات (نرم افزاری) کامپیوتر را اینجا مطرح نمائید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

kiumarth

کاربر
2008-10-23
173
268
با سلام
دوست عزیز بنده برای هر یک از مرورگرها فلش پلیر مخصوص خودشون رو نصب کردم ولی بازم به حرف شما عمل میکنم و این لینکی که قرار داده اید را دانلود و سپس نصب میکنم و امیدوارم مشکلم حل شود
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

kiumarth

کاربر
2008-10-23
173
268
سلام

دوست عزیز یا فلش پلیر نسخه ای که نصب کردید قدیمیه یا اینکه مخصوص اینترنت اکسپلورر بوده چون نسخه مخصوص دیگر مرورگرها با اینترنت اکسپلورر متفاوت هست و جدا باید نصب بشه.

شما از این لینکها بسته به 32 بیت بودن یا 64 بیت بودن سیستم عاملتون نسخه مناسب رو دانلود و نصب کنید:

Adobe Flash Player 11.1.102.55 Final for Firefox, Netscape, Safari & Opera x86.zip

Adobe Flash Player 11.1.102.55 for Firefox, Netscape, Safari & Opera x64.zip

با سلام
دوست عزیز فلش پلیر رو نصب کردم ولی بازم بر روی فایر فاکس8 مشکل دارد و میگه فلش پلیر نصب کنید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
اگر نصب کردید و هنوز خراب هست پس فایرفاکس شما خراب هست. آخرین نسخه فایرفاکس رو که 9.0.1 هست از سایت خودش دانلود کنید و قبلی رو پاک و این رو نصب کنید. حتما قبلی رو اول پاک کنید مگه نه همون قبلی رو ارتقاء میده و مشکل باقی میمونه. حتی اگر بلد هستید پوشه profile هم از مسیر:
Users\your user\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox
پاک کنید. بعد نسخه جدید رو نصب کنید و بعد فایل فلش پلیر رو که دانلود کردید نصب کنیدو احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

rashonh

کاربر
2012-01-18
38
102
سلام دوستان عزیز سیستم را وقتی روشن می کنم خطایf1 f8 f9 می دهد خطای اف 1 را با غیر فعال کردن فلاپی از بین رفت ام خطای اف8 که برای safemode و اف 9 که برای انتخاب بوت است یعنی وقتی کلیک کنیم انتخاب بوت می آید هنوز هست راه حل هست؟؟؟؟؟؟

sara.sadr22

کاربر
2012-04-14
2
1
[h=2]
1.png
پاسخ : چاپ کم رنگ در پرینتر اچ پي مدل HP 1018[/h]
salam toro khoda be dadam beresin computere man dige printero nemikhoone hata barmameye nasbo ye bar dige anjam dadam fayede nadasht computero ye bar reotor kardam bazam nashod:207:​

Yasin_medar

کاربر
2011-11-13
15
12
با سلام من یک لپ تاپ hp pavilion g6 دارم که دی وی دی های princo رو رایت نمیکنه یعنی وقتی رایت میکنم یا کاملا خالیه یا کامله پره بقیه دی وی دی ها این طور نیستند و سی دس ها رو هم درست رایت میکنه من از نرم افزار های مختلف برای رایت استفاده کرده ام مثل nero 10 و cyber link power 2 go و... اما فقط با دی وی دی princo مشکل دارم سوال دیگه ای هم داشتم میخوام راهی برای عدم دسترسی و غیر فعال کردن msconfig در ریجستری رو آموزش بدین با تشکر

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,478
اهواز
با سلام من یک لپ تاپ hp pavilion g6 دارم که دی وی دی های princo رو رایت نمیکنه یعنی وقتی رایت میکنم یا کاملا خالیه یا کامله پره بقیه دی وی دی ها این طور نیستند و سی دس ها رو هم درست رایت میکنه من از نرم افزار های مختلف برای رایت استفاده کرده ام مثل nero 10 و cyber link power 2 go و... اما فقط با دی وی دی princo مشکل دارم سوال دیگه ای هم داشتم میخوام راهی برای عدم دسترسی و غیر فعال کردن msconfig در ریجستری رو آموزش بدین با تشکر
دوست عزیز
از نظره بنده : فکر نکنم هیچ ربطی به دی وی دی های پرینکو داشته باشه-چون خیلی از ماها با این دی وی دی های پر فروش سرو کار داریم
احتمالا اشکال از خوده دی وی دی رایتر شما هست
باید قلقل این دی وی دی رایتر رو پیدا کنی -چون برای رایتر کردن صحیح نیاز به سرعته خاصی داره
این طور مسایلی بیشتر در دی وی رایتر های پایونر اتفاق می افته
روز خوش

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
بعضی dvd رایترها با بعضی دی وی دی ها مشکل دارند و من این چنین مشکلات رو زیاد دیدم. اگر با هیچ دی وی دی دیگری مشکل ندارید و فقط با پرینکو مشکل دارید دستگاه شما با این مدل سازگاری نداره. فرق نمیکنه از نرم افزار خاصی استفاده کنید یا سرعت خاصی چون در هر حال با هر سرعت و نرم افزاری باید رایت کنه.
اگر هنوز دستگاه شما گارنتی داره توصیه میکنم با گارنتی مشورت کنید تا در صورت نیاز دی وی دی درایو شما رو عوض کنند اگر هم گارنتی نداره از دی وی دی های دیگر استفاده کنید کار خاصی نمیشه کرد. خوبیش اینه فعلا با بقیه دی وی دی ها مشکلی ندارید

در مورد غیر فعال کردن msconfig به این شکل عمل کنید:

برید داخل پوشه سیستم 32 فایل msconfig.exe رو پیدا کنید و اون ری به نام دلخواه خودتون تغییر نام بدید. اینجوری فقط خودتون میتونید اجراش کنید فکر میکنم این روش خیلی از غیر فعال کردن کلی اون از رجیستری بهتر باشه. اگر باز هم خواستید از رجیستری غیر فعال کنید از این طریق برید:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\Explorer\DisallowRun

به این مسیر برید و در اونجا مقدار string با نام دلخواه ایجاد کنید و مقدار اون رو برابر msconfig.exe قرار بدید

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
387
2,861
پاسخ : نصب نشدن دانلود منيجر

بادرودخدمت دوستان واساتيد // دانلود منيجر چند روزي بود كه پيام ميداد كه زمان نرم افزار رو به پايان است و براي خريد آن اقدام نماييد كه بعد ازناكارآمدي اين برنامه آنرا ريموو كردم و آخرين نسخه آنرا از همين سايت دانلود كردم . كه بازم اجرا نشد وپيام ميده اين نسخه جعلي است. لطفا راهنمايي بفرماييد. متشكرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdi1359
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا