آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات (نرم افزاری) کامپیوتر را اینجا مطرح نمائید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
اینجوری نمیشه چیزی گفت. باید بررسی بشه. برنامه ای ندارید که روی کانکشن تاثیر بگذاره؟ آنتی ویروس و یا فایروال نصب ندارید؟ به هر حال چک کنید اگر فایروال یا آنتی ویروسی هست اون رو غیر فعال کنید و باز تست کنید
اگر درست نشه فکر نکنم راهی جز تعویض ویندوز داشته باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,100
74,090
48
ایران
با سلام
من قبلا با این مشکل برخورد کرده ام یک بار راه انداز مودم را پاک کرده و دوباره نصب کردم و یک بار با نصب xoftspy و پاک کردن spy ها مشکلم حل شد :):)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,334
50,522
شوش شهر دانیال نبی (ع)
با سلام.به تازگی وقتی با لپ تاپم به اینترنت کانکت میشم بعد از چند دقیقه دیسکانکت میشه و وقتی میخوام 2باره کانکت بشم یه لحظه صفحه ی کانکشن میادو کانکتم نمیشه تا ری استارت نکنم کانکت نمیشه بدون تعویض ویندوز راهی داره؟ویندوزم xp
دوست عزیز یک ویروس هست که این مشکل رو بوجود میاورد
پیشنهاد بنده به شما این است که انتی ویروس را اپدیت کنید و سیستم را کاملا ویروس یابی کنید و حتما با یک انتی تروجان هم ویروس یابی کنید و تنظیمات ریجیستری را هم با نرم افزار های موجود در سایت ریست کنید مشکلتان حل میشود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
حالا که دوستان گفتن یادم آمد بله یک ویروس هست اینکار رو میکنه قبلا دیده بودمش.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

kiumarth

کاربر
2008-10-23
173
268
با سلام

بنده یک هارد ساتا دارم که در درایو c ویندوز xp و در درایو d ویندوز 7 نصب کردم.
وقتی که از ویندوز xp که در درایو c قرار دارد استفاده میکنم مشکلی وجود نداره ولی وقتی که از ویندوز7 در درایو d استفاده میکنم درایو d تبدیل به درایو c میشود که من از روی حجم درایو، درایو c را از d تشخیص میدهم و نیز بعد از نصب ویندوز 7 به محض نسب اولین نرم افزار و ریست کردن ، در هنگام لود شدن ویندوز 7 هنگ میکند و بالا نمیاید و یا اینکه بالا میاید و روی دسکتاب هنگ میکند

این را هم بگویم که برای پارتیشن بندی از اخر به اول اومدم و نیز فکر میکنم که هارد دچار بدسکتور شده .

اگه راهی به ذهنتون برای مشکل بنده میرسه لطفا کمک کنید
و نرم افزار برای رفع بدسکتور چیه؟

با تشکر

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
اول که از دوستان می خوام برای مشکلاتشون تایپیک جدید بزنن. این تایپیک رو بعد از پاسخ دوستان به این کاربر عزیز میبندم.
خوب ببینید شما مشکلات مختلفی رو بیان کردید. اول اینکه اسم درایوها فرق میکنه مسئله مهمی نیست. ببینید میشه اسم بقیه درایوها رو عوض کرد ولی درایوی که خود ویندوز داخل اون قرار داره نمیشه تغییر نام داد چون ویندوز از کار خواهد افتاد. البته این مشکل قبل از نصب ویندوز قابل حل هست. احتمالا پارتیشن بندی شما بعد از نصب ویندوز اول تغییر داده شده و ویندوز دوم به صورت دیگر شناخته. شما دو کاری میگم بکنید احتمالا درست میشه. یکی اینکه اگر پارتیشن بندی رو بعد از نصب ویندوز اول دستکاری کردید دوباره ویندوزها رو پاک کنید و از اول نصب کنید درست میشه. در غیر این صورت اول ویندوز 7 رو در درایو C نصب کنید بعد ویندوز xp رو در درایو d نصب کرده و بوت ویندوز 7 رو بعدش تعمیر کنید. احتما 99 درصد مشکلتون حل میشه.
در مورد اینکه برنامه نصب کردید و ریست میکنید ویندوز بالا نمیاد خیلی دلیل ها میتونه داشته باشه ولی به هر حال یا برنامه ای که نصب کردید یا ویندوزتون خراب هست و از هر چیزی میتونه باشه که یکی از اونها badsector هست البته هاردهای جدید خیلی کم بدسکتور میگیرن. خوب راه حل اینکه از اون یکی ویندوز که سالم هست نرم افزار تعمیر هارد رو نصب کنید و هارد رو چک کنید اگر بد سکتور داشته باشه تعمیر میکنه و دوباره ویندوز خراب رو نصب کنید

abbasg4

کاربر
2009-03-27
20
19
درود 2 روز هستش که 2 تا سایتی رو که هرروز بهش سر میزدم رو نمیتونم باز بکنم با این ارور که عکسش رو میذارم مواجه میشم این در حالی هستش که با بقیه سایتها مشکل ندارم میشه بگید مشکل از کجاست ؟؟؟

آخرین ویرایش:

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
خوب این عکسی که شما گذاشتید نشون میده سرور سایت مورد نشر مشکل داره. مشکل از شما نیست مشکل از خود سایت هست. باید صبر کنید تا درستش کنن. با لینکه صفحه اول هم تست کنید

kiumarth

کاربر
2008-10-23
173
268
با سلام
بنده از firefox 8 برای باز کردن پیج استفاده میکنم ولی به هر سایتی که در آن تصاویر متحرک قرار دارد میروم بهم میگه که فلش پلیر نصب کن در حالی که فلش پلیر نصب هست ( بیشتر در فیس بوک و یوتیوب وقتی که روی ویدیو کلیک میکنم بهم میگه GET FLASH PLAYER ).
در اینترنت اکسپلورر مشکلی وجود ندارد
اگه راهنمایی کنید ممنون میشوم
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام

دوست عزیز یا فلش پلیر نسخه ای که نصب کردید قدیمیه یا اینکه مخصوص اینترنت اکسپلورر بوده چون نسخه مخصوص دیگر مرورگرها با اینترنت اکسپلورر متفاوت هست و جدا باید نصب بشه.

شما از این لینکها بسته به 32 بیت بودن یا 64 بیت بودن سیستم عاملتون نسخه مناسب رو دانلود و نصب کنید:

Adobe Flash Player 11.1.102.55 Final for Firefox, Netscape, Safari & Opera x86.zip

Adobe Flash Player 11.1.102.55 for Firefox, Netscape, Safari & Opera x64.zip

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا