آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات (نرم افزاری) کامپیوتر را اینجا مطرح نمائید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
از آنتی که بهتون دادم استفاده کنید ببینید جواب میده یا نه. اگه نه احتمالا باید فکر عویض ویندوز باشید شاید اگر خودم پشت سیستم بودم میتونستم از طریق فرامین cmd یک کاری بکنم اما چون هر کاری جوابش غیر قابل پیشبینی هست نمیتونم بهتون بگم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamed_hp

hamed_hp

کاربر
2012-04-09
15
91
شیراز
از آنتی که بهتون دادم استفاده کنید ببینید جواب میده یا نه. اگه نه احتمالا باید فکر عویض ویندوز باشید شاید اگر خودم پشت سیستم بودم میتونستم از طریق فرامین cmd یک کاری بکنم اما چون هر کاری جوابش غیر قابل پیشبینی هست نمیتونم بهتون بگم...
با تشکر مجدد
اگه میشه فرامین cmd رو بگید چون یه خورده کار کردم

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
نه منظورم این نبود که شما کار نکردید منظورم این بود که تا پشت سیستم نشینم نمیتونم بگم بعد از اولین کار چی بزنید و بعد از دومین کار چی بزنید چون بستگی داره چه جوابی بگیرید و اصلا باید بشینم خودم باهاش ور برم و ببینم به نتیجه میرسم یا نه.
آنتی جواب نداد؟؟ ورژن برنامه ای که استفاده کرده بودید چی بود؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamed_hp

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
با سلام
در اکسل 2007توی یه سلول که فرمول نوشته شده میخوام همیشه کنار حاصل علامت +و-بیاد .ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
با سلام
من از کامپیوتر به لب تاپ شبکه درست کردم که فایل های توی کامپیوتر رو به لب تاپ کپی کنم فایل ها هم حجمش زیاده و حتی به 70گیگ هم میرسه ولی وقتی میام کپی کنم ارور میده وکامل کپی نمیشه ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
به نام تک دوست
سلام
دوست عزیز اگه میشه یه عکسی از خطای ظاهر شده بذارید
آیا تنظمیات شبکه رو به درستی تنظیم کردید و داریو های هر دو تا کامپیوتر به هم شناسایی شده اند ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
با سلام
من از کامپیوتر به لب تاپ شبکه درست کردم که فایل های توی کامپیوتر رو به لب تاپ کپی کنم فایل ها هم حجمش زیاده و حتی به 70گیگ هم میرسه ولی وقتی میام کپی کنم ارور میده وکامل کپی نمیشه ممنون میشم راهنمایی فرمایید.

همانطور که دوستمون گفتند یک عکس از ارور بگذارید. و بگویی با چه روشی اصلا شبکه کردید. اما اگر بخواین 70 گیگ رو انتقال بدید چند روز طول میکشه!! چون تحت شبکه سرعت پایینه به نفعتون هست با یک فلش 4 یا 8 گیگ انتقال بدید بسیار سریعتر میشه. من تحت یک شبکه وایرلس 9 گیگ اطلاعات رو خواستم از یک لپ تاپ به لپ تاپ دیگه انتقال بدم زده بود 23 ساعت دیگه!! منم بیخیال شدم دستی منتقل کردم.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
به نام تک دوستسلامدوست عزیز اگه میشه یه عکسی از خطای ظاهر شده بذاریدآیا تنظمیات شبکه رو به درستی تنظیم کردید و داریو های هر دو تا کامپیوتر به هم شناسایی شده اند ؟
با سلاممن از کامپیوتر به لب تاپ شبکه درست کردم که فایل های توی کامپیوتر رو به لب تاپ کپی کنم فایل ها هم حجمش زیاده و حتی به 70گیگ هم میرسه ولی وقتی میام کپی کنم ارور میده وکامل کپی نمیشه ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
همانطور که دوستمون گفتند یک عکس از ارور بگذارید. و بگویی با چه روشی اصلا شبکه کردید. اما اگر بخواین 70 گیگ رو انتقال بدید چند روز طول میکشه!! چون تحت شبکه سرعت پایینه به نفعتون هست با یک فلش 4 یا 8 گیگ انتقال بدید بسیار سریعتر میشه. من تحت یک شبکه وایرلس 9 گیگ اطلاعات رو خواستم از یک لپ تاپ به لپ تاپ دیگه انتقال بدم زده بود 23 ساعت دیگه!! منم بیخیال شدم دستی منتقل کردم.
با سلام وتشکراومدم تست کنم که اگه ارور داد ازش عکس بزارم.البته بگم که من دیروزteracopyنصب کرده بودم نمیدونم میتونه تاثیر داشته باشه یا نه الان اومدم تست کنم یه فایل 63گیگی رو با کمک همین نرم افزاربدون مشکل کپی کرد که حدود1ساعت طول کشید.با تشکر

Yasin_medar

کاربر
2011-11-13
15
12
با سلام میخواستم بدونم چه جوری میشه یک سی یا دی وی دی رو مارک active داد طوری که خاصیت بوت شدن پیدا کنه ؟
با تشکر

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام روشهای زیادی هست همینظور نرم افزارهای زیادی مثل poweriso و... بستگی داره بخواین چه نوع بوتی روش باشه. شما می خواین چی رو بوت کنه اون سی دی؟؟ فایلهای نصب ویندوز؟ برنامه خاص؟ اگر برای ویندوز و برنامه های شناخته شده باشه که راحت با نزم افزار امکان پذیر هست اما اگر برای برنامه خاصی که بوتیبل نیست می خواین اینکار رو بکنید به این سادگی نیست چون برنامه مورد نظر باید جوری برنامه نویسی شده باشه که قابل بوت کردن و اجرا بدون سیستم عامل باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا