آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکلات (نرم افزاری) کامپیوتر را اینجا مطرح نمائید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام
خیلی خلاصه توضیح دادید! سیستم شما ویندوز 7 هست یا ویندوز XP؟ ویروس کشی کردید؟ ممکنه کار ویروس باشه با این حال به چند روز پیش restor کنید سیستم رو احتمالا درست میشه بعدش حتما ویروس کشی کنید یا با nod32 یا با کاسپرسکی و حتما آپدیت کنید قبلش

moein dust

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-05-11
769
18,123
تهران
با سلا م اقای نکو یی سیستم من وقتی که رو شن می کنم یه صدای عجیبی مید هد و اکثر بر نامهای که از سایت میگیر م بر نامه را باز نمیکند . مشکل از کجا ست لطفا را هنما ی کنید ممنو ن میشم .

آخرین ویرایش:

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام

برنامه باز نمیشه چه ایرادی میگیره؟ ویندوزتون چی هست؟ باز نشدن برنامه نمیتونه مربوط به سخت افزار باشه باید مشکل از ویندوز باشه
اما در موقع بالا آمدن میتتونه ایراد از پاور یا هارد یا سی دی رام و ... باشه. به نظرتون صدا از کدوم قسمت میاد؟ فن کارت گرافیک یا سی پی یو به جایی نمیگیره یا خراب نشدن؟

moein dust

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-05-11
769
18,123
تهران
با سلا م . برنامه را که دانلود میکنم به زبا ن انگلیسی باز میکند . و صدای عجیبی که میدهد بعداز یک الی دو دقیقه کا ملا قطع میشود و ویندوز هم xp است و صدا به نظر من از سی پی یو است . راهنمای کنید ممنو نم . و تشکر .

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
برنامه که دانلود میکنید لطفا اعلام کنید پسوندش چیست؟ احتمالا فایلهای فشرده هست که باید با winrar باز بشه اما ممکنه شما تغییر داده باشید به برنامه دیگری که چون آن را نمیشناسد به صورت انگلیسی باز میکند.
اگر برنامه هایی که دانلود میکنید فایل فشرده هستند حتما برنامه winrar رو نصب کنید حتی اگر آن را نصب دارید دوباره نصب کنید که پیشفرض با حالت طبیعی برگردد.

صدا اگر از طرف CPU میاد می تونه مربوط به فن CPU باشد. خود CPU صدا نداره . چون شما تخصص ندارید دست نزنید باید بدید براتون فن رو باز کنند اگر حوصله داشته باشند که راحت میشه با باز کردن و روغن کاری درستش کرد در غیر اینصورت باید فن تعویض بشه.
قبل از آن بدید نگاه کنند تا مطمئن بشند ایراد از فن CPU هست. متاسفانه من نمیتونم از راه دور ببینم و راهنمایی کنم
موفق باشید

moein dust

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-05-11
769
18,123
تهران
با سلام دو ست خوبم اقای نکو یی . صدای عجیبی که مو قع رو شن شدن می داد با با د گرفتن داخل سیستم و فن و روغن زدن به فن و نصب ویندو ز جدید و پا ک کر دن با زی ها مشکل صدا حل شد . ممنون از شما بز گوار دو ست خوبم .

mehdi_teh

کاربر
2010-08-23
5
4
با سلام به استادای عزیز
من مادر برد ELITE GROPE A740GM-M دارم Audio Driver شو میخواستم.
ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوست عزیز سوال شما ربطی به این تایپیک ندارد!

از اینجا بگیرید:
http://www.nodevice.com/driver/A740GM-M_V1_0_1_0A_/get63502.html

12931996851.jpg

tarizadeh

کاربر
2010-11-26
15
7
دانلود

وقتی می خوام دانلود کنم موزیلا دانلود نمی کندلطفا کمکم کنید تا چند روز پیش می تونستم دانلودکنم اما الان نمی تونم

hamid2346

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-09-30
422
4,778
همدان-تویسرکان
سلام دوستان کامپیوتر من خودبخود مدیا پلیر بالا میاد وشروع به پخش اهنگ میکنه ویندوز هم دوباره نصب کردم اما درست نشد البته انتی ویروس ندارم ایا میتونه مشکل از ویروس باشه لطفا راهنمایی بفرمایید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا