آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فرجام تاپیک های نا فرجام!!

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,180
با سلام خدمت اساتید عزیز و دوستان گل انجمن

دوستان اگه دقت کرده باشین بیشتر تاپیکهای انجمن نیمه کاره رها شده و نتایج آزمایش ها و بررسی ها درج نشده است.درست همون جائی که باید نتیجه گیری بشه و به صورت مستند گزارشی از پایان کار ارائه بشه ،تاپیک رها شده و بی نتیجه مانده است
لذا بنده به عنوان شاگرد تمام اساتید حاضر و برادر کوچیک همه ی دوستان گل انجمن خواهش دارم،شروع کننده ی تاپیک بعد از بررسی ها،نتایج رو تو تاپیک قرار بدن تا تو آینده به درد بقیه بخوره،همان مشکلی که بنده امروز به اون برخورده ام صد در صد دیر یا زود برای دیگر دوستان تکرار خواهد شد و در صورتی که بنده تاپیک مورد نظر را نصفه رها کرده باشم علی رغم زحمت نگارش تاپیک در ابتدا به جز وقت تلف کنی و سردر گمی خواننده هیچ سودی نخواهد داشت و به درد خواننده نخواهد خورد و گره ای باز نخواهد کرد. با تشکر زنده باشین

mavaramat

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-07
409
4,732
با سلام.اول از همه بگم که جای اشتباهی پست دادید.از این مدل تاپیک ها خیلی داریم که بی نتیجه رها شدن یک دلیلش هم کم لطفی دوستان هست که بعد از حل شدن مشکل نتیجه رو اعلانم نمیکنند.من خودم به شخصه سعی کردم نتیجه رو اعلام کنم هرچند توی بعضی موارد دوستان و اساتیدبه دلیل کمبود وقت راهنمایی نمیکنند و در نتیجه تاپیک بی نتیجه میمونه و ...

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,180
با سلام.اول از همه بگم که جای اشتباهی پست دادید.از این مدل تاپیک ها خیلی داریم که بی نتیجه رها شدن یک دلیلش هم کم لطفی دوستان هست که بعد از حل شدن مشکل نتیجه رو اعلانم نمیکنند.من خودم به شخصه سعی کردم نتیجه رو اعلام کنم هرچند توی بعضی موارد دوستان و اساتیدبه دلیل کمبود وقت راهنمایی نمیکنند و در نتیجه تاپیک بی نتیجه میمونه و ...

با سلام
دوست عزیز بنده خودم عمدا این تاپیک را اینجا زدم که به عنوان جدید ترین تاپیک قسمت تعمیر اینورتر های جوش مورد ملاحضه ی دوستان گل انجمن قرار بگیره تا با هم هماهنگ شویم و هر چه بیشتر تلاش کنیم که مرجع کامل و جامعی برای این بخش فراهم آوریم تا به این امید که در آینده برای کسی سوالی راجع به موضوعی پیش آمد یا مشکلی در تعمیر داشت از انجمن بی جواب بیرون نرود و بتواند اطلاعاتی بدست بیاورد.
با ارزوی سلامت و پیروزی برای تک تک شما دوستان گل

بالا