آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم تغیر جریان جوشکاری در دستگاه MM200مولر

بهبود 68

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2015-03-31
517
1,180
درود

استدعا دارم
نگران نباش ولی

1- اگه در آغاز کار دستگاه بکر قبول کنی خیلی کمتر عصبی میشی و صدمه و خسارت کمتری تحمل میکنی

2- هرگز زمان مشخصی برای اتمام تعمیر تعیین نکن و به مشتری بگو هر عیبی داشته باشه تعمیر میکنم ولی پس از کشف عیب هزینه و زمان تعمیر بستگی به قیمت قطعه و زمان دسترسی به قطعه داره
یعنی اگه 3 روز پس از کشف عیب بتونم قطعه دلخواه را تهیه کنم ظرف 4 روز تحویل میدم و اگه بسادگی پیدا نشه و یکسال بعد بتونم تهیه کنم یکسال بعد تحویل میدم
چون کارخونه تولید قطعه ندارم

3- نباید خودتو در شرایط تعجیل قرار بدی وگرنه خرابکاری میکنی الان باید اولویت اول شما کسب اعتبار و فراگیری فنون مربوطه باشه و لذا فعلا نباید درصدد کسب درآمد زیاد باشی چون موفق نمیشی و اعتبار و فراگیری تخصص هم مخدوش میشه و بسادگی ترمیم نمیشه.

4- اگر کاری قبول کردی باید به هر قیمتی درستش کنی و اگه از طریق سایت نتونستی تعمیرگاهم در خدمت شماست.

5- هیچوقت کاری را با اجرت پایین انجام نده چون مجبوری تف بندی کنی که مقرون بصرفه باشه ولذا بعدا باید مدام انتظار و توقع مشتری را برآورده کنی و نهایتا با مراجعات مکرر مشتری مجبوری مدام هزینه کنی و اجرتی نگیری و تنها ثمره اینکار زیان قابل توجه و از دست رفتن اعتباره

بنابرین هرگز با اجرت نازل ، مشتری را جلب نکن زیرا صرفنظر از موارد فوق ، دراینصورت همه میگن چیزی بلد نیست که اجرت کم میگیره و لذا تبلیغ منفی میکنن
اما اجرت مناسب و بالا از هر جهت موجب رشد شما میشه و میتونی با پول خود مشتری قطعات مرغوبتر تهیه کنی و با وقت بیشتر کار بهتری تحویل بدی

سپاس
استاد غزال عزیز وقت بخیر خسته نباشید .خیلی خیلی ممنون از راهنمائی ها تون،بنده لطف شما رو هرگز فراموش نخواهم کرد و اگه روزی به پیشرفت هائی در زمینه ی تعمیر نائل بیام و نسبت به وضع حال تغییری تو خودم حس کنم خودمو مدیون درس های استاد بزرگی همچون شما خواهم دونست صد البته که در حال حاضر هم صحبت ها و راهنمائی های گرم شما منو به آینده امیدوار میکنه و وقتی آدم پشتش به کسی گرم باشه و بدونه تنها نیست از لحاظ روانی خیلی احساس آرامش میکنه حتی اگه این پشتوانه کیلومتر ها دور باشه.انشالله من و امثال من که نیازمند تجارب گرانبهای استادانی عزیز و با سواد نظیر شما هستیم،لایق باشیم و با افتخار روزی این نکته رو بیان کنیم که شاگرد استاد غزال گرامی بوده ایم.بی نهایت ممنون.زنده باشین

آخرین ویرایش:
بالا