آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

رفع اشکالات در ساخت ماینر بزبان ساده

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
اقا پیام خیر من فلزیاب کار حرفه ای نیستم شما فلزیاب کار آماتورید که بیش از یه فلزیاب تا حالا ندیدی فکر می کنی که چه خبره که دیگه تمام فلزیاب های دنیا یه طرف ماینر شما یه طرف.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
کاملا حق با جناب mp3 هست . . . اگر بفهیم که چه سیستمهای پرقدرت وبا کیفیتی وجود داره فلزیابهای دست ساز ما در مقابلش هیچ اند

• Like

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
اقا پیام خیر من فلزیاب کار حرفه ای نیستم شما فلزیاب کار آماتورید که بیش از یه فلزیاب تا حالا ندیدی فکر می کنی که چه خبره که دیگه تمام فلزیاب های دنیا یه طرف ماینر شما یه طرف.

دوست عزیز همانطور که در ابتدا گفتم اینجا مکانی است برای رفع اشکالات دوستانی که شروع به ساختن ماینر کرده اند واقعا برخورد شما و طرز پاسخگویتان برای من جای تعجب داره چون من کوچکترین حرفی از خوب یا بد بودن دستگاهی که ساختم نکردم و شما از ابتدا همواره با استفاده از کلماتی مثل من مطمئنم و یا شما آماتورید و فلزیاب ندیده اید و .... سعی دارید نظرات خود را به گفته های من نسبت دهید دوست گرامی شما متاسفانه راه را عوضی اومدی بهتر است فعالیت ها و تبلیغات خود را و جلب نظر بقیه دوستان برای خرید دستگاه هایتان را در مکان دیگه ای انجام بدید و سعی کنید بار خود را بیشتر کنید تا اندکی سر به زیر باشید. باقی دوستان هم اگر مطالب گفته شده را مطالعه کنند پی به قصد و غرض هریک از ما خواهند برد. بیش از این بحثی با شما ندارم چون متاسفانه صحبتها به جهتی بر خلاف هدف ایجاد این بحث کشیده شده است

با تشکر پیام

آخرین ویرایش:

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
سلام آقا پیام قصد جسارت نداشتم واگر می خواستم تبلیغ کنم نمی اومدم از ماینر بد بگم چون به ضرر خودمه چون من هم ماینر می فروشم وهم قطعاتشو ولی وجدانم قبول نمی کنه که یکی با بدبختی پول جور کنه با هزار امید وآرزو وبیا دبده به فلزیاب مثل ماینر.ولی در هر صورت تصمیم با خود هر کس است ولی من از قبل این هارو می گم.

اتيلا

کاربر
2009-04-30
15
15
با سلام لطف کنید در مورد ساخت لوپ1*1 ونحوه ساخت توضیخ کاملی بدید و ایا برای خازن10000ufمیتوان از لوپ دیگری استفاده کرد و با تشکر از کامبیز جان عزیز موفق باشی

• Like

omid-atomic

کاربر
2010-08-21
47
70
سلام
دوستان واقعا مطالبه مفیدی در این باره مینویسید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همه سری با یک حرف از مرحله پرت میشن.حواستون به اسمه تاپیکتون باشه.

• Like

zixelll

کاربر
2010-09-21
89
72
سلام در ماينر 4 دو تا مقاومت هستR5 1k/5W/Dickfilm وR7 2k2/5W/Dickfilmكه اصلا گير نمياد ميشه جايگزيني براش پيداكرد منو راهنمايي كنيد ممنون

• Like

tamimi

Banned
2009-09-06
9
7
باعرض سلام خدمت شما من هم ماینررادرست کردم ولی متاسفانه قطعات رااز همشهری شماگرفتم{صفایی}باوجود پرداخت کامل پول ایشان قطعات کهنه وناقص بدون هیچ توضیحی فرستاد.ومتاسفانه راه اندازی نشدبعدخودم هم که زنگ میزنم میگه مگه من مسئوله درست کردن دستگاه شماهستم درصورتی که من همون اول بهش گفته بودم که توضیهاتش درحدی باشه که من دستگاه را راه اندازی کنم وگرنه من خودم قطعاتش رابانصف قیمت از بازارمیگرفتم.حالا بگذریم:دستگاه را خودم تکمیل کردم ولی وقتی باتری را وصل میکنم دستگاه دوتابوق پشت سرهم میزنه وفقط ledال سی دی روشن میشه ودیگر هیچ یعنی هیچ کر مثبتی انجام نمیده میخواستم ببینم چه مشکلی داره؟خیلی خیلی متشکر ازشمادوست عزیز

• Like
بالا