آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

رفع اشکالات در ساخت ماینر بزبان ساده

MP3

Banned
2009-09-07
27
41

سلام لورنز دیپ مکس 3 با لوپ 1*1 متر فلز به ابعاد 40*40 رو از فاصله 2.40 سانتی می زنه

قیمتشم 8 میلیون تو منه.وای به حاله دستگاهایی که ما می سازیم.

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
دوست عزیر همانطور که گفتم هدف ما معلولا حداکثر نیم متر در نیم متره در یافتن گنج وگرنه شما درست میگید با لوپ 1*1 چرا نشه . . . بعد اگه قرار باشه ما روی همین دستگاهها بمونیم تکنولوژی به روز دنیا یعنی کشک
در ضمن شما نوشته صفحه اول سایتokm رو مطالعه کردید؟

آخرین ویرایش:

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
سلام
مشکلاتی که من در کار کردن با ماینر باهاش مواجه شدم .
1- حساسیت خیلی کم به طلا
2- عدم داشتن اتو بالانس یعنی وقتی با دستگاه روی زمین راه می رفتم بعد از چند متر راه رفتن بی خودی سوت می کشید وبا ید از اول تنظیم می کردم.
3-تاثیر گذاری شدید محیط وایجاد اختلال انواع خاکها در دستگاه وقتی با دستگاه روی زمین راه می رفتم در یک نقطه شدیدا سوت می کشید وما هم خوشحال بودیم که چیزی پیدا کردیم ووقتی1 متر زمین رو کندیم دیدم که هیچ چیزی نیست ودستگاهم دیگه اون نقطه رونمی زنه
یک دستگاه خوب باید در وهله اول اتو بالانس خوب داشته باشد ودر روی زمین مورد نظر خوب کار کند نه اینکه تو خونه خاله خودشو نشون بده و النگوی خالمو با هاش پیدا کنم وخالمم بگه افرین پسر عجب دستگاهی ساختی.
اقا پیام شما هم خوشحال باشید که کویل مناسب پیده نکردین چون اگه پیدا کنید دیگه خوشحال نیستید خودتو به کویل دلخوش کن.
این حرفها رو که نوشتم به ضرره منه چون خوده من فروشنده ام اما قبل از فروش این هارو می گم چون به فکر کلاهبرداری نیستم.

تجربه من به من آموخته که بهترین دستگاه دستگاه دو آنتنیه نه صوتی نه تصویری - با دستگاه دو آنتنی خودم هم می تونم شعاع بزنم هم می تونم حجم محاسبه کنم هم می تونم عمق
یک دستگاه درست بزنه البته زیره خاک نیم متر هم بزنه من قبولش دارم

آخرین ویرایش:

mee

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-12-10
245
1,616
sari
طراحی ردیاب

جناب mee شما یک مدار خوب شعاع زن اگه داری بذار تا بیشتر آشنا شویم
باسپاس
--------------------------------------------
سلام دوست من
بطور کلی من به دنبال ساخت ردیاب ها نمی رم به دلیل اطلاعات کم خودم در رابطه ردیاب ها . در این مورد در تاپیک نکته اصلی در طراحی ردیاب
مفصل بحث کردم ، بد نیست یه نگاهی به این تاپیک بیندازید.
با سپاس

آخرین ویرایش:

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
نمیدونم چرا هر تاپیکی در مورد ردیاب بوده یا بسته شده یا اصلا کسی جواب نداده ،عجیبه یعنی هیچ کس اطلاعاتی در این زمینه نداره ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
( دوستان اگه کسی دستگاه ردیاب داره نقشه اش رو از روی برد مدار بکشه و pcb ‎

آخرین ویرایش:
  • Like

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
سلام دوست من ساخت ردیاب به آسانی نیست که چند قطعه بخری وروی برد مونتاژ کنی ودیگه کار تموم بشه من یه ردیابی دارم که دوآنتنیه وقتی که انتن هارو دستم می گیرم بدون اینکه دستگاه مادر رو روشن کنم تا عمق 3 متر وشعاع 2 متر جواب می ده فقط وفقط دو میله است وهیچ چیز نداره وتنها به یک باطری 9 ولت کتابی وصله ووقتی دستگاه مادر رو هم روشن می کنم که با 220 ولت کار میکنه تا عمق 15 متر وشعاع 500 متر جواب می ده این ردیاب ها دستگاه مخصوص دارن که به میله ها یعنی آنتن ها فرکانس می ده واین فرکانسی که به این اتن ها داده می شه مهمه
من خودمم زیاد نمی دونم فقط اینو بهت می تونم بگم که ساخت ردیاب نیاز به اطلاعات مهندسی ودستگاهای خاصی داره به همین خاطر هم مداراتش تواینترنت کمه اگه فرصت شد عکس داخل مدارو هم برات می زارم.

آخرین ویرایش:

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
جناب mp3 ‎شما که همچین دستگاهی داری پس چرا ماینر رو ساختی؟

• Like

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
سلام لورنز دیپ مکس 3 با لوپ 1*1 متر فلز به ابعاد 40*40 رو از فاصله 2.40 سانتی می زنه

قیمتشم 8 میلیون تو منه.وای به حاله دستگاهایی که ما می سازیم.

با سلام
جناب mp3 بنده با این دستگاهی که فرمودید کار نکردم ولی شما که خودتان جنین مشخصاتی را از یک دستگاه 8 میلیون تومانی میفرمایید پس چطور انتظار داشتید ماینر 200 تومانی براتون شاهکار کنه؟؟؟
اگه ماینر هم با کویل 1*1 همین توان را داشته باشه که مطمئنم داره در جای خودش قابل تحسینه اینطور نیست؟
ساخت دستگاه به قول شما 8 میلیون تومانی با 200 هزار تومن جای تمجید نداره؟؟؟
همه حرف و حدیث ها برمیگرده به توقع و انتظار بیش از حدی که ما از یک دستگاه دست ساز داریم

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
سلام دوست من به فلزیاب علاقه دارم وقبل از داشتن اون دستگاه ماینر ها وبقیه دستگاهای پالس ددکتور رو ساخته بودم وهمین طورگفتنم بنده فروشنده ام و اگر شما گفته های بالای مرا خوب خونده بودید من گفتم اگر دستگاهی زیر خاک درست بزنه ونیم متر هم بزنه من قبولش دارم بحث سر عمق دستگاه نیست بحث اینکه ماینر درست نمی زنه آدمو قول می زنه بوق الکی می کشه اگر در دستگاه اتو بالانس با ثبات مهم نیست من می تونم دستگاهی بسازم که 10 تومن هم هزینه اش نباشه. تنها عاملی که باعث شده لورنز قیمتش این باشه عمق نیست زیرا که فلزیاب کاران حرفه ای به دنبال عمق نیستن به دنبال در صد خطای کمتر وثبات دستگاه می گردند که بی خودی وقت آنها را روی زمین تلف نکند وهم این که طلا رو خوب بزنه مشکل ما اینه که وقتی می خواهیم فلزیاب بسازیم می پرسیم عمقش چقدره عمق دستگاه باشه 20 متر ولی درست نزنه چه فایده داره.

• Like
بالا