آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

رفع اشکالات در ساخت ماینر بزبان ساده

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
متشکرم اقا پیام من تو تاپیک قبلی اسم شما رو اشتباه نوشتم معذرت میخوام .شما برای ساخت ماینر تمام قطعاتشو تو ساری تونستی جور کنی ؟ یا اینکه از بیرون تهیه کردی.

با سلام
یکی از بزرگترین مشکلاتی که برای دوستان در راه ساخت ماینر وجود داشته و دارد نبود قطعات مورد اطمینان است. به جرات میگم 60 درصد مشکلات بچه ها در تقلبی بودن قطعات خلاصه میشود بنابراین خرید قطعه ای که صرفا شماره مورد نیاز را داراست بهیچوجه کفایت نمیکند. در رابطه با خرید قطعات عارضم بنده تمامی قطعات را از بازار تهران تهیه کردم البته هر قطعه را با ضمانت جوابدهی خریداری کردم که درصورت نیاز در پیغام خصوصی آدرسها را خدمتتان عرض میکنم. با این تفاصیر اگر بتوانید لیست کاملی از لوازم و قطعات مورد نیاز اعم از آی سی ها وکانکتورها و سیم و جعبه و .... تهیه کنید نیازی به رفتن بیش از یکبار به تهران را نخواهید داشت.
با تشکر پیام

آخرین ویرایش:

mee

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-12-10
245
1,616
sari
من نمیدونم چرا همتون چسبیدین به این ماینر (فلزیاب قدیمی) آخه مگه قحطیه
بابا این همه سیستم جدیدتر با امکانات بیشتر و بهتر

تقاضای من از مدیران سایت ارایه مدارات حرفه ای تر مانند ردیاب ها (سیستمهای شعاع زن)
gpr ,دستگاههای لیزری بابرد بالا،trسیستم

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
ما هزینه کردیم نتیجه خیلی بد بود حالا من از کامبیزخان میپرسم ده یازده تا تنظیم ماینر به چه درد میخوره مثلا ترشهولد که باید استانه رو تنظیم کنه در ماینر اصلا تا سی شماره بالا یا پایین کار نمیکنه بردشم اگه همه چی درست باشه یک سینی گرد به قطرنودسانت رو حداکثر یکونیم متر میگیره تو محیط کار که اصلا وزوزش ساکت نمیشه اگه بشه اونوقت همون سینی رو سی سانت میگیره خب شما از چی این راضی هستین؟به این میگن برد هفت متر؟؟یا جیب پر کن بعضیا؟؟؟

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
ما هزینه کردیم نتیجه خیلی بد بود حالا من از کامبیزخان میپرسم ده یازده تا تنظیم ماینر به چه درد میخوره مثلا ترشهولد که باید استانه رو تنظیم کنه در ماینر اصلا تا سی شماره بالا یا پایین کار نمیکنه بردشم اگه همه چی درست باشه یک سینی گرد به قطرنودسانت رو حداکثر یکونیم متر میگیره تو محیط کار که اصلا وزوزش ساکت نمیشه اگه بشه اونوقت همون سینی رو سی سانت میگیره خب شما از چی این راضی هستین؟به این میگن برد هفت متر؟؟یا جیب پر کن بعضیا؟؟؟

در جواب شما فقط یه سوال میپرسم
آیا نقشه مداری بهتر از ماینر سراغ دارید؟؟؟
اگر ندارید بدانید توقعی بالا از این سری دستگاه ها دارید
البته بهتون حق میدم چون این وسط نکات ریز بسیاری وجود داره که قدرت ماینرو بسیار بیشتر از این چیزی که شما میگید میکنه
بعنوان مثال اگر دقت کافی برای نوع کویل کرده بودید مطمئنا در بیاناتتون اشاره ای به کویل مورد استفادتون میکردید
از فرم نوشتاریتون کاملا مشخصه که دقتی در هیچیک از نکات کلیدی ماینر که باعث کارکرد حقیقی دستگاه میشود نکرده اید
شما هم مثل اکثر دوستانی که به محض روشن کردن ماینر اتنظار دارند تمام طلاهای شهرشونو بهشون نشون بده
شرح حال اینطور افرادو در چند پست پیش نوشتم مطمئنا هیچکدام را نخواندید چون اگه خوانده بودید بنده را
کامبیز صدا نمیکردید!!!!
در کل پیشنهاد میکنم تغییراتی در فاکتورهای بسیار زیاد ماینر بدهید تا به نتیجه اصلی و دلخواهتان برسید
این بحث نیز برای همین ایجاد شده در صورت تمرکز و بروز اشکال در هر قسمت بنده درخدمتم
با تشکر پیام

آخرین ویرایش:

MP3

Banned
2009-09-07
27
41
سلام آقا پیام استادان فلزیاب که بیش از 100 فلزیاب ساختن می گن فلزیاب مشکلات سخت افزاری ونرم افزاری داره شما چی میگید

من بیشتر از 5 تا ماینر دیدم وبا هاشون کار کردم ارزش هزینه کردن نداره مطمئنم فلزیاب شما هم دکور زیبا داره وبس اگه

اینطوری نیست لطف کنید بگید که عمق فلزیاب شما چقدره.

kambizcat

کاربر
2008-01-18
25
70
ساري
سلام آقا پیام استادان فلزیاب که بیش از 100 فلزیاب ساختن می گن فلزیاب مشکلات سخت افزاری ونرم افزاری داره شما چی میگید

من بیشتر از 5 تا ماینر دیدم وبا هاشون کار کردم ارزش هزینه کردن نداره مطمئنم فلزیاب شما هم دکور زیبا داره وبس اگه

اینطوری نیست لطف کنید بگید که عمق فلزیاب شما چقدره.

خیلی جالبه که دکور دستگاه من اینقدر نظر دوستانو به خودش جلب کرده که باعث افتخاره
اما در مورد کارکرد دستگاه من که گفتید مطمئنید فقط ظاهر زیبای داره پس نیازی به گفتن من نیست چون مطمئنید.
در مورد مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری که گفتید باید بگم بنده در مسیر ساخت ماینر نه بقول شما مشکل سخت افزاری داشتم و نه مشکل نرم افزاری.
جالبه که شما با 5تا ماینر کار کردید و فقط به گفتن کلماتی مثل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری بسنده میکنید.
درمورد میزان قدرت دستگاهم فعلا چیزی نمیتونم بگم چون هنوز کویل مناسبی براش نساختم.
در مجموع شما 5تا ماینر را بررسی کردید مطمئنا اطلاعات شما بیشتر از بنده است و شما باید من و دوستان را راهنمایی نمایید
و در آخر دوست گرامی اینجا محلیست برای رفع اشکالات پیش آمده در حین ساخت. شما درصورتیکه تصمیم به ساخت گرفتید میتوانید درصورت بروز مشکلات از خدمت گذاری بنده بهره مند شوید.
با تشکر پیام

kafshdoozak

کاربر
2009-09-15
2
3
سلام این ها مدارات فرکانسی هستند و ساخت آنها دقت و حوصله و زمینه مطالعه می خواد شاید چند اشکال همزمان باشه الان تو جمهوری تا یه ic می خوای بخری که تو این مدارات هست همه با لبخند می گن ماینره؟ هر کی خبر دار شده آمده بسازه و یه شبه قارون بشه! بدون هیچ پیش زمینه ای و بعد می گن کار نکرده

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
دوستان توجه داشته باشید که هیچ نوع مدل فلزیاب پالسی کویل دار بیشتر از 2 متر برد نداره (میدان اطراف لوپ با هر نوع مداری بیشتر از 2 متر نمیتونه نفوذ کنه) حالا میخواد ماینر باشه یا هرنوع دیگه برای همه صادقه . . .من این حرف رو از روی خودم نمیزنم این رو از زبان متخصص هایی که سالها در این ضمینه تحقیق کردن بشنوید و بیخود با ماینر خود کلنجار نروید تا مانع دلسردی شما بشه در ضمن فرض بر اینکه این گونه فلزیابها 7متر بزنه ، هدف ما اکثرا بیش از نیم متر در نیم متر نیست که بخواهیم 7 برد بگیریم هر کسی هم خواست برد مدار پالسی خود را بیشتر از 2متر جلوه بده مطمنا قصد وغرضی جز کلاه برداری و کسب درجه در فروم ها و فروش دستگاهی که 2متر بیشتر نمیزنه (مثل اون دوستی که آقای سفیه یه ماینر بهش فروخته بود که قول 1 سکه تو 1متررو داده بود ولی...) پس اگه برد بیشتر وامکانات بیشتر میخواهین باید از سیستمهای شعاع زن و جی پی ار استفاده کنین

آخرین ویرایش:

stefani55

کاربر
2009-03-03
95
109
دوست عزیز کی گفته فلزیاب پالسی فقط 2 متر می زنه من حرف شما رو قبول ندارم به دلیل اینکه من یک دستگاه انالوگ معمولی بدون تفکیک دارم که با تنظیمش راحت 4 متر رو می زنه البته از هوا پس مطمعنا فلزیاب پالسی پر قدرت بغیر از ماینر هم وجود دارد که از این بیشتر بزند سیبستمهای جی پی ار و شعاع زن نیاز به تجربه کاری زیاد دارد و افراد مبتدی نمی توانند از ان نتیجه بگیرند و دیگر اینکه قیمت این دستگاهها بسیار بالا می باشند و همون پول و هزینه پرداختی به این دستگاهها خودش گنجه و مورد دیگر اینکه برید در مورد فلزیاب گلد اسکن تحقیق کنید اگر مهندسی بسته شه می تونه 3 متر رو راحت بزنه البته به گفته سازندش 6 متر می زنه با کویل 1.1

بالا