آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

رفع اشکالات در ساخت ماینر بزبان ساده

teso

کاربر
2009-07-23
17
25
سلام
خیلی وقته شماتیک مدار را ندیده ام . به مجموعه A/D , D/A با هم PIU گفته میشه یعنی 2تا آیسی های 8پین که با AD شماره شان شروع میشه را چک کن که ارتباطشون با میکرو قطع شده است . موفق باشید

دوست گل منم اول همون مشکل no pui data رو داشتم! مشکل از آمپر و تغذیه مداره قطعا!

ق.ل میدم 100 در 100 از آمپر پایینه!

21 ولت وصل کنی حله#$V^86
قربونت آبتین

green world

کاربر
2011-06-15
6
8
دوست گل منم اول همون مشکل no pui data رو داشتم! مشکل از آمپر و تغذیه مداره قطعا!

ق.ل میدم 100 در 100 از آمپر پایینه!

21 ولت وصل کنی حله#$V^86
قربونت آبتین

سلام بر همه دوستان
ببخشید ولی من ولتاژهای 12v-2a و 18v-2a و 21v-3a و 24v-3a رو تست کردم .
غیر از اینها ، bup و hcpl و lm4040 و اتصال کوئل به مدار و خروجی کانورتورها و فیوزبیتها رو هم چک کردم همه سالم اند وتقریبا درست کار میکنند ولی هنوز مدار دمو بالا میاد .
من که دیگه عقلم به جایی قد نمیده .
اگر یکی از دوستان کمکم کنه ممنونش میشم .

green world

کاربر
2011-06-15
6
8
سلام بر همه دوستان
چرا کسی جواب ما را نمیدهد ؟ بابا یه سری هم به اینجا بزنید وجواب دوستان رو بدهید .

mehrdad1369

کاربر
2012-01-14
10
8
با سلام به همه دوستان ماينر 4 بنده هم تموم شد فقط ايراد دستگاهم در اين هست كه بعد از بالا امدن دستگاه اعداد ي كه مربوط به ارزش فلزات را نشان مي دهد روي مقداري گير كرده وبعد روشن خاموش كردن دوباره همون مياد و ديگر چيزي سنس نمي كنه

mehrdad1369

کاربر
2012-01-14
10
8

3239798

کاربر
2009-03-09
21
13
سلام من ماینر ساختم . تبلیغات اولی میاد و بعد از چند ثانیه تبلیغات دومی .ولی تبلیغات دومی نمیره .خواهش میکنم راهنمایی کنید.

135600

کاربر
2010-10-10
19
22
سلام به همه دوستانی که با تلاش وکوشش که ماونر را ساختن
دوستان دستگاه من با کویل 2اهم امروز که روشن کردم 20 سانتو یک سینی 30 سانتی را اسکن میکرد ولی با عوز کردن دوتا ایسی با شماره های دیکه برد دستکاه 1متر شد کویل را با هر اهمی که باشد بالا میاد 2-1-4-5-6-7-8-فرقی نمیکند ایسی 555 یا ایسی 6 بایه سمت همان 555 یا 081 راهم در بیارم بازم بالا میاد اسان دمو نمیشه
1 دوستانی که دستگاهشان کار میکند اتفن عمق دستکاه را بگن ببینم ایا مال من جایی مشکل دارم
کسانی که دستگاهشان مشکل دارند بگن تا راهنمایی کنم ----------------

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
سلام به همه دوستانی که با تلاش وکوشش که ماونر را ساختن
دوستان دستگاه من با کویل 2اهم امروز که روشن کردم 20 سانتو یک سینی 30 سانتی را اسکن میکرد ولی با عوز کردن دوتا ایسی با شماره های دیکه برد دستکاه 1متر شد کویل را با هر اهمی که باشد بالا میاد 2-1-4-5-6-7-8-فرقی نمیکند ایسی 555 یا ایسی 6 بایه سمت همان 555 یا 081 راهم در بیارم بازم بالا میاد اسان دمو نمیشه
1 دوستانی که دستگاهشان کار میکند اتفن عمق دستکاه را بگن ببینم ایا مال من جایی مشکل دارم
کسانی که دستگاهشان مشکل دارند بگن تا راهنمایی کنم ------------------
به نام خدا

سلام. گذاشتن شماره تلفن و ایمیل و آدرس و.... خلاف قوانین سایت است!
لطفا دقت کنید!

majid2991

کاربر
2009-08-13
42
91
سلام به همگی.متاسفانه فایل هگز ماینر توسط مخترعش کاملا محدود شده و فایل غیر محدودش رو هیچکس به جز مخترعش نداره و هر کی میگه داره دروغ میگه (مراجعه شود به مقاله ی felezyab miner 4 metal detector part 3 آقای behnamvp که به طور مفصل درموردش توضیح داده)

مخترع ماینر این فایل محدود شده رو برای این بیرون داده تا افرادی مثل ما بیان بسازن و سر مشکلات و معایب و مزایاش تحققیق کنن و نتایج رو مجانی در اختیار اقا قرار بدن تا ایشون در کمال پر رویی با استفاده از اون دستگاههای کامل تری رو توسایتش با قیمت های گزاف بفروشه!!!

به دوستان پیشنهاد میکنم که دنبال ساخت فلزیابهای IB باشن.

دوستان عزیز در ساخت یک فلزیاب باید در دسترس بودن قطعات رو هم مدنظر قرار داد اگه تو داخل مشکل قطعه نداشتیم میتونستم براحتی Quasar یا soha3 که هر دو از نوع IB و با تفکیک دقیق هستند رو مونتاژ کنم که خارق العاده هستن ولی متاسفانه چند تا قطعه ی کم یاب دارند.تو Quasar حتی ف رک*ان*س رو هم میشه تو منوش تغیر داد!!!

برید نتایج این دو دستگاه رو تو youtubeببینید به حرفم میرسین.

در مورد فلزیاب های pi هم به نظرم کلون از همه بهتره. من clone pi رو هم AVRش رو ساختم و هم با آی سی picش رو ساختم.هر دوشون عالی و با ثبات بودند و توی زمین های مختلف مشکلی نداشتن و مدارش هم به خاطر استفاده از میکرو ساده تر از گلد اسکن و بقیه مدارات آنالوگ هستش.

دو تا عکس اول مال Quasar هستش و سه تای دیگه هم مال soha3 هستند (هر دوشون IB هستند)

آخرین ویرایش:
بالا