آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر تلفن های آلمانی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

danialavi

کاربر
2013-01-27
11
20
با عرض سلاممن قبول دارم در دنیای الکترونیک هر اتفاقی ، غیر معمول و خارج از درک ، ممکن است اتفاق بی افتد ! اما در مورد مدار شما ، به هیچوجه قابل قبول نیست اگر خواستید برد را برایم ارسال کنید و اگر تست کردم و دیدم که آی سی اصلی خراب شده ، یک برد سالم برایتان ، مجانی ارسال میکنم و اگر اشکال دیگری داشت ، هزینه ای برایتان منظور خواهم کرد
سلام به استاد بزرگوار.از اینکه ما تازه کارهارو تحمل وراهنمایی می کنید سپاسگذارم.دیروز ای سی مدارهای سالم و خراب را جابجا کردم ولی هردومدار جواب ندادند.ترانزیستور بیسیم هردو برد سالم هستند.ممکن است ترانزیستور مدار مثبت را بفرمایید منظورتان کدام است،آیا همان ترانزیستور کنار پلاتین مثبت اتصال باطریست که 3pنام دارد؟ضمنا آدرس را هم بفرستید تا بردها را خدمتتان ارسال کنم.danial2009al@gmail.com

parsqom

کاربر
2013-07-09
34
108
با سلام
من کد تلفن مدل belgacom maestro 350
برای تاز کردن قفل صفرتندش را می خواهم ممنون می شم اگر مرا یاری کنید
با تشکر

parsqom

کاربر
2013-07-09
34
108
با سلام
بک تلفن آلمانی مدل T-Easy CA310
دارم که مادر با سیار ست نمی شود .
اگر ممکن هست مرا راهنمایی کنید.
با تشکر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوستان این تاپیک بسته شد. باید برای هر سوالتون یک تاپیک مستقل ایجاد کنید و در عنوان تاپیک مدل دقیق تلفن به همراه چند کلمه به اختصار از مشکلتون را ذکر کنید.
دوستان مدیریت بخش لطفا تاپیکهای اینچنین رو حتما ببندید و خیلی وقته که انجمن دیگه به صورت تک تاپیکی کار نمیکنه و باید سوالات در تاپیکهای مستقل قرار بگیرند و تا به نتیجه رسیدن اون تاپیک ادامه پیدا میکنه..
به این مسئله توجه نمایید
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا