آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر تلفن های آلمانی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ghaaz

کاربر vip
کاربر
2012-12-05
2
1
لطفا طریقه ست کردن swisscom clt 105را بفرمائید متشکرم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

danialavi

کاربر
2013-01-27
11
20
با سلام به اساتید گرامی.هنگام ست کردن بیسیم با پایه سینوس 53 ناگهان بیسیم هنگ کرد و دیگر روشن نمی شود.تقاضای راهنمایی دارم.ممنونم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام دوست گرامی
روشن نمیشه یعنی روی نمایشگر علامت تلفن میاد بعد بصورت تکرار بیب بیب میزنه؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با سلام به اساتید گرامی.هنگام ست کردن بیسیم با پایه سینوس 53 ناگهان بیسیم هنگ کرد و دیگر روشن نمی شود.تقاضای راهنمایی دارم.ممنونم.
با عرض سلام
عزیزم اگر صفحه نمایش خاموش است ، احتمال دارد اشکال از باطری و پلاتین های اتصال باطری باشد . بندرت در هنگام ست کردن ، گوشی خراب میشود ( تا امروز من ندیده ام ) !

danialavi

کاربر
2013-01-27
11
20
سلام دوست گرامیروشن نمیشه یعنی روی نمایشگر علامت تلفن میاد بعد بصورت تکرار بیب بیب میزنه؟
باسلام وتشکر از توجه شمادوستان.بعداز دادن کد,صدای سوت پایه اآمد ولی نوشته های السیدی ثابت ماندو فرمانی قبول نمی کرد.برای ریست شدن بعداز چند دفیقه باطری راجدا کردم.بعداز اتصال مجددباطری بیسیم کاملا خاموش ماندبدون هیچ عکس العملی.بجای باطری تغذیه هم متصل کردم بی فایده بودیعنی از اتصال باطری مطمعن شدم.

danialavi

کاربر
2013-01-27
11
20
باسلم وتشکر ازتوجه شما.ازاتصال باطری مطمعن هستم.بیسیم کاملا غیرفعال شده است.آیا احتمال خرابی نرم افزاری هست?چطور میشود دوباره بیسیم رافلش کردیاچیزی شبیه این?

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,479
12,064
باسلم وتشکر ازتوجه شما.ازاتصال باطری مطمعن هستم.بیسیم کاملا غیرفعال شده است.آیا احتمال خرابی نرم افزاری هست?چطور میشود دوباره بیسیم رافلش کردیاچیزی شبیه این?
به نام خدا

دوست عزیز بعضی از تلفن های المانی برای روشن شدن باید چند ثانیه یکی از دکمه های گوشی را گرفت شما تک تک دکمه ها را به مدت چند ثانیه نگه دار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: danialavi

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با عرض سلام
خیر خرابی نرم افزاری نیست
شما ترانزیستور سر راه مثبت باطری را کنترل کنید و آنرا یکسره کنید و یا احتمال خرابی کریستال وجود دارد

danialavi

کاربر
2013-01-27
11
20
با تشکراز راهنمایی استادان گرامی.ولتاژ ترانزیستور راکنترل کردم.در قسمتهای دیگر مدارهم ولتاژ گیری کردم.ظاهرا ولتاژدر سراسرمدارهست.برای چک کریستال اسکوپ نداشتم.اینکه چطورمیشه بادادن کد بیسیم ازکار بیفته برام سواله?دوستان تجربه ای در اینمورد ندارند?یکی ازدوستان میگفت چندسال قبل با زدن کد سینوس 53اش ازکار افتاده ومجبور به تعویض برد شده است.این میتونه دلیلی برای تعمیر نشدن باشه?

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا