آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر تلفن های آلمانی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام و خسته نباشید
ریست کردن تلفن اکترون ا ب رو میشه بگید؟؟؟ کدوم قسمت از دو تا پایه ای سی بود که به هم اتصال میدادیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
لطفا در مورد نحوه پروگرم کردن بیسیمهای پاناسونیک توضیح دهید؟ایا ای سی را با هیتر در می اورند پروگرم میکنند بعد جا میزنند یا روی برد این کار را انجام میدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا توضیح کامل دهید.
دست علی یارت

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با سلام و خسته نباشید
ریست کردن تلفن اکترون ا ب رو میشه بگید؟؟؟ کدوم قسمت از دو تا پایه ای سی بود که به هم اتصال میدادیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
لطفا در مورد نحوه پروگرم کردن بیسیمهای پاناسونیک توضیح دهید؟ایا ای سی را با هیتر در می اورند پروگرم میکنند بعد جا میزنند یا روی برد این کار را انجام میدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا توضیح کامل دهید.
دست علی یارت
با سلام
تلفن را باز کنید و در سمت راست نردیک فیش بلندگو دو پد دایره کوچک نزدیک به وجود دارد بعد از وصل کردن آداپتور دو پد را با یک پنس به هم اتصال دهید و چندین بار اینکار را ادامه دهید در کنار اینکار دکمه قطع کن کوشی را نیز فشار دهید تلفن ریست می شود و اگر باز هم دستگاه ایراد داشت دو عدد ای سی رم در کنار هم وجود دارد یکی از انها را از مدار خارج کنید و درصورت رفع عیب یک ای سی دیگر جایگزین کنید
در مورد تلفن پاناسونیک دو روش برای پرگرام کردن است یکی در آوردن اس سی و دیگر خود تلفن بعد از گزاشتن گوشی بر روی پایه ولی بنده پروگرام کردن با کیلیپس بدون در آوردن ایپرام را پیشنهاد نمی کنم
سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
استاد عزیز از پاسخت ممنونم ولی در مورد پروگرم کردن بیسیم ها متوجه نشدم اگه میشه واضح تر بیان کنید و بیشتر توضیح بدین.
یه سوال دیگه هم داشتم تو بیسیم های چینی که با هم ست نیستند و وقتی دکمه کد بیس و گوشی رو میگیری ست نمیشن از کجا بفهمم ایراد از گوشی است یا پایه اگه با اسیسکوپ یا فرکانس متر اهم متر میشه بگید چگونه و به کجای دستگاه باید بزنم. لطفا بیشتر توضیح دهید.

به حق ساقی کوثر وجودت بی بلا باشد.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
استاد عزیز از پاسخت ممنونم ولی در مورد پروگرم کردن بیسیم ها متوجه نشدم اگه میشه واضح تر بیان کنید و بیشتر توضیح بدین.
یه سوال دیگه هم داشتم تو بیسیم های چینی که با هم ست نیستند و وقتی دکمه کد بیس و گوشی رو میگیری ست نمیشن از کجا بفهمم ایراد از گوشی است یا پایه اگه با اسیسکوپ یا فرکانس متر اهم متر میشه بگید چگونه و به کجای دستگاه باید بزنم. لطفا بیشتر توضیح دهید.

به حق ساقی کوثر وجودت بی بلا باشد.
با سلام
برای تست بیسیم از هر دو دستگاه باید استفاده کنید(فرکانس متر + اسیلوسکوپ ) ورودی فرکانس متر را به خروجی کانال 1 در پشت اسیلوسکپ وصل کند و دستگاه بیسیم (گوشی یا پایه ) را ابتدا بخش روشن کردن فرستنده را پیدا کرد و آنرا فعال نموده و در قسمت اسیلاتور ببینید آیا شکل موج خروجی ایجاد و فرکانس آن صحیح است یا نه از این طریق در عیب یابی در هر دو مورد می توانید استفاده کنید (گوشی و پایه (بیس تلفن) )
در مورد پروگرام کردن عرض کردم اگر دستگاه ایپرام دارد باید هر دو آی سی گوشی وپایه را برنامه ریزی کنید (از روی تلفن سالم ) و یا با نوع برنامه ریزی ایپرام آن آشنا و رابطه پروگرام کردن را بلد باشید و با ادیتور پروگرامر تغیر هگز کنید و اگر دستگاه ایپرام ندارد عیب یابی آن توضیحات فراوانی دارد که در اینجا جا نمی شود اگر امکان دارد تلفن معیوب را بفرمایید چیست (مدل آن و چینی یا غیره ) تا راهنمایی کنم
موفق باشید

آخرین ویرایش:

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام و خسته نباشيد خدمت شما.
از اينکه خيلي زود به سوالات ما پاسخ ميدهيد تشکر ميکنم استاد.
من تلفن آکترون رو باز کردم بغل سوکت بلندگو يه اي سي 8 پايه اس ام دي است که فکر کنم از پايه 5 و 6 دو تا دايره بيرون اومده .براي ريست اين دو تا رو با هم اتصال بدم ؟؟؟؟؟
حتما بايد آداپتورش وصل باشه؟

من از پروگرم کردن بيسيم هاي پاناسونيک منظورم اين بود که ايا آي سي شون با هيتر در ميارن پروگرم ميکنند يا رو خود برد اين کارو انجام ميدن چون رو برد بعضي مواقع جاي rx-tx (مثلا 1222 پشت قاب وقتي باتري رو در مياري چند تا سوراخ داره يکي پتانسيومتر و ديگري rx-tx داره)يا نشونه هاي ديگر؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دست مولا علي به همراهت.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با سلام
آداپتور لازم است و دو پد را به هم اتصال دهید
آی سی را باید جدا کنیو و نقاط مورد نظر جهت تست و پروگرام نمودن توسط سخت افزار خاصی می باشد
سعی می کنم در چند روز آینده عکس برد اکترون آ ب را همراه توضیحات و عیوب متداول برایتان آپلود کنم
پیروز باشید

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,036
اصفهان
با درود.
سپاس از زحماتتون.
اقا،در تلفن telly ab منشی دار شماره گیری از کار افتاده.ایا کدی برای باز کردن قفل میفرمایین؟
پیروزباشید.
با سلام
یک سیم قرمز رنگ پشت صفحه نمایش وجود دارد که به جائی وصل نیست آنرا لخت کنید و به +5 ولت یک لحظه اتصال دهید در صورتی که نشد اعلام کنید تا یک راه دیگر را برایتان بازگو کنم

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!
با درود.
مطابق فرمایشتون سیم قرمز را به 5 ولت رگولاتور روی برد کمتر از یک ثانیه زدم.تغییری نکرد.
هر دکمه ای را میزنید (دکمه های غیر از شماره و منشی کار میکنن) روی ال سی دی مینویسه aus
سه تا خط هم سمت چپ هست.
احتمال نمیدین کد قفل کیبرد را داده باشن؟
یکی از دوستان گفت 84 بهش بده اما تاثیری مکرد.
ضمنا رمز 4 تایی را اگه فراموش کرده باشیم راهی داره؟!
سپاس
پیروزباشید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا