آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاپيك پرسش و پاسخ در مورد آمپلیفایرها

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,689
10,177
گنبد کاووس
مشاهده فایل‌پیوست 101071 عکس روی برد امپلی فایر مقاومت رنگ زرد
دوست عزیز شما زحمت کشیدید و عکس هارو آپ کردید برای راهنمایی بهتر اساتید "کمی از شرح حال واقعه رو هم بیان کنید ونیز تستهای انجام شده تا دوستان بهتر راهنماییت کنن

ضمنا جای یه خازن صافی رو مدار خالیه

آخرین ویرایش:

mustangGT

کاربر
2014-10-17
3
0
تهران
سلام به همه امیدوارم سوالم رو قسمت درستی مطرح کرده باشم.من یه امپ ماشین دارم که تقریبا دیگه قدرتش رو از دست داده.خواستم بدونم اگه خودم بازش کنم میتونم ردیفش کنم؟دستم هم توی لحیم کاری و این حرفا هم هست و بلدم.ممنون میشم راهنمایی کنید. . . . . .

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,689
10,177
گنبد کاووس
سلام به همه امیدوارم سوالم رو قسمت درستی مطرح کرده باشم.من یه امپ ماشین دارم که تقریبا دیگه قدرتش رو از دست داده.خواستم بدونم اگه خودم بازش کنم میتونم ردیفش کنم؟دستم هم توی لحیم کاری و این حرفا هم هست و بلدم.ممنون میشم راهنمایی کنید. . . . . .
دوست عزیز دیگه قدرت رو از دست داده یعنی چی!!!
یا کار میکنه ویا نه دیگه

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,689
10,177
گنبد کاووس
کیفیت صداش پایین اومده.برند جالبی هم نیست.بهم گفتن که نیم سوز شده!!!!
والا منم زیاد نمیدونم فقط جهت راه افتادن کارت میگم .آخه شما نه اسم و مارک دستگاه رو میدونی ونه دقیق عیبش رو همچنین ترانزیستور یا آیسی بودنشو

یا باید صدای خش یا هوم ویا قطع ویا ..... صدای بی کیفیت .....احتمالا قسمت پری مشکل داری و ممکنه با شستشوی ولومها با الکل حل بشه
همچنین تو قسمت خازنها که احتمال نشتی وجود داره
در هر صورت بابت راهنمایی بیشتر دوستان باید آمپلی رو باز کنی و یه سری تصویر و همچنین ذکر کردن دقیق مشکلت
موفق باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mustangGT

mustangGT

کاربر
2014-10-17
3
0
تهران
چند وقت پیش ازش بوی سوختن بلند شد وقتی صداش رو خیلی زیاد کردم.با این حال مرسی از جوابتون.باید دل رو به دریا زد.یا بهتر میشه یا باید یکی دیگه بگیرم!!!!

RAMINSHABANI

کاربر vip
کاربر
2011-10-15
38
68
1.jpg
اینم بردش

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
838
2,831
با سلام خدمت استاد گرامی جناب غزال
آیا با افزودن ترانزیستور به قسمت اوت پوت آمپلی فایر قدرت بیشتر میشه یا اینکه مدار این قابلیت رو پیدا میکنه که در اهم های پایین هم جوابگو باشه؟؟؟
باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,775
با سلام خدمت استاد گرامی جناب غزال
آیا با افزودن ترانزیستور به قسمت اوت پوت آمپلی فایر قدرت بیشتر میشه یا اینکه مدار این قابلیت رو پیدا میکنه که در اهم های پایین هم جوابگو باشه؟؟؟
باتشکر

سلام

اگر درایور توانایی لازم را داشته باشه با افزودن ترانزیستور میتونیم قدرت را زیادتر کنیم
و امپدانس تغییر زیادی نمیکنه اما اندکی تغییر میکنه و ارزیابی و محاسبه دقیق امپدانس ساده نیست.

سپاس

بالا