آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
هنوز به لیست اضافه نشده . معمولا این آی سی از راه یک دانگل پارالل پورت روی مدار پروگرام میشود و نیازی به در آوردن آی سی نیست.

با عرض سلام و خسته نباشید آی سی nt68f63 سوکت plcc44چگونه detectمیشه

علی اشرف

کاربر
2013-04-13
238
1,940
سلام
ایا تی ان ام 5000 در مواقعی که برنامه باز نیست به حالت استندبای رفته واحتیاجی به در اوردن کابل نیست

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
تنها در لپ تاپ در حالت باتری بهتر است آنرا در بیاورید.

سلام
ایا تی ان ام 5000 در مواقعی که برنامه باز نیست به حالت استندبای رفته واحتیاجی به در اوردن کابل نیست

parasistem

کاربر
2012-12-30
283
266
56
کرج
با سلام آیا با tnm 2000 میشود FN سمند را خام کرد اگر میشود لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,710
176,943
iRanTK.iR
سلام

یک دستگاه DVR چینی داشتم که پسورد داده بودند و رمز را فراموش کرده بودند .

با توجه به اینکه دستگاه از یک فروشنده بود از وی خواستم که یک دستگاه سالم مثل خودش بیاورد تا مشکل را حل کنم .

بنده خدا هم یک دستگاه نو آورد و من هم آی سی های فلش به شماره HY27US08121B و S29AL016J70TFI02 هر دو با پکیج TSOP48 را از برد جدا کرده و Read کرده و روی آی سی هایی که پسورد داشت Write کردم ، اما دستگاه بالا نیامد .

مشکل هم از این قرار هست که دستگاه بعد از روشن کردن لوگوی ابتدایی می آید بعد یک بوق می زند و بعد از چند ثانیه سه بوق می زند و بعد از آن بعد از چند ثانیه روشن می شود .

اما بعد از ریختن فایل ها بعد از سه بوق روی همان لوگو می ایستد و بالا نمی آید ؟

حالا من آمدم و همان فایل هایی که از دستگاه سالم Read کرده بودم را روی همان آی سی هایی که اطلاعات از آنها Read شده بود ریختم و متاسفانه این دستگاه هم به همین مشکل خورد !

یک دستگاه کاملا نو دیگر هم باز کردم و آی سی ها را جدا کرده و مجدد Read کردم و بعد هم به صورت کامل و بدون مشکل Verify شدند ، و اطلاعات را مجدد روی آن دو مورد قبلی ریختم اما باز هم دستگاه ها بالا نیامد ؟

حالا من موندم با دو دستگاه خراب و یک دستگاه سالم ؟

در صورت امکان توضیح دهید که مشکل از چیست و چگونه باید مرتفعش کنم ؟ با توجه به اینکه بعد از Read کردن آی سی ها بدون خطا Verify می شوند .

تصویر برد دستگاه ضمیمه شد ، البته یکی از آی سی ها روی برد نیست ، مدل هم ندارد فقط روی دستگاه نوشته شده IPTEC

DVR.jpg

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,480
12,065
سلام
معذرت میخوام که من جواب دادم

یک دستگاه DVR چینی داشتم که پسورد داده بودند و رمز را فراموش کرده بودند .

با توجه به اینکه دستگاه از یک فروشنده بود از وی خواستم که یک دستگاه سالم مثل خودش بیاورد تا مشکل را حل کنم .

بنده خدا هم یک دستگاه نو آورد و من هم آی سی های فلش به شماره HY27US08121B و S29AL016J70TFI02 هر دو با پکیج TSOP48 را از برد جدا کرده و Read کرده و روی آی سی هایی که پسورد داشت Write کردم ، اما دستگاه بالا نیامد .

مشکل هم از این قرار هست که دستگاه بعد از روشن کردن لوگوی ابتدایی می آید بعد یک بوق می زند و بعد از چند ثانیه سه بوق می زند و بعد از آن بعد از چند ثانیه روشن می شود .

اما بعد از ریختن فایل ها بعد از سه بوق روی همان لوگو می ایستد و بالا نمی آید ؟

حالا من آمدم و همان فایل هایی که از دستگاه سالم Read کرده بودم را روی همان آی سی هایی که اطلاعات از آنها Read شده بود ریختم و متاسفانه این دستگاه هم به همین مشکل خورد !

یک دستگاه کاملا نو دیگر هم باز کردم و آی سی ها را جدا کرده و مجدد Read کردم و بعد هم به صورت کامل و بدون مشکل Verify شدند ، و اطلاعات را مجدد روی آن دو مورد قبلی ریختم اما باز هم دستگاه ها بالا نیامد ؟

حالا من موندم با دو دستگاه خراب و یک دستگاه سالم ؟

در صورت امکان توضیح دهید که مشکل از چیست و چگونه باید مرتفعش کنم ؟ با توجه به اینکه بعد از Read کردن آی سی ها بدون خطا Verify می شوند .

تصویر برد دستگاه ضمیمه شد ، البته یکی از آی سی ها روی برد نیست ، مدل هم ندارد فقط روی دستگاه نوشته شده IPTEC

مشاهده فایل‌پیوست 117612

به نام خدا
اقا رضا شما استاد هستید
معذرت میخوام که من جواب دارم میدم
واقعا خیلی جالبه
به نظر من ای سی های سالم که از دستگاه سوم خارج نموده اید
را مستقیم روی dvr های خراب تست کنید ببینید نتیجه چه میشوده

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,710
176,943
iRanTK.iR
مهندس هر دو دستگاه الان یک مشکل را دارند ؟

درود

بله هر دو دستگاه الان یک مشکل دارند .

به نام خدا
اقا رضا شما استاد هستید
معذرت میخوام که من جواب دارم میدم
واقعا خیلی جالبه
به نظر من ای سی های سالم که از دستگاه سوم خارج نموده اید
را مستقیم روی dvr های خراب تست کنید ببینید نتیجه چه میشوده

جرات دست زدن به دستگاه سوم را ندارم ، اما اطلاعات از این دستگاه Read شد و روی دو دستگاه دیگر Write شد اما هیچ تغییری حاصل نشد .

بالا