آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

mohamad d

VIP PLUS
کاربر
2009-01-02
215
1,546
تهران
الان که فکر می‌کنم؛ بخاطر نبود قطعه در لیست با TNM تماس گرفتم؛ محبت کردن و گفتن آیسی فلان که مشخصاتش با این یکی هست رو انتخاب کن و همین مسیر (که عرض کردم) رو انجام بده.

به نظرم سه راه حل وجود داره:
اول اینکه با پشتیبانی TNM تماس بگیرید و درخواست معرفی آیسی جایگزین که تو لیست هست و مطمئنه بکنید.
دوم منتظر اظهار نظر همکاران باشید.
و سوم برای اطمینان یه نمونه آیسی T25DF011 تهیه کرده و بعد از کپی، با آیسی اصلی تعویض‌ش کنید و تستهای لازم رو انجام بدید تا از صحت کار اطمینان پیدا کنید.
مهندس ببخشید شماره پشتیبانی چنده؟

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
820
1,383
مهندس ببخشید شماره پشتیبانی چنده؟

Screenshot_۲۰۲۴۰۴۳۰-۱۱۰۲۱۵_Chrome.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohamad d

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
820
1,383
مهندس زنگ زدم شرکت کسی جواب نداد

به نظرم مهندس شاطی‌زاده @Service Manual هم بتونن در این خصوص راهنمایی کنن.
ایشون رو تگ کردم؛ اگر جواب ندادن تو چت باکس و یا پیغام خصوصی طرح موضوع بفرمایید و آدرس پست رو بذارید و درخواست راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohamad d

micromas

کاربر vip
کاربر
2011-08-11
29
24
سلام، همکاران عزیز خسته نباشید.
پروگرامر TNM5000 در هنگام تست داخلی پیغام زیر را می دهد:
"اشکال در کانکتور دیاگ پین شماره 2"
این مشکل چگونه حل می شود؟

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,221
2,995
سلام، همکاران عزیز خسته نباشید.
پروگرامر TNM5000 در هنگام تست داخلی پیغام زیر را می دهد:
"اشکال در کانکتور دیاگ پین شماره 2"
این مشکل چگونه حل می شود؟
درود

ابتد پروگرامر را باز کنید و کانکتور زیف سوکت را با احتیاط جدا کرده با اسپری شستشو دهید و دوبار جا بزنید اگر درست نشد مراحل زیر را انجام دهید

پروگرامر وصل باشد فقط برنامه را اجرا کنید
ولتاژ پایه های 1و2و3و 4
باید 0 ولت باشد(خیلی مهم)
تست را بزنید
این پایه ها یک بار 5 ولت میشود و بعد صفر میشود و بعد 5 ولت میشود (و 5 ولت میماند ). سرعت زیاد است با اهمتر نمیشود دید با اسکوپ کاملا مشاهده میشود(احتمالا پایه دو یا در 5 ولت ویا در صفر ولت مانده و تغییر نمیکند)
پایه های یک تا چهار را گفتم تا مقایسه کنید همه پایه ها عمل کرد یکسان دارد
احتمالا پایه دو این تغییرات را ندارد
برای اطمینان کابل usb را خارج کنید به جایی وصل نباشد اهم پایه 1 و2 و 3 و 4 را با زمین بگیرید اگر پایه 2 فرق داشت به روش زیر تست کنید

پشت برد یک سری مقاومت 1k هست مانند شکل یک علامت زدم پایه 2 به یکی از همین مقاومت ها میخورد (البته به ترانزیستورها هم خورده فعلا با ترانزیستور ها کاری نداریم) و به یکی از پایه های FPGA میخورد(این مقاومت خروجی دیتا به FPGA است)
شما تست کنید ببینید پایه دو به کدام پایه ار FPGA از طریق مقاومت 1K خورده و اهم ان نسبت به زمین را با پایه دیگر مانند پایه یک سوکت که خورده به FPGA مقایسه کنید
تا بگویم مشکل چی هست

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا