آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
متوجه سوال نشدم
آیا برنامه 5000 را از روی فلش اجرا میکنید؟
با سلام
تی ان ام 5000 وقتی فلش رو به کامپیوتر وصل میکنم و برنامه رو باز میکنم ارور error inbit transfer send میده و برنامه باز نمیشه اما وقتی فلش رو بعد از باز کردن برنامه به کامپیوتر وصل میکنم مشکلی بوجود نمیادتمام فایلهاداخله فلش قرار داره ایا فلش ویروسی شده یا مشکل از پروگرامر ه با تشکر

علی اشرف

کاربر
2013-04-13
238
1,940
سلام
خیر برنامه رو از روی کامپیوتر اجرا می کنم . فایلهای باینری روی فلش قرار داره وقتی اول فلش رو به کامپیوتر میزنم بعد برنامه رو از روی کامپیوتر
اجرا میکنم برنامه باز نمیشه و خطا میده ولی وقتی اول برنامه رو از روی کامپیوتر اجرا میکنم بعد فلش رو این خطا وجود نداره
برنامه رو پاک و دوباره نصب کردم باز این مشکل وجود داره قبلا 2000 داشتم این مشکل وجود نداشت
با فلش دیگه امتحان کردم باز همینطوره حتی ویندوز رو عوض کردم باز این مشکل هست
دوباره برنامه رو باز میکنم ارور تغییر میکنه error:can not download cy
بار سوم همون خطای error in bit transfer send
با تشکر

آخرین ویرایش:

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
پروگرامر را هیچگاه به فیش USB3 (درگاه آبی رنگ ) وصل نکنید در غیر اینصورت احتمالا یا فلش شما یا چیپست USB کامپیوتر شما از نوع خاصی
است که با پروگرامر تداخل دارد.
احتمالا با تعویض فلش دیسک یا محل اتصال فیشهای USB باید مشکل حل شود.

سلام
خیر برنامه رو از روی کامپیوتر اجرا می کنم . فایلهای باینری روی فلش قرار داره وقتی اول فلش رو به کامپیوتر میزنم بعد برنامه رو از روی کامپیوتر
اجرا میکنم برنامه باز نمیشه و خطا میده ولی وقتی اول برنامه رو از روی کامپیوتر اجرا میکنم بعد فلش رو این خطا وجود نداره
برنامه رو پاک و دوباره نصب کردم باز این مشکل وجود داره قبلا 2000 داشتم این مشکل وجود نداشت
با فلش دیگه امتحان کردم باز همینطوره حتی ویندوز رو عوض کردم باز این مشکل هست
دوباره برنامه رو باز میکنم ارور تغییر میکنه error:can not download cy
بار سوم همون خطای error in bit transfer send
با تشکر

soltan54

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-08-02
826
6,245
شمال ایران
با سلام عرض ادب
دستگاهی دارم که ای سی فلش مارک SPANSION بشماره FL132KIF01 روش نصبه با 2000+شناسایی نمیشه فکر کردم ای سی خرابه از دستگاه نو باز کردم همانشکل است در لیست هم موجود نیست اپدیت ورژن 9.15 روی TNM است راهنمایی بفرمایید/

ضمنا الان نمیتونم نسخه را به 9.4 ارتقا بدم ولی نسخه نصب اصلی اپ دیت 9.27 را دانلود و نصب کردم ولی باز موفق به اپدیت به نسخه 9.4 نمیشوم وبا این پیغام مواجه میشوم

پیوست‌ها

• 17.6 کیلوبایت بازدیدها: 125
آخرین ویرایش:

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
FL132K در نسخه 9.15 موجود نبوده و حتما آپگرید شود.
نسخه 9.40 سایت را مجدد تست کردیم سالم است. خطای نمایش داده شده در کامپیوتر شما از برنامه winrar است و علت آن یا دانلود ناقص یا مشکل
سرویس دهنده اینترنت شما یا ویروس در کامپیوتر شماست.

با سلام عرض ادب
دستگاهی دارم که ای سی فلش مارک SPANSION بشماره FL132KIF01 روش نصبه با 2000+شناسایی نمیشه فکر کردم ای سی خرابه از دستگاه نو باز کردم همانشکل است در لیست هم موجود نیست اپدیت ورژن 9.15 روی TNM است راهنمایی بفرمایید/

ضمنا الان نمیتونم نسخه را به 9.4 ارتقا بدم ولی نسخه نصب اصلی اپ دیت 9.27 را دانلود و نصب کردم ولی باز موفق به اپدیت به نسخه 9.4 نمیشوم وبا این پیغام مواجه میشوم

soltan54

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-08-02
826
6,245
شمال ایران
فایل مربوطه را چند بار دانلود کردم و با کلیک راست هم اکستراکت میشه و محتوا قابل دریافت است ایا بجز دبل کلیک روی فایل زیپ اجرایی دانلود شده راهی برای اپ دیت با فایل اکستراکت شده هست؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
بله
با winrar یا اجرا در کامپیوتر دیگر و کپی فایلهای ایجاد شده.
19,528,692 سایز فایل دانلود شده باید باشد.

فایل مربوطه را چند بار دانلود کردم و با کلیک راست هم اکستراکت میشه و محتوا قابل دریافت است ایا بجز دبل کلیک روی فایل زیپ اجرایی دانلود شده راهی برای اپ دیت با فایل اکستراکت شده هست؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farah676

irna441

کاربر
2012-12-02
8
45
با عرض سلام و خسته نباشید آی سی nt68f63 سوکت plcc44چگونه detectمیشه

majid3770

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
30
106
با سلام و ارادت

آیا کابینت مدل 5000 رو هم جداگانه برای فروش موجود دارید؟ قیمت اون چنده؟

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا