آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب عجیب دیده نشده

mansoor2013

کاربر
2013-09-25
44
294
کردستان - بانه
برای من یه چیز نا مفهموه که الا دست یه اغایی یه دستگاه هست که نمی دونم اسمش چیه :blush:

مشخصاتش اینه - اندازه یک پخش ماشین هست روش یه صفحه دیجیتال داره - سه تا کپسول کوچک داره که به
سه نفر می ده که در مسافتهایی به شکل مثلث می ایستن - یه چیزی داره شکل ال ان بی ماهواره که دستش می گیره و می چرخونه و در هر جایی تا مسافت 2000 متر روی سطح و عمق 20 متر چیزی باشه شکلش رو به
روی صفحه دیجیتال نشون میده باور بفرمایید طوری نشون می ده که انگار جنس رو بیرون اوردین و ازش عکس
کرفتین من این رو دیدم اون جایی رو که من باهاش رفتم شکل یک قبلمه کوچک رو نشون داد برای اطمینان خودم جای جنس رو حفاری کردم همون طوری که نشون داده بود در عمق 1 متری و همون شکلی بود که دیده بودم
در ضمن این اغا این منطقه رو نمی شناسه که بگیم قبلا این کار رو کرده و جنس رو مخفی کرده
تا یادمه این رو هم بگم قبل از شروع کار به هر نفر یه نصف قرص هم می ده که اشعه دستگاه اسیبی نرسونه
و متاسفانه خود دستگاه اصلی رو ندیدم فقط روی دستگاه که اونم چیزی روش نوشته نشده بود
اگه کسی از نام دستگاه و قیمت و مشخصات دیگش خبر داره ممنونم که راهنمایی فرمایند ممنونم

farza_ab

کاربر
2009-05-25
59
90
دمت گرم که یک خبر نو دادی دیگه خسته شدیم ازین فلزیابهای پالسی که رو سایتا میذارن وبعد میری تو خاک میبینی نیم متر بیشتر نمیگیره مگه اندازه خودت لوپ ببری تازه طلارو نمیگیره مگه مفرغ ومس وآهن باشه

بالا