آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعیین قیمت فلزیاب نو DR.ÖTEK Metal Detector و کشور سازنده و کیفیت عمق زنی و تفکیک

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
سلام دوستان
دوستان لطفا" میفرمایند که قیمت فلزیاب

DR.ÖTEK Metal Detector نوی نو چقدر هست؟​

و قدرت تفکیک و عمق زنی برای طلا و نقره به چه اندازه هست؟
روی جعبه اش ساخت چین نوشته به نظر شما این دستگاه چینیه؟​

این دستگاه رو کسی داشته باشه برای فروش نوی نو اک چند باید از خرید؟ ارزش خرید داره؟​

photo9212601510.jpg
photo9212685203.jpg
photo9214501309.jpg
photo9215072627.jpg
photo9212682085(1).jpg
photo9214505797.jpg
photo9212686756(1).jpg

آخرین ویرایش:

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
دوستان اگه میشه لطفا" در مورد سوالهای ثبت شده درمورد این فلزیاب نظرشون رو اعلام بفرمایند
پیشاپیش تشکر میکنم

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,743
درود بر شما ///مهندس جال این در اصل فلز یاب حرفه ای نیست و بیشتر واسه سرگرمی و اسباب بازی هستش تقریبا 20 درصد تفکیک پذیری دارن ولی عمق بسته به نوع خاک تا 5 متر هم میزنن ولی از نظر تفکیک هیچ تضمینی ندارن ولی در کل بدرد کاوش و گنج یابی نمیخوره بشتر واسه سرگرمی بدرد میخوره .یکی از دوستان یک عدد از ارمنستان خریده بود حدود60 دلار ولی حیف از 20 دلار که واسش گرون بود ....قیمتش توی ایران هم اکبندش باشه همین حدود قیمت هستش حالا با یکم بالا تر یا پایینتر

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
درود بر شما ///مهندس جال این در اصل فلز یاب حرفه ای نیست و بیشتر واسه سرگرمی و اسباب بازی هستش تقریبا 20 درصد تفکیک پذیری دارن ولی عمق بسته به نوع خاک تا 5 متر هم میزنن ولی از نظر تفکیک هیچ تضمینی ندارن ولی در کل بدرد کاوش و گنج یابی نمیخوره بشتر واسه سرگرمی بدرد میخوره .یکی از دوستان یک عدد از ارمنستان خریده بود حدود60 دلار ولی حیف از 20 دلار که واسش گرون بود ....قیمتش توی ایران هم اکبندش باشه همین حدود قیمت هستش حالا با یکم بالا تر یا پایینتر
تشکر دوست عزیز
تو سایت آمازون 114دلار زده بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,743
تشکر دوست عزیز
تو سایت آمازون 114دلار زده بود
درود دوباره ///مهندس جان قیمت این سایت ها را زیاد توجه بهش نکنید... اگر اشنا داشته باشید از ترکیه و یا ارمنستان قیمت مناسب میتونید بخرید یا حتی یک سایت مثل دیوار خودمون دارن داخل اون بشید اگر قیمت مد نظرتون هستش ....ولی اگر برای استفاده میخواهید بخرید اصلا کارایی نداره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pars598

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
درود دوباره ///مهندس جان قیمت این سایت ها را زیاد توجه بهش نکنید... اگر اشنا داشته باشید از ترکیه و یا ارمنستان قیمت مناسب میتونید بخرید یا حتی یک سایت مثل دیوار خودمون دارن داخل اون بشید اگر قیمت مد نظرتون هستش ....ولی اگر برای استفاده میخواهید بخرید اصلا کارایی نداره
تشکر دوست عزیز
درست میفرمایید اینو یکی از دوستان پالت 200 کیلیویی پک کالاهای آمازون از دوبی خریده بود این توش بود قیمتش رو خیلی خیلی بالا میگفت وارد نبود گفتم خیلی خیلی قیمت بالا میگی و بهش گفتم اگه قیمت من رو قبول نداری برات قیمت میگیرم خیال میکرد 30میلیون ارزش داره قیمت سایت امازون رو نشونش دادم دیگه چیزی نگفت.
حالا شما میفرمایید که بیشتر از 2 تا 3تومن هم نمی ارزه
برای استفاده میخواستم
میشه لطف کنید و بفرمایید بهترین و خوش قیمت ترین فلزیاب دست ساز داخلی که فقط تنها برای سنس طلا و نقره و مفرغ خوب باشه چه دستگاهیه و از کجا میشه تهیه کرد فقط قیمتش مناسب باشه

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,743
درود بر شما ....30 میلیون؟؟؟میخواستی بهش بگی با 30 میلیون نقطه زن المانی میشه خرید نه اسباب بازی :ROFLMAO::ROFLMAO: البته اون قیمت امازون هم شما بهش توجه نکنید زیاد چون مثلا یک تلویزیون توی امازون زده 250 دلار ولی توی ایران یا دبی همون تلویزیون را زیر 100 دلار میتونید بخرید ........در مورد فلز یاب هم بهتره با افرادی که تخصصی کار فلز یاب هستن یه مشورتی بکنید بسته به شرایط و نوع منطقه مورد کاوش بهترین مورد را براتون انتخاب میکن .....من این دستگاه را یکی از دوستان خریده بود اورد تعمیرگاه من و خواست از من که دستگاه را طرز کارشو براش بگم و تقویتش کنم و...چون خریده بود و به قول خودش میگفت اصلا کارایی نداره چون قبلش از یک فلزیاب قدیمی استفاده میکرد و از اون راضی بود ولی وقتی اینو خریده بود میگفت اصلا دقت نداره و ....منم که چکش کردم دیدم قطعات داخلیش از قطعات چینی با گرید پایین هستش در صورتی که قطعات فلز یابها معمولا قطعات نظامی مرغوب استفاده میشه ولی این نه ...حتی لوپ هم از سیم پیچی الومینیوم به جای مس و یا الیاژ مخصوص استفاده شده بود ...خود دستگاه را که باز کردم دقیقا مثل این رادیو ضبط شارجی ها که حدود 10 سال پیش توی بازار میفروختن بود ...دریغ از یک قطعه مثل خازن النا یا روبیکون و یا نیچیکون داخل این مدار ...دقیقا یک بار مصرف چینی با کیفیت پایین ....

• Like

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
سلام
از نوع vlf هست عمق نهایی ۱.۵ متر ...تفکیک عالی داره ... ۵ متر دیگه چیه

• Like

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
سلام
از نوع vlf هست عمق نهایی ۱.۵ متر ...تفکیک عالی داره ... ۵ متر دیگه چیه
سلام دوست عزیز
باهاش کار کردید کیفیتش خوبه برای سکه طلا و نقره و مفرغ؟
حداکثر قیمت نوش هم دارید دوست عزیز

FX55

کاربر vip
کاربر
2014-10-18
272
325
اصفهان
سلام.
بهترین فلزیاب حرفه ای تفریحی در دنیا که بیشتر چین تولید میکند حدود 500 تا 700 یوان است.
فلزیاب های تفریحی بلحاظ قدرت و تفکیک چیزی مشابه فلزیاب های دست ساز معمولی است و نباید انتظار عمق زنی بیشتر از 70 سانت و تفکیک نرم زنی و ثبات داشته باشید.

• Like
بالا