آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

jozi

مدير فروشگاه jozi
مدیر تالار
2008-01-04
1,328
13,704
سلام اقای جوزی فکر کنم من بلدم چطور این ای سی را پروگرام کنم
قبلا چندین نوع ای سی های MCU را پروگرام کردم حتی ای سی های cpu پخش های ماشین که اطلاعات داخلشون هست
روشش را بلدم و اینترفیس مخصوص اینکار را دارم فقط باید چک کنم ببینم با چه برنامه ای جواب میده
سلام
جناب محمودی لطفا اگر روش یانرم افزاری ... که بشود کد و بلوکه این مدل را درست کرد به سایت ارسال نماید. با تشکر
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=21478&page=10

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
برای خواندن برای اولین بار باید قطعه خارج شود و در صورت قفل نبودن دامپش خوانده شود
با بدست آمدن دامپ برای دفعات بعد از کابل میشود استفاده کرد
با استفاده از ضد قلع براحتی 72 پین جدا خواهد شد همکاران تعمیر کار این سایت مطمئنا در مورد در آوردن آن اطلاعات بیشتری از ما دارند

با سلام و تشکر. این موردی که فرمودید من درست متوجه نشدم .منظور از برد که گفتید اینه که آیسی رو از دستگاه باز کنم و روی یک برد لحیم و پس از خواندن آیسی دوباره بازش کنم و در برد اصلی دوباره لحیم کنم؟؟!! یا منظور شما چیز دیگری است.

منبع : http://www.irantk.ir/showthread.php?t=8250&page=54#ixzz2SUvTkwdr

آخرین ویرایش:

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,755
USD
با سلام خدمت دوستان عزیز امروز یه مشکل برا پروگرامر tnm2000من پیش اومده دوستان خواهشا کمک کنید مشکل من اینه که ای سی به شماره S29AL016D70TF101رو میخونه پاک میکنه پاک بودن ای سی رو هم تایید میکنه فایلم داخل ای سی میریزم اما تا گزینه مقایسه قطعه رو میزنم پیام خطا میده دوباره ای سی پر شده رو که گزینه خواندن رو میزنم اصلا چیز دیگه ای ریخته توش ممنون کمک کنید در ضمن ورژن نرم افزارم هم8.85که استفاده میکنم

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,061
19,305
تهران - ساوه
با سلام و وقت بخير

با اجازه از نمايندگي محترم....

پيشنهاد ميشه يك فايل ديگه با ظرفيت همان آي سي فلش بر روي آي سي پروگرام و در اخر مقايسه صورت گيرد

امكان معيوب بودن آي سي يا مچ نبودن شماره آي سي در خود TNM مي رود

با ديگر شماره هاي نزديك مقايسه و بر روي آي سي اعمال شود

باز منتظر نظر اساتيد ديگر باشيد

آن شماره فوق را از سمت راست يكي يكي كم كن ببين كارت در شناسايي شماره بهتر براي پروگرام كردن راه ميفته

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
سوکت زیف را شستشو دهید

s,;j cdt vh asja, nidn
ممنون اقای جمشیدا از یه سوکت دیگه استفاده کردم درست شد جالبه مال خودم هم با پروگرامر یکی از دوستان کار میکنه

jozi

مدير فروشگاه jozi
مدیر تالار
2008-01-04
1,328
13,704
سلام
جناب هاشمی
ای سی با این شماره دارمHY27UF081G2M ای سی ناند وقتی اطلاعات ای سی رو می خونم و مقایسه می کنم پیغامی نمی دهد و ظاهرا درست رایت شده ودر مقایسه هم پیغامی نمی دهد ولی اگر ای سی رو از زیف خارج و دوباره مقایسه کنم پنچره ای باز می شود و 3 گزینه.1.نادیده گرفتن.2.تلاش مجدد.خاتمه ناگهانی-باز اگر فایلی که خوانده شده رو با هر فایلی مقایسه کنم همین پیغام میاد( پروگرامر هم 2000 هستش ورزن8.81 ) و اگر یکی از گزینه هارو او کی کنم می زند محتویات بافر با ای سی درست در صورتی که فایل ای سی متفرقه هستش....

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
در مورد آی سی های ناند در صورت خطا در وریفای به شما امکان ادامه مقایسه داده میشود
و فرضا اعلام میشود خطا در آدرس 0 و اگر ادامه دهید دومین و ... موارد اختلاف را نشان میدهد
وریفای در آی سی های ناند گاهی خطا میدهد و اگر تا 10-20 خطا هم دیدید آیسی هنوز قابل استفاده است
مشروط بر اینکه خطا در آدرس 0 نباشد

سلام
جناب هاشمی
ای سی با این شماره دارمHY27UF081G2M ای سی ناند وقتی اطلاعات ای سی رو می خونم و مقایسه می کنم پیغامی نمی دهد و ظاهرا درست رایت شده ودر مقایسه هم پیغامی نمی دهد ولی اگر ای سی رو از زیف خارج و دوباره مقایسه کنم پنچره ای باز می شود و 3 گزینه.1.نادیده گرفتن.2.تلاش مجدد.خاتمه ناگهانی-باز اگر فایلی که خوانده شده رو با هر فایلی مقایسه کنم همین پیغام میاد( پروگرامر هم 2000 هستش ورزن8.81 ) و اگر یکی از گزینه هارو او کی کنم می زند محتویات بافر با ای سی درست در صورتی که فایل ای سی متفرقه هستش....

sga1

کاربر
2011-01-16
57
130
ارومیه
سلام خدمت اساتید گرامی.
من برا پروگرم کردن آی سی فلش مانیتور بشماره AT49F002AN مشکلی دارم که بشرح ذیل عرض میکنم
رو پرگرمر TNM 2000 نه میتونم اطلاعات آی سی رو بخونم و نه کار دیگه ای انجام بدم و با پیغام : قطعه روی سوکت با قطعه انتخاب شده تطابق ندارد

شماره قطعه با قطعه انتخاب شده یکی نیست -
قطعه خراب است یا قابلیت شناسایی آن خاموش شده است -
قطعه در جهت یا مکان صحیح روی سوکت نیست -
مواجه میشم ولی با پروگرمر S.U.P.E.R pro میشه محتویات آی سی رو خوند ولی نمیشه پاک کرد و پروگرم کرد خواهشمندم راهنمایی فرمایید مشکل چیه و آیا آی سی ایراد داره و اینکه این قطعه پیدا میشه برا خرید و از کجا؟
با تشکر.

بالا