آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,725
176,998
iRanTK.iR

saeed_x111

کاربر
2010-03-06
13
28
رابط 20 پین برای بوت لود قطعه است . هیچگونه خواندن از قطعه از طریق آن ممکن نیست. تنها در صورتیکه دامپ کامل آی سی را داشته باشید
برای پر کردن قطعه قابل استفاده است.

پس به نظر شما جهت خواندن و پر کردن باید حتما آیسی از مدار جدا بشه و نیاز به آداپتور 100 پین داره؟ چون من برنامه یک دستگاه سالم رو میخوام بگیرم و به دستگاه معیوب بزنم.ایا من میتونم بردم رو خدمت شما در شرکت بیارم و نظر فنی شما رو بگیرم؟

jozi

مدير فروشگاه jozi
مدیر تالار
2008-01-04
1,328
13,704
سلام

فکر مي کنم منظور آقاي جوزي پروگرام آي سي NEC uPD D78F1164 مربوط به پخش هاي LG LAC-1900MS هست که فکر نمي کنم با نمونه 2000 شدني باشه !؟

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=21478&p=197438&viewfull=1#post197438

سلام
بله بیشتر برای این مدل می خواهم ولی اگر اموزشی کلی باشد بسیار خوب است و بنده و دیگر دوستان استفاده کنند. قبلا برای جیتک کردن ای سی رسیورها از کابلهایی که خودمان اماده میکردیم و نرم افزارهای جیتک که بود استفاده کردم < ولی با پروگرامر نه .... بشود برای هر دو مدل 2000 و 5000 اگر فرقی دارند توصیحاتی دارده شود سپاسگزارم. با تشکر از همگی عزیزان

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,709
40,636
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام اقای جوزی فکر کنم من بلدم چطور این ای سی را پروگرام کنم
قبلا چندین نوع ای سی های MCU را پروگرام کردم حتی ای سی های cpu پخش های ماشین که اطلاعات داخلشون هست
روشش را بلدم و اینترفیس مخصوص اینکار را دارم فقط باید چک کنم ببینم با چه برنامه ای جواب میده

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
بله خواندن بشرط قفل نبودن آیسی از راه تبدیل انجام میشود.
یک نمونه آی سی که از مدار خارج شده است برایمان ارسال کنید از حدود 2 هفته دیگر مینوانیم برایش فیبر طراحی کنیم ( سوکت 100 پایه گران است و نصب آی سی دست 2 در آن خیلی مشکل است و فیبر بهتر جواب میدهد و هزینه اش 10 برابر کمتر میشود ) کلا تا حداکثر 2 ماه مراحل ممکن طول بکشد

پس به نظر شما جهت خواندن و پر کردن باید حتما آیسی از مدار جدا بشه و نیاز به آداپتور 100 پین داره؟ چون من برنامه یک دستگاه سالم رو میخوام بگیرم و به دستگاه معیوب بزنم.ایا من میتونم بردم رو خدمت شما در شرکت بیارم و نظر فنی شما رو بگیرم؟

آخرین ویرایش:

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,757
سلام
در مورد پورت جیتگ مدلهای پروگرامر در یکی از تاپیکها قبلا مفصل بحث شده . باید آی سی در لیست باشد تا جیتگ به دردتان بخورد . آی سی 78F1164 و کلا اکثر آی سی های ژاپنی (NEC/Hitachi/Renesans) اکثرا برای ایمنی دستور read ندارند و فقط برنامه میگیرند نمونه های قدیمی تر از راه تبدیل روی سوکت رید داشتند که در آی سی های جدید حذف شده.
اگر دامپ آی سی NEC را داشته باشید براحتی میتوانیم به مدل 5000 قطعه را اضافه کنیم. و اگر دامپ نباشد با پروگرامرهای عادی نمیشود کاری کرد.

سلام
بله بیشتر برای این مدل می خواهم ولی اگر اموزشی کلی باشد بسیار خوب است و بنده و دیگر دوستان استفاده کنند. قبلا برای جیتک کردن ای سی رسیورها از کابلهایی که خودمان اماده میکردیم و نرم افزارهای جیتک که بود استفاده کردم < ولی با پروگرامر نه .... بشود برای هر دو مدل 2000 و 5000 اگر فرقی دارند توصیحاتی دارده شود سپاسگزارم. با تشکر از همگی عزیزان

آخرین ویرایش:

saeed_x111

کاربر
2010-03-06
13
28
از راهنماییتون متشکرم. منظورتون از فیبر چیه؟؟؟. یعنی آیسی که از مدارم در آوردم روی یه فیبر لحیم کنم و بعد از پروگرام دوبار باز کنم و در مدار اصلی دوباره لحیم کنم.ضمنا مدار من طوری طرراحی شده که واقعا دسترسی به آیسی فوق الاده مشکل هستش و باید یه اسلات 70 پین رو از یه برد باز کنم تا به آیسی دسترسی پیدا کنم. عکس هاشو گذاشتم.... و

saeed_x111

کاربر
2010-03-06
13
28
ممنونم از پاسخگویی شما . منظور شما بز ساخت فیبر را متوجه نشدم.من باید ابتدا آیسی رو از مدار در بیارم و روی یه فیبر لحیم کنم و پس از خواندن آیسی دوباره اونو باز کنم و در مدارم لحیم کنم؟؟؟!!.اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم. ضمنا من یه مشکل دارم که برد من بصورت ایستاده روی برد مادر با 71 پین لحیم شده و میشه گفت در آوردنش غیر ممکنه. طبق عکس

saeed_x111

کاربر
2010-03-06
13
28
با سلام و تشکر. این موردی که فرمودید من درست متوجه نشدم .منظور از برد که گفتید اینه که آیسی رو از دستگاه باز کنم و روی یک برد لحیم و پس از خواندن آیسی دوباره بازش کنم و در برد اصلی دوباره لحیم کنم؟؟!! یا منظور شما چیز دیگری است.

jozi

مدير فروشگاه jozi
مدیر تالار
2008-01-04
1,328
13,704
سلام
در مورد پورت جیتگ مدلهای پروگرامر در یکی از تاپیکها قبلا مفصل بحث شده . باید آی سی در لیست باشد تا جیتگ به دردتان بخورد . آی سی 78F1164 و کلا اکثر آی سی های ژاپنی (NEC/Hitachi/Renesans) اکثرا برای ایمنی دستور read ندارند و فقط برنامه میگیرند نمونه های قدیمی تر از راه تبدیل روی سوکت رید داشتند که در آی سی های جدید حذف شده.
اگر دامپ آی سی NEC را داشته باشید براحتی میتوانیم به مدل 5000 قطعه را اضافه کنیم. و اگر دامپ نباشد با پروگرامرهای عادی نمیشود کاری کرد.

با سلام
لطفا لینک اموزشی را ارسال کنید واگر مدیریت این قسمت را هم دارید تاپیک را مهم کنید . با تشکر

بالا