آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پروژه های آماده ساخت با میکرو

mojtaba0151

کاربر
2009-06-23
10
35
پاسخ : wave player

این هم یک wave player با میکرو مگا 8 است که از حافظه mmc
استفاده کرده

سلام و خسته نباشید در مورد این پروژه می خواستم بدونم حافظه ماندگاری هم دارد یعنی زمانی ولتاژ سیستم قطع شد / و هنگام وصل مجدد موزیک از همان جا شروع به پخش می کند با دنبال همچین مداری هستم

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام نیاز به یه شمارنده 4 رقمی از صفر تا 9999 دارم که با هربار تحریک میکروسوییچ 1 شماره بشمارد برای دستگاه بوبین پیچ میخواستم

سلام::bounce::
شرمنه یکم دیر شد ولی سرم شلوغ بود در هر صورت این برنامه را به دو زبان برات اماده کردم . سی و بیسکام کاملا هم حرفه ای هست اگه مشکلی داشتی و یا سوال هم این جا ذکر کن تا راهنماییت کنم .این برنامه را به مدت 8 ساعت جمعه نوشتم . فایلها شامل هگز و عکس و فایل نرم افزار پروتوس هست کاملا عملی وتست شده این هم اینک دانلودش

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.c...b9a22099c9c781

mobaraki

کاربر vip
کاربر
2008-10-08
203
610
تهران/شهرری
سلام من میخوام یه پروژه بسازم که دما رو lcd نشون بده ودمارو رویه درجه تنظیم کنیم وقتی که دما به اون درجه رسید یه شماره تلفن به حافظه بدیم که با اون تماس گرفته بشه واون طرف بتونه یه رله رو قطع و وصل کنه . کسی میتونه کمکم بکنه

everest

کاربر
2010-05-31
22
24
قابل توجه دوست عزیزم آقای cinapa
بجای لینک دانلودی که برای شمارنده 4 رقمی قرار داده اید ، متاسفانه فروشگاه اینترنتی باز می شود
وشاید من به خطا میروم ، لطفا راهنمایی کنید . متشکرم

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
قابل توجه دوست عزیزم آقای cinapa
بجای لینک دانلودی که برای شمارنده 4 رقمی قرار داده اید ، متاسفانه فروشگاه اینترنتی باز می شود
وشاید من به خطا میروم ، لطفا راهنمایی کنید . متشکرم

دوست عزیز از آپلود سنتر اونجا حذف شده .!!!

رضاعلی

کاربر
2011-05-01
73
117
یزد
با سلام بااجازه دوستان ، این مداری که گذاشتم یک ریموت کنترل است که میشه دریک محل چندین دستگاه مجزا رو راه انداری کرد یعنی ریموتهای کنترلهای دیگه فقط دریک محل میشه مثلا چهاروسیله را راه اندازی کرد اما با این بازدن لحطه ای دگمه ها چهاروسیله مثلا خودرو وبا نگه داشتن دگمه در مدت 3 ثانیه چهاروسیله دیگر در همان مکان مثلا پارکینگ منزل رو کنترل کرد . فقط از دو تا آی سی attiny2313 استفاده شده که فایلها هگز مختص به خودش رو پروگرم کنید متشکر

پیوست‌ها

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
با سلام بااجازه دوستان ، این مداری که گذاشتم یک ریموت کنترل است که میشه دریک محل چندین دستگاه مجزا رو راه انداری کرد یعنی ریموتهای کنترلهای دیگه فقط دریک محل میشه مثلا چهاروسیله را راه اندازی کرد اما با این بازدن لحطه ای دگمه ها چهاروسیله مثلا خودرو وبا نگه داشتن دگمه در مدت 3 ثانیه چهاروسیله دیگر در همان مکان مثلا پارکینگ منزل رو کنترل کرد . فقط از دو تا آی سی attiny2313 استفاده شده که فایلها هگز مختص به خودش رو پروگرم کنید متشکر

سلام
فایل ها ناقص هستند.
1- شماتیک ندارند.
2-توضیح در مورد کارکرد مدار کامل نیست.

بالا