آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پروژه های آماده ساخت با میکرو

تكتم

کاربر
2010-05-05
6
9
سلام.من يه مدار ضبط وپخش آهنگ واسه روي خطوط تلفن با چند كانال ميخوام بازمان حداقل 4 دقيقه.با نقشه كامل واگر با avr است با برنامه كامل درصورت امكان.خيلي ضروري وفوريه.ممنون ميشم اگه كسي كمكم كنه.

تكتم

کاربر
2010-05-05
6
9
سلام. يه مدارضبط وپخش آهنگ واسه خطوط تلفن با زمان حداقل 5 دقيقه وبا چند كانال ميخوام حتي الامكان با avr.با برنامه كامل.كسي ميتونه كمكم كنه.فوريهيه كيپد هم داشته باشه كه بتونم مثلا 10تا آهنگ روش ضبط كنم وهر وقت بخوام توسط يه سوييچ يا كي پد اون آهنگو انتخاب كنم..

Bahman_am

کاربر
2010-09-01
54
63
تغيير دادن فايل هگز

كساني كه قصد تغيير دادن نوشته هاي روي ال سي دي رو دارن ميتونن پيغام خصوصي بدن . فقط شرطش اينه كه ال سي دي كاراكتري باشه و فايل هگزش هم موجود باشه .

maxn

کاربر
2008-11-01
9
38
سلام

این یک دفترچه تلفن با میکرو است توضیحات کامل داخل فایل ذاذه شده است

دوست عزیز جسارت نباشه ولی اصلا کار درستی نیست پروژه دیگران با اسم خودتون بزارید مثلا همین پروژه که ساخت علی آقای مشهدی و اینو از ANT که مخفف اسم خانوادگیشه و رو پروژه هاش هست گفتم و میتونین اشونو تو iranled پیدا کنین همچنین بیشتر این پروژه هارو فقط خاستم بگم ذکر منبع واقعی هم کار بدی نیست .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
دوست عزیز جسارت نباشه ولی اصلا کار درستی نیست پروژه دیگران با اسم خودتون بزارید مثلا همین پروژه که ساخت علی آقای مشهدی و اینو از ANT که مخفف اسم خانوادگیشه و رو پروژه هاش هست گفتم و میتونین اشونو تو iranled پیدا کنین همچنین بیشتر این پروژه هارو فقط خاستم بگم ذکر منبع واقعی هم کار بدی نیست .
سلام :
دوست عزيز maxn جان اگر به پست مابعدي ها توجه كنين مشاهده ميكنيد كه تذكر لازم در پست 7 و 8 داده شده با توجه به اينكه بعد از بررسيها اين دوستمون پروژه را بنام خودش اعلان نكرده و دومش همونطور كه اشاره كردين ant {منبع } در پروژه هنوز موجود هست و منع اشتراك مطلب نيز ندارد . تداخل در امور ديگران نيز كار ناشايسته اي ميباشد .
موفق باشيد

maxn

کاربر
2008-11-01
9
38
فرمایش شما درست ولی میتونیی با ویرایش پست این قسمت تغیر بدیین

منبع: انجمن تخصصی تعمیرکاران ایران

مثلا اینکه بدونید کار اشتباس و تصلیحش نکنین
بازم قصد جسارت نبود چون ANT یکی از دوستای عزیزمه این پستو زددم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
فرمایش شما درست ولی میتونیی با ویرایش پست این قسمت تغیر بدیین

منبع: انجمن تخصصی تعمیرکاران ایران

مثلا اینکه بدونید کار اشتباس و تصلیحش نکنین
بازم قصد جسارت نبود چون ANT یکی از دوستای عزیزمه این پستو زددم
سلام مجدد :
دوست عزيز اشتباهي تو كار نيست و ايشون بنام خودشون ثبت نكردن كه پست فوق ويرايش شود منبع همون كه در پيوست درج شده چنانكه نويسنده منبع منع اشتراك ميكردند حتما اين كار انجام ميشد {ببينيد تاريخ ارسال پست و بررسي هاي انجام شده و پاسخ ها به موقع بعمل امده است و نيازي به تكرار و ادامه پست و تذكر و...نيست } بنده با نويسنده مطلب فوق اشنايي طولايي دارم و شايد نزديكتر از شما .. لطفا تمامش كنيد . {جساراتا: كاسه داغ تر از آش !!! شدن هم .... } .
موفق باشيد .

MEHDIESLAMI

کاربر
2010-03-01
7
9
آموزش ساخت ولتمتر با avr و نمایشگر lcd 16*2

سلام و تشکر از راهنماییتون
من بیشتر پست های سایت رو گشتم ولی ولتمتر با نمایشگر lcd 16*2 پیدا نکردم چند تا بود ولی نمایشگرش سون سگمنت بود . ازتون خواهش می کنم به من کمک کنید و نحوه ساخت ولتمتر دیجیتال با lcd16*2 به همراه شماتیک و نحوه نصب و سورس برنامه برام بزاریم.
ازتون خیلی ممنونم

بالا