آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: پاسخ به تمام سوالات شما در ضمینه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری هارد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
پاسخ : پاسخ به تمام سوالات شما در ضمینه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری هارد - انفورماتیک پارسه

سلام
تا الان خیلی برام پیش اومده که هارد از دستم بیافته و مجددا صحیح و سالم کار بکنه
ولی تا الان دو تا تجربه تلخ داشتم که با امروز شد سه تا
هارد وقتی روشنه بیافته زمین و شروع میکنه هر چند ثانیه تق کردن
چه پیشنهادی دارید ؟

منبع : http://www.irantk.ir/irantk32899-6/#ixzz2KC5zds8K
باسلام .اول الگارانتی دوم الفاتحه:nevreness:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
پاسخ : پاسخ به تمام سوالات شما در ضمینه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری هارد - انفورماتیک پارسه

لینک کار نمیکنه
جواب مشکل ما رو هم ندادید
:biggrin0:​

hossein_g

کاربر
2012-04-16
64
163

ظاهرا در حال بروز رسانی قسمت مقاله هستند:63000000:
دوست عزیز ببخشین من تحت داس این برنامه هم کار کردم ولی هر فرمانی که اجرا میکنی مرتب ارور میده !!اینم تحت ویندوز 4.3 هستش اینم ارور میده
ممنون میشم یه توضیحی بدی ؟
Untit0led.jpg

hossein_g

کاربر
2012-04-16
64
163

سلام
شما در صفحه نخست هارد مورد نظر را با دو کلیک بر روی اسمش انتخاب کردید؟
نه عزیز اولش که اجرا میکنم 4 5 تا خطا میده و بعد برنامه اجرا میشه در صفحه اول هم هیچ گزینه ای برای انتخاب هارد نداره!

M104

کاربر
2012-07-19
7
1

درود دوستان
یه لپ تاپ ایسوز دارم که هاردش مشکل اسمارت داره. می خوام اسمارتشو غیرفعال کنم ولی از طریق بایوس نمیشه. با نرم افزار S.M.A.R.T. Monitoring Tools تست کردم جواب نداد. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org

سلام دوستان

کسی برنامه PC3000 رو داره تو سایت بزاره؟

• Like

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org

بله دوست عزیز در جریان هستم ولی من این نرم افزار رو کرک می کنم ، در قسمت نصب تا اونجایی که کد میخواد رفتم ، یا کدش رو اگر می تونید بزارید یا برنامه نصب شده رو برام بزارید.اگر این کار رو بکنید دستگاه ایرانیش رو تو بازار پر میکنیم ::bounce::::bounce::

• Like

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org

دوست من شرکت ما سخت افزار این کار رو تولید کرده و نرم افزار PC-3000 رو فقط برای استفاده از کد های ارسالی به هارد می خواهیم.
اگر نرم افزار را در اختیار دارید (نرم افزار نصب شده) در اختیار من بگذارید تا پروژه تکمیل شود.
با تشکر از همکاری شما

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org

با سلام
میتونید شما شنبه دیگه با شرکت تماس بگیرید و هماهنگی لازم رو انجام بدیم

با تشکر لطف کنید اطلاعات تماس رو برام به صورت پیام خصوصی بفرستید

• Like

kh@sh

کاربر
2011-10-22
285
991
62
اهواز - کرج

سلام دوستان ، تعدادی هارد دارم که با هایرن ورژن 12سلامتشان را چک میکنم بطورمثال میزند45 %بعد می نویسد بدلیل داشتن 80بدسکتور و با همان نرماافزار بدسکتوهاشو میگیرم ، وقتی دوباره سلامتی رو چک میکنم 0% ویا1%نشان میدهد و روی آن هارد ویندوز نصب نمیشود ، لطفآ راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا