آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: پاسخ به تمام سوالات شما در ضمینه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری هارد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hossein_g

کاربر
2012-04-16
64
163
پاسخ : پاسخ به تمام سوالات شما در ضمینه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری هارد - انفورماتیک پارسه

سلام خدمت اساتید محترم
بنده هارد 500 دارم مکستور از سری مشکل دار fırm mx1a stm3500320as
با کل نرم افزار های هیرن تست کردم و با مدار آرس اس هم امتحان کردم جواب نداد !!مشکلش اینه که صدای عجیبی میده و میخوام ویندوز نصب کنم پارتیشن بندی هم میشه ولی فرمت نمیشه و بردش هم تا حدودی داغ میشه و در دویس منگمنت هم فرمت میشه ولی با سرعت خیلی پایین اگه چیزی هم داخل درایو کپی کنی سرعتش خیلی کمه یا هنگ میکنه ووو...
اینم صدای هارد
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=7957e7b2900c62dce1b16535fcf705d8

یه هارد 320 مکستور هم هست که پارتیشن بندی نمیشه اونم با نرم افزار های هیرن درست شده بود ولی سرعت کپیش خیلی پایین بود ولی دوباره مثه قبل شد لطفا راهنمایی کنین غیر از دستگا پی سی 3000 راهی نداره؟اگه با پی سی 3000 درست بشه دیگه مثه هارد معمولی میشه و دیگه خراب نمیشه؟

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
پاسخ : پاسخ به تمام سوالات شما در ضمینه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری هارد - انفورماتیک پارسه

با درود فراوان
دوستان گلم ، با اجازه شما سروران گرامی موارد حاشیه ای را حذف کردم ما باید تا جایی که میتوانیم از موارد حاشیه ای دوری کنیم و در اینجا دور هم اطلاعاتمان را بروز کنیم و با هم نزدیکتر شویم هر کسی که در این انجمن فعالیت مثبت میکند یعنی عضو خانواده تعمیرکاران ایران است و ما باید همیشه هوای خانواده را داشته باشیم امیدوارم با پیوستن هیئت علمی پارسه بار علمی انجمن بخش سخت افزار بیشتر از همیشه گسترش یابد
منتظر فعالیت علمی شما در دیگر بخش های سخت افزار نیز هستیم تا از اشتراک منابع اطلاعاتی و علمی شما نیز بهرهمند گردیم
همگی شما عزیزان پایدار و جاوید باشید

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)

با درود فراوان
دوستان گلم ، با اجازه شما سروران گرامی موارد حاشیه ای را حذف کردم ما باید تا جایی که میتوانیم از موارد حاشیه ای دوری کنیم و در اینجا دور هم اطلاعاتمان را بروز کنیم و با هم نزدیکتر شویم هر کسی که در این انجمن فعالیت مثبت میکند یعنی عضو خانواده تعمیرکاران ایران است و ما باید همیشه هوای خانواده را داشته باشیم امیدوارم با پیوستن هیئت علمی پارسه بار علمی انجمن بخش سخت افزار بیشتر از همیشه گسترش یابد
منتظر فعالیت علمی شما در دیگر بخش های سخت افزار نیز هستیم تا از اشتراک منابع اطلاعاتی و علمی شما نیز بهرهمند گردیم
همگی شما عزیزان پایدار و جاوید باشید

به خاطر استاد امجدی این بحث رو خاتمه میدیم
به امید سربلندی ایران تک

hossein_g

کاربر
2012-04-16
64
163

با عرض سلام
لطفا نرم افزار VICTORIA را دانلود نمایید و در قسمت تست بد سکتور ها چک کنید و بر روی گزینه WRITE و LONG WRITING قرار دهید
(اصولا کندی سایت از بدسکتور یا سکتور های ضعیف هست و با این کار احیا می گردد- با PC3000 راحت تر و قوی تر این کار انجام میده)
نکته:اطلاعات هارد در این حالت از بین می رود.
سلام
اطلاعات مهم نیست و با نرم افزار های هارد دیسک رگنراتور وغیره تست کردم ولی نتیجه نگرفتم در ویندوز پارتیشن بندی نمیشه و اگر هم بشه فرمت نمیشه ..و در دوی منجر یه بار رفرش کنی هارد میبینی پریده !باید مجددا کابلهاشو جا زد...با مدار اس اس ال هم هر دو را امتحان کردم درست نشد!!
آیا با پی سی 3000 قابل تعمیر هست؟؟و هماهنگونه که عرض کردم دیگه مشکلش برای همیشه حل میشه؟؟
هارد 320 مکستور هم مشکلش مثه این تاپیکه که جناب احمد پور عرض کردندhttp://www.irantk.ir/irantk28644-3/

hossein_g

کاربر
2012-04-16
64
163

با عرض سلام
لطفا نرم افزار VICTORIA را دانلود نمایید و در قسمت تست بد سکتور ها چک کنید و بر روی گزینه WRITE و LONG WRITING قرار دهید
(اصولا کندی سایت از بدسکتور یا سکتور های ضعیف هست و با این کار احیا می گردد- با PC3000 راحت تر و قوی تر این کار انجام میده)
نکته:اطلاعات هارد در این حالت از بین می رود.
سلام
اطلاعات مهم نیست و با نرم افزار های هارد دیسک رگنراتور وغیره تست کردم بد سکتورش کمه ولی نتیجه نگرفتم در ویندوز پارتیشن بندی نمیشه و اگر هم بشه فرمت نمیشه ..و در دوی منجر یه بار رفرش کنی هارد میبینی پریده !باید مجددا کابلهاشو جا زد...با مدار اس اس ال هم هر دو را امتحان کردم درست نشد!!پیاغام اسمارت هم در هنگام بوت میده!
آیا با پی سی 3000 قابل تعمیر هست؟؟و هماهنگونه که عرض کردم دیگه مشکلش برای همیشه حل میشه؟؟
هارد 320 مکستور هم مشکلش مثه این تاپیکه که جناب احمد پور عرض کردندhttp://www.irantk.ir/irantk28644-3/

با تشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان

سلام فکر کنم مشکل اسمارت را فقط با PC3000میشه حل کرد آیا راه حل نرم افزاری دارد یاخیر باتشکر

anjoman1th

کاربر
2013-01-27
4
7

سلام
ممنون میشم در مورد کندیه هارد بیشتر توضیح بدهید.من ویکتوریا را البته بیتاشو دانلود کردم.ولی اون گزینه ها را نتونستم پیدا کنم.
2:هاردهایی ک ظرفیت آنها را کمتر نشان میده با چی درست کنیم؟مثلا 320 را 30 نشان میدهد.
با mhdat میشود؟برنامه دیگری هم میتوانید معرفی کنید؟

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز

سلام دوست با صفا
این خطا مدام در ویندوز نشون داده میشه ( درچند نمونه هارد سیگیت و مکستور 80 - 500 گیگ داشتم )
اولا چی هست ؟ چه راهکاری براش سراغ دارید

Windows deteced a hard disk prolm

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا